Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Тъкмо след като реших да се оплача, че нямам игра с повече от 4 фрага и снощи преди да легна направих 5 и то с Т28, плюс още 4 повредени и 2 спотнати и над 1000 опит - това също за първи път...

    От друга страна в отчаянието си, че няколко пъти не можах да пробия тежки танкове със ЗИС 4 на Т34 се опитах да им целя оръдието за да не могат да стрелят. Някой пробвал ли е нещо такова и дали става изобщо, защото аз не можах да разбера...?


    bigbeer написа Виж мнение
    - "Адски бавното" според теб правене на пари и опит на това ниво си има няколко причини.Основната от тях е тези едва 49% точност.Вярно,на ниско ниво пушките са доста неточни,но се стреми поне към 75+ % точност.С немска машина от Пз 4 нагоре всичко под 80% си е много зле.
    Тия 49% се дължат основно на стреляне в движение с PzIIIA, БТ2/7, А20, М5. С Т-34 и Hetzer стрелям м/у 80 и 90 %, колко пробивам е друг въпрос. До PzIV ще има да поиграя още.

    bigbeer написа Виж мнение
    - Друга причина може да е неправилното тактическо използване на различните класове.Пз-3А си е протоскаут и да се ползва за надстрелване със средни и тежки машини не е най-удачното решение.
    Основната ми тактика е да слагам най-точните, скорострелни и пробивни оръдия(45mm na T46 и 57мм на Т28 и Т34), които по правило правят по-малко демидж и после стрелям и бягам или флангирам.

    bigbeer написа Виж мнение
    - Основна причина за лошото представяне на даден модел танк може да бъде и липсата на опит у екипажа.
    - Още ме е яд, че без да искам продадох А20 с екипаж на 94%.


    bigbeer написа Виж мнение
    П.П. Щумпанзер 2 не е най-удачната артилерия.
    - имам предвид StugIII.Артитата не ми допаднаха.

    И като зе замислих, че тия 900 игри средно по 5 мин. на игра - цели 3 дена от последния месец ми се губят.

    Comment


      boyankolev написа Виж мнение
      От друга страна в отчаянието си, че няколко пъти не можах да пробия тежки танкове със ЗИС 4 на Т34 се опитах да им целя оръдието за да не могат да стрелят. Някой пробвал ли е нещо такова и дали става изобщо, защото аз не можах да разбера...?
      По принцип става. Целиш например с ОФ снаряд маската на оръдието или самото оръдие в основата му.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        boyankolev написа Виж мнение
        - Още ме е яд, че без да искам продадох А20 с екипаж на 94%.
        Освен ако случайно не си цъкнал и че не искаш екипажът да се уволнява в момента той те чака в казармата.

        Иначе, поне според мен, най-важното е да имаш паричен поток. Тоест да има танк банкомат, който да ти изкарва пари. Т-28 може да свърши до някъде тази задача, но най-добре хвърли всичките си сили в Щуга. Направи екипаж зверилник, сложи му камуфлажна мрежа, бинокъл и вентилация и гледай какво става. Няма да имаш проблем с парите, поне докато не стигнеш до тиър 7.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          Моят мънимейкщър за сега е КВ-1 с 85мм оръдие, вентилация, прицел и дотиквач. При не особено добра игра носи ок. 10х. При мн. добра - над 20х., а при слаба и загуба съм на + с ок.2-3х.

          Comment


            Успешна битка с КВ-1. Победа, воин /8убити/Click image for larger version

Name:	1 (25).jpg
Views:	1
Size:	370.4 КБ
ID:	531197Click image for larger version

Name:	1 (26).jpg
Views:	1
Size:	336.4 КБ
ID:	531198Click image for larger version

Name:	1 (27).jpg
Views:	1
Size:	300.8 КБ
ID:	531199, медал Радли-Уолтърс, танков ас /най-накрая го получих с КВ/ и стоманена стена /невероятно - 110 попадения в мен - тия картечници гарантират медал/

            Comment


              Правилото, че ако в първият бой при унищожени много противници не вземеш х3, ще го вземеш в следващия когато те ваншотнат;-)
              С кваса съм -7 унищожени противника, още няколко ударени.
              Останали сме аз и су5 от наша, и едно т-34-85 от тяхна.
              В тяхната база се въртим около пилона и се гърмим
              Аз съм на около 40%, той е на 5
              Тъкмо го хващам на прицел за последен изстрел и прицела изчезва.
              Нашето Су-5 се дотътрило до базата и на права наводка ме прати на скамейката
              След секунда и то се присъедини към нас.
              Резултата ясен
              Следващият бой тръгнах със закъснение от базата и докато се прицеля, един хумел ме прати при запячите. Даже и изстрел не дадох
              Е, нашите победиха с три унищожени танка...
              Принципа определено важи;-)
              Сънят е слаб заместител на кофеина!

              Comment


                uzi71 написа Виж мнение
                медал Радли-Уолтърс
                добра медал.

                Тази медал аз не има ...
                Аз има.
                медал Фадина (2)
                медал Халонена (2)
                медал Б¸льтера
                медал Бийота
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment


                  Eguo написа Виж мнение
                  добра медал.

                  Тази медал аз не има ...
                  Аз има.
                  медал Фадина (2)
                  медал Халонена (2)
                  медал Б¸льтера
                  медал Бийота
                  това за колко боя ?

                  Comment


                    повече от 9000.
                    П.С.
                    В сравнение с 1951 г. - малко.
                    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                    Comment


                      Eguo написа Виж мнение
                      повече от 9000.
                      П.С.
                      В сравнение с 1951 г. - малко.
                      Благодаря за линковете приятелю!Бих се радвал ако намериш подобни статистики и за европейския сървър..Ето и нещо,нетипично:

                      Загуба
                      Битка: Карелия 21 октомври 2012 г. 00:32:05 ч.
                      Танк: D1
                      Опит: 783
                      кредита: 17*679
                      Постижения в битки: Значка за майсторство:Танков ас


                      1/ битката е загуба

                      2/ дава значка "Ас" ,която по-начало е само за победи

                      3/ танка е най-загубения в играта - няма пушка,нито скорост,нито броня

                      За сравнение,ето и нормалната ситуация:

                      Победа!
                      Битка: Малиновка 21 октомври 2012 г. 01:58:22 ч.
                      Танк: Wespe
                      Опит: 3*015 (x3 за първата победа за деня)
                      кредита: 25*032
                      Постижения в битки: Съюзник, Значка за майсторство:Танков ас
                      Last edited by bigbeer; 21-10-2012, 02:12.

                      Comment


                        bigbeer написа Виж мнение
                        1/ битката е загуба
                        2/ дава значка "Ас" ,която по-начало е само за победи
                        3/ танка е най-загубения в играта - няма пушка,нито скорост,нито броня
                        За сравнение,ето и нормалната ситуация:
                        1-значката е за постигнат експириънс, не за победа.
                        2- танка е смотан, затова никой не може или не иска да го играе, а защот е смотан и нивата експи са ниски.

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          1-значката е за постигнат експириънс, не за победа.
                          2- танка е смотан, затова никой не може или не иска да го играе, а защот е смотан и нивата експи са ниски.
                          Да де,но експито при победа е с коефициент нагоре.Тоест за да я даде при загуба се иска щета надвишаваща обичайното в пъти.А с пушка,която прави 27 дмж при ниска пробиваемост и огромна разсейка това си е трудно постижимо.Аз и за това се надувам.

                          Доколкото помня за да даде "АС" трябва да си направил щета надвишаваща 98-9% от направеното,от всички други играчи на сървъра с този танк.Като се очаква те да правят върховите си постижения основно при победа и най-вероятно с премиум акаунт.

                          Comment


                            е значи танка просто е рядко смотан, отделно 7-800 при загуба дори с хубав танк си е прилично постижение.

                            Comment


                              Донякъде повлиян от постовете на Feersum, замених СУ 85, с който 1800 битки, със СУ100. Съответно преобучих екипажа. Ето една от първите битки със 122мм оръдие:

                              Победа!
                              Битка: Уайдпарк 21 октомври 2012 г. 17:28:47 ч.
                              Танк: СУ-100
                              Опит: 945
                              кредита: 18*883
                              Постижения в битки: Медал Радли-Уолтърс, Войн, Снайперист, Косата на Смъртта
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                                Донякъде повлиян от постовете на Feersum, замених СУ 85, с който 1800 битки, със СУ100. Съответно преобучих екипажа. Ето една от първите битки със 122мм оръдие:

                                Победа!
                                Битка: Уайдпарк 21 октомври 2012 г. 17:28:47 ч.
                                Танк: СУ-100
                                Опит: 945
                                кредита: 18*883
                                Постижения в битки: Медал Радли-Уолтърс, Войн, Снайперист, Косата на Смъртта
                                Имало защо значи.Добре те е насочил.

                                Comment

                                Working...
                                X