Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да се похваля и аз

    Click image for larger version

Name:	shot_002.jpg
Views:	1
Size:	473.0 КБ
ID:	531224

    Все повече му свиквам на "дебеланкото". В началото ме разочароваше, но в момента не само си правя пари с него, но и тренирам екипажа на Фердито, а и на Ягпантерата с него. Твърде особена машина е, но като му научиш силните и слаби страни и си способен да разочароваш доста сериозни противници с него. Невероятен хълдаунър е. При подходяща позиция с неговия "изродски" за нивото му обзор направо твори чудеса. Обикновено оставам последния оцелял при загуби с него. Откровено защитен танк е - не е особено приятно да си от атакуващата страна с подобна машина.

    Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	469.4 КБ
ID:	531225

    Вчера отново си купих PZ III/IV след като прочетох, че това е най-доходната непремиумна машина за германската линия. Екипажът ми е още от новобранци на по около 80%, но танкчето се показа повече от задоволително. Успях да ударя поне по веднъж повече от половината вражески отбор, а сам не получих кой знае колко щети. Вярно се оказа, че като понатрупаш опит е изключително приятно да се върнеш към относително "лоу тиър" битките и да поразходиш любима машина от по-ниско ниво. Така хем си понатрупал умения и опит, хем имаш шанса да се срещаш с по-непривикнали към играта участници и резултатът е понякога чудесен. Идеален начин да отдъхнеш без да "гриндиш" да гониш кредити или нещо такова. Просто релакс и забавление.
    Last edited by Denetor; 31-10-2012, 01:05.

    Comment


      Пуснаха английската врътка на европейския и реших да тествам поне първата машинка.Малко изненадващо ми се получи на Химелсдорф.

      Победа!
      Битка: Химелсдорф 31 октомври 2012 г. 17:14:44 ч.
      Танк: Medium Mark I
      Опит: 1*353
      кредита: 20*221
      Постижения в битки: Войн, Най-добър стрелец, Значка за майсторство:Танков ас

      Победа!
      Битка: Ерленберг 31 октомври 2012 г. 19:35:21 ч.
      Танк: VK 1602 Leopard
      Опит: 1*149
      кредита: 28*746
      Постижения в битки: Значка за майсторство:Танков ас
      Last edited by bigbeer; 31-10-2012, 20:45.

      Comment


        Почнахме ги!
        Pom Pom е нещо ужасяващо смъртоносно.
        Направо си мечтая какво би било с 100% екипаж и модули...
        Attached Files
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          1951 написа Виж мнение
          Pom Pom е нещо ужасяващо смъртоносно.
          ..
          убер отврат, не бях виждал толкова неточно нещо, напълно обезсмисля точноста, само от упер, но тогава разните автомати те прикончват за нула време, това с екипаж на 78% + вентилатор без други модули

          Comment


            още оървата битка вкоето бях отново с нормално оръдие и нашматках трима....при това двама от тях правеха моя номер- ловяха британци, един мардер и един тетрах

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              още оървата битка вкоето бях отново с нормално оръдие и нашматках трима....при това двама от тях правеха моя номер- ловяха британци, един мардер и един тетрах
              Tetrarh-a много вероятно да съм бил аз.В момента играя само малчовци и ръся златни снаряди на кило.Резултата е потресаващ.

              Победа!
              Битка: Скала 01 ноември 2012 г. 17:56:38 ч.
              Танк: PzKpfw II Luchs
              Опит: 3*090 (x2 за първата победа за деня)
              кредита: 21*891
              Постижения в битки: Войн, Снайперист, Най-добър стрелец, Косата на Смъртта, Значка за майсторство:Танков ас




              Следващата битка вече с руска машинка от тоя клас,значително по-скромно.Докарах ги едва до 5 кила,но беше доста по-динамична.

              Победа!
              Битка: Мини 01 ноември 2012 г. 18:38:06 ч.
              Танк: БТ-7
              Опит: 2*082 (x2 за първата победа за деня)
              кредита: 17*629
              Постижения в битки: Косата на Смъртта, Значка за майсторство:Танков ас
              Last edited by bigbeer; 01-11-2012, 19:45.

              Comment


                Днес в десетата ми битка с Викерс Мк-2 и стана танков ас. Оборудван е само с бинокъл и мрежа за по-скъпите джаджи чакам утрешната промоция и то за Мк-3.
                Attached Files

                Comment


                  А в тази битка не можах да си обясня какво стана. Пясъчна река - насрещна битка. Целия ми отбор тръгна да капва флага само аз хванах левия фланг и го изчистих тотално - 7убити, воин и стоманена стена. Резултата - загуба - превзеха флага, защото съм бавен а и бях доста зает да пробия до там. Та питам се - какво правеше моят отбор през цялото време, като половината противници се биеха с мен и ги изчистих. Невероятно!
                  Attached Files

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    Tetrarh-a много вероятно да съм бил аз.В момента играя само малчовци и ръся златни снаряди на кило.Резултата е потресаващ.
                    marge_atu а бил тетраха, тъкмо пуснах реплея да видя

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      marge_atu а бил тетраха, тъкмо пуснах реплея да видя
                      To нашето не се губи,все ще се засечем някъде по трасето.

                      Comment


                        Victory!
                        Battle: Cliff 01 ноември 2012 г. 22:34:21 ч.
                        Vehicle: Crusader
                        Experience received: 945
                        Credits received: 23*425
                        Battle Achievements: Master Gunner, Mastery Badge: "3rd Class"

                        С малката фугасница
                        Това оръдие е супер интересно - снарядите летят по парабола.
                        Може да се стреля над издатините на терена.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          na мене 40мм на А13Мк2 ми е много интересно, дето стреля по два снаряда...

                          Comment


                            Kaто цяло пача ми стана интересен.Поредната битка за деня завършила идентично с горните,благодарение на безплатните снаряди.

                            Победа!
                            Битка: Мурованка 01 ноември 2012 г. 23:43:07 ч.
                            Танк: M7
                            Опит: 1*326
                            кредита: 33*957
                            Постижения в битки: Войн, Значка за майсторство:Танков ас

                            Единствено се дразня от това,че над 10 пъти днес взимам по 7 противника и нито веднъж повече.Някак не мога да си надскоча нивото.

                            Comment


                              Както казах, Pom Pom е нещо ужасяващо

                              Click image for larger version

Name:	shot_058.jpg
Views:	1
Size:	505.4 КБ
ID:	531232
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                Седем убити О.о
                                Бааси оръдието!
                                И Ace Tanker... евала!
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X