Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Click image for larger version

Name:	shot_042.jpg
Views:	1
Size:	625.5 КБ
ID:	531196
    срамна работа, как може аз с този "недотанк" да съм изкарал най-много експи в битката....освен че свитнах двама и напомпих още двама
    Last edited by Gaden Gogi; 15-10-2012, 10:57.

    Comment


      #92
      И по срамни се случват.Снощи с Т49 разкрих 5-тима,килнах 7 и напуках другите 8 поне по веднъж.Финално ми даде под 1000 опит при загубата.От медалите само Войн,дори значка Танков Ас нямаше,Идея нямам какво повече трябва да направя за да я пусне.Това да напукаш целия противников отбор и да не ти даде поне "Съюзник" си е голям срам.

      Comment


        #93
        bigbeer написа Виж мнение
        И по срамни се случват.Снощи с Т49 разкрих 5-тима,килнах 7 и напуках другите 8 поне по веднъж.Финално ми даде под 1000 опит при загубата.От медалите само Войн,дори значка Танков Ас нямаше,Идея нямам какво повече трябва да направя за да я пусне.Това да напукаш целия противников отбор и да не ти даде поне "Съюзник" си е голям срам.
        Танков Ас се дава,ако има и друг танк като твоя,иначе не дава,защото няма с кого да сравнява експ.Пък за Съюзник - повредените от теб танкове трябва да бъдат унищожени от твоите съотборници,което явно не са успели да направят в тази игра Но май си го написал риторично,че не си получил Съюзник

        Comment


          #94
          Zerg написа Виж мнение
          Танков Ас се дава,ако има и друг танк като твоя,иначе не дава,защото няма с кого да сравнява експ.
          Ne е така, Танков Ас се дава ако се вместиш в топ 1% постоженията от изминалата седмица, и се дава еднократно.

          Comment


            #95
            Зa Танков ас не е задължително да има танк като твоя в битката. Полученият опит се сравнява с всички играчи на сървъра с такава машина.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              #96
              А,явно съм останал с доста грешно впечатление за този медал...

              Comment


                #97
                Проблема е,че в противниковия отбор има само 15 играчи и в различна степен ги бях засегнал всичките.Като една трета от тях си ги и скаутнах сам,преди да ги избия.Като пример - един Хетцер,от тези,които не успях да килна подкарах от пълна кръв и го оставих на 14,преди да ме налазят другите.Тоест вкарал съм прилична щета и на тези,които успяха да ми се измъкнат.Учудването ми беше по скоро: - какво теоретично повече биха могли да направят 1-ния процент, дето все пак са го получили ? Единственото,което не съм правил в конкретната битка е капване и декап.Получения близо 1000 опит при загуба,със сравнително малокалибрената пушка на 49-ката,показва ясно размера на нанесената щета.

                Възможно е проблема да е в самата загуба.Може би там се губят някакви коефициенти.

                Друг възможен препъникамък може да е това,че битката беше до сравнително ниския 6-ти тиър,като имаше само по 1-2 шестички на отбор.Тоест избитите и контузени от мен,дават сравнимо малко опит спрямо битка срещу 7-8 тиър примерно.

                Няколко битки по-късно получих над 1400 опит при само 3-ма килнати за битка,но тримата бяха Тигър П + тайп + Об.202.Все още ми е странно това разпределение при което играта пуска ТД,като скаут с много по-високи таери.
                Last edited by bigbeer; 15-10-2012, 15:55.

                Comment


                  #98
                  bigbeer, при победа всичкия опит, който си изкарал по време на боя се умножава по 1,5. Така, че щеше да хванеш "ас" със сигурност.
                  Аз лично съм забелязал, че ако хванеш 1100 - 1200 взимаш "ас".
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    #99
                    1951 написа Виж мнение
                    bigbeer, при победа всичкия опит, който си изкарал по време на боя се умножава по 1,5. Така, че щеше да хванеш "ас" със сигурност.
                    Аз лично съм забелязал, че ако хванеш 1100 - 1200 взимаш "ас".
                    Зависи за какъв танк иде реч.
                    На КТ имам над 1500 максимален опит за една битка, и все още нямам Танков Ас.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      Зависи за какъв танк иде реч.
                      На КТ имам над 1500 максимален опит за една битка, и все още нямам Танков Ас.
                      E znaчи този 1% от играчите които са асове са направили доста повече през нея седмица.....

                      Comment


                        На фона на вашите битки аз имам няколко битки с по 4 фрага и максимум опит 750 постигнат с PZIIIA...))
                        За сметка на това пък за 1 месец точно съм направил 900 битки, в които имам по 0.4 фрага)), 49% точни попадения и в 30% съм оцелял.
                        В играта ме дразнят 2 неща:
                        - адски бавното събиране на опит и пари(ако не си плащаш), сега съм рисърчнал т-34 85, StII и малко ми остава до КВ, но няма с какво да си ги купя(това го разбирам - искат да накарат хората да си плащат)
                        - това, че редовно ме пуска с танкове 2-3 тиъра над моя... тежките танкове не ги пробивам и ги целя по веригите поне да спрат, че съотборниците да ги килнат...
                        И на мен ми се иска в играта да има по-развита балистика(нещо като в СТАЛКЕР примерно).

                        Приятна игра на всички...!

                        Comment


                          boyankolev написа Виж мнение
                          На фона на вашите битки аз имам няколко битки с по 4 фрага и максимум опит 750 постигнат с PZIIIA...))
                          За сметка на това пък за 1 месец точно съм направил 900 битки, в които имам по 0.4 фрага)), 49% точни попадения и в 30% съм оцелял.
                          В играта ме дразнят 2 неща:
                          - адски бавното събиране на опит и пари(ако не си плащаш), сега съм рисърчнал т-34 85, StII и малко ми остава до КВ, но няма с какво да си ги купя(това го разбирам - искат да накарат хората да си плащат)
                          - това, че редовно ме пуска с танкове 2-3 тиъра над моя... тежките танкове не ги пробивам и ги целя по веригите поне да спрат, че съотборниците да ги килнат...
                          И на мен ми се иска в играта да има по-развита балистика(нещо като в СТАЛКЕР примерно).

                          Приятна игра на всички...!
                          - Постижението ти никак не е за подценяване!За сравнение моят най-голям опит с този танк е 389 при максимум 2-ма убити за битка.За 16 битки с това танкче имам общо 9 кила.И това при 69% победи в битките,представи си какъв провал щеше да е при загуба.

                          - "Адски бавното" според теб правене на пари и опит на това ниво си има няколко причини.Основната от тях е тези едва 49% точност.Вярно,на ниско ниво пушките са доста неточни,но се стреми поне към 75+ % точност.С немска машина от Пз 4 нагоре всичко под 80% си е много зле.

                          - Друга причина може да е неправилното тактическо използване на различните класове.Пз-3А си е протоскаут и да се ползва за надстрелване със средни и тежки машини не е най-удачното решение.Залагай на скорост,маневри и асистенции и ще печелиш.

                          - Основна причина за лошото представяне на даден модел танк може да бъде и липсата на опит у екипажа.Задължително си слагай нов екипаж на 75% в началото,или ако вече имаш по-развит на същия клас танкове го преквалифицирай за повече опит.Като сравнение ти предлагам направеното от мен с Панцерягер 1- втори тиър дестроер.Сложих му екипаж на 100% + 2 умения още за първата битка.Това ми позволи за 4 битки да му взема "Танков АС",като в последната имам 10 убийства ,за битката.Успях да изгубя само една от четирите със нещастно пряко попадение на артилерия още в началото на битката.Но и 75% победи пак е прилично.Само за 4 битки с него събрах опит за елитен статус и пари да купя следващия.

                          Та всичко е доста навързано и ако се прави с разбиране носи много удоволствие.

                          П.П. Щумпанзер 2 не е най-удачната артилерия.Сравнена с Грилето след нея си е направо зле.Пътя през Веспа-та е далеч по за предпочитане.
                          Last edited by bigbeer; 15-10-2012, 19:18.

                          Comment


                            feersum написа Виж мнение
                            Зависи за какъв танк иде реч.
                            На КТ имам над 1500 максимален опит за една битка, и все още нямам Танков Ас.
                            Корекция - максималният ми опит с тоя танк е 2203. И още нямам ас.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              Почвам да намразвам такива битки.

                              Загуба
                              Битка: Езерен град 16 октомври 2012 г. 02:05:39 ч.
                              Танк: ИС-8
                              Опит: 1*164
                              кредита: 55*711
                              Постижения в битки: Медал Радли-Уолтърс, Войн

                              Поредния път в който килнах 8 и загубихме.Май ми е време за почивка от играта,щом допускам такива нелепи загуби.
                              беше останала само една ГВ Пантера и щях да взема и Ас и Колобанов....мъка,мъкаааа

                              Comment


                                Първата ми битка със су-100, със 122мм оръдие:

                                Victory!
                                Battle: Cliff 15 октомври 2012 г. 21:05:34 ч.
                                Vehicle: SU-100
                                Experience received: 2*952 (x2 for the first victory each day)
                                Credits received: 36*400
                                Battle Achievements: Top Gun, Master Gunner, Mastery Badge: "1st Class"
                                Общо 2816 щети.


                                Метнах стария екипаж от Су-85 със 100% камуфлаж, повечето изобщо не разбраха от къде им дойде
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X