Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    bigbeer Няколко мнения по-горе съм качил един риплей.Използвай същия сайт качва се супер елементарно просто даваш Browse и си намираш повторението в папката на играта.След като се качи просто ни даваш линка и ние ще си го свалим.

    П.С
    Victory!
    Battle: Ruinberg Thursday, October 25, 2012 3:35:46 PM
    Vehicle: T-44
    Experience received: 1,153
    Credits received: 32,666
    Attached Files
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      Taka става ли ?



      Това би трябвало да отвори 20121025_1032_usa-M2_med_04_himmelsdorf.wotreplay

      Другата май е това

      Last edited by bigbeer; 25-10-2012, 18:13.

      Comment


        А ние вчера взехме втори Брадър ъф амр...и на два-три пътни се се измъкна за малко тозимедал. нарочносе бяхме пуснали с валентини с моят човек
        в платоон хич не е лоша машинката.

        Comment


          Брадърите и аз го имам заедно със сина ми аз с КВ-1 а той с Т-1 НТ. Забравих да се похваля че миналия ден на петата игра направих Пц-2 ас, малко след това елитен и .... го продадох - отвратителен е. Освен това си купих пак КВ-1с, сложих му 85мм оръдие и машината се прероди - сега много по ми пасва

          Comment


            uzi71 написа Виж мнение
            Брадърите и аз го имам заедно със сина ми аз с КВ-1 а той с Т-1 НТ. Забравих да се похваля че миналия ден на петата игра направих Пц-2 ас, малко след това елитен и .... го продадох - отвратителен е. Освен това си купих пак КВ-1с, сложих му 85мм оръдие и машината се прероди - сега много по ми пасва
            Kak oтвратителен? С тази дългата картечничка и с приличната за нивото си скорост,маневреност и предна броня,направо кърти.С едно презареждане изяжда всичко до 4-ти тиър.От модули съм му натракал мрежа,подобрен прицел и вентилация.А като умения брадър ъф армс+ дрифт+бързо въртене на купола.Машинката е огин.Дори се замислям да и взема постоянен камуфлаж и да си я оставя за фън.Лошото е че в същия клас имам ЯгдПз-1 и Тетрарх-а и ми стават много.

            Comment


              Може да се играе с него и успехи има, ама на мен не ми пасва заради картечницата, както и всеки друг танк с такава шевна машинка - ами не ги обичам

              Comment


                uzi71 написа Виж мнение
                Може да се играе с него и успехи има, ама на мен не ми пасва заради картечницата, както и всеки друг танк с такава шевна машинка - ами не ги обичам
                Наскоро имаше турнир със 1 тиър бръмбазъци.Там преоткрих удоволствието да тракаш с такава "шевна машинка".Американския Т1 ги правеше луди с нея.Когато ти остане време,вземи един такъв за без пари,оборудвай го с подходящите модули и ако имаш свободен екипаж със скилове и гледай гавра.Може да навърже сам целия противников отбор,ако има кой да му го остави.Издебваш някой сам,влизаш му смело и безотговорно "нос в нос" и като пуснеш машинката,само подскача на място преди да умре.Не успява дори да стрелне.Ужасна е направо.

                Comment


                  tconiotconev написа Виж мнение
                  9700 битки , като войн имам вземан със СУ 100 три пъти и един път с мардер, с Т 34 - 85 на игра съм стигал до 5 машини , най - много игри имам с Пантерат която ми е с знак майсторски и е с 75/100 мм оръдие като с нея съм достигъл до 5 унищожени. С въпросния котарак имам много медали за снайпер и за потдръжка
                  Да се похваля и аз с любимият си котарак онзи ден опуках 6 танка и взех войн на карта Мурованка. Тръгнах в началото към гората и издумках два танка от там видях, че левия фланг се опразни и реших да тръгна на ляво но за мой лош късмет т.е. за тахан на базата им лъснаха две КВ -та , като опуках едното , а другото хукна да бяга. В този момент получих изстрел от ляво и видях че съм пропуснал едно СУ 100 което опита точността на "Котарачо" , като лумна в пламъци, а аз го съжалих и " до изгорих" с още два снаряда. Стигнах до оборите и се сблъсках с един Т 29 ( това е един от танковете , които много ме притесняват при близък срещен бой). Опуках го с танцуване но стана така че получих попадение от един Хумел. Побеснях и поисках битка с хумела. Намерих го и 35 секунди преди края на играта го разстрелях и таранирах и получих ВОЙН с пантерката.

                  Comment


                    Victory!
                    Battle: Siegfried Line 27 октомври 2012 г. 22:54:30 ч.
                    Vehicle: E-50 Ausf. M
                    Experience received: 1*219
                    Credits received: 72*160

                    4 886 щети набих, двама убити и още 4 повредени противници.
                    Нашите оголиха единия фланг в града - покрай полето, та се наложи да го играя като тежък танк и да удържам почти сам фланга. Добре, че артилерията беше заела добри позиции и ме подкрепи. Накрая ме налазиха дружно JagdTiger, King Tiger и ИС-3, та загинах геройски, ама не пробиха фланга
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Леле как ги кълнах тия безмозъчни кампъри, сам претрепах фердинанд,Пантера и ИС-3+Т-50 ама той не се броим всички без иса на 100%, очистих всико около базата, насрещна битка на Химелсдорф, тия стоят в гарата и си кампят...накрая не ми стана малко ясно как от 250 метра челно един М26 ме прикончи, ама загубихме, двойно повече щети от вторият толкова не съм се въртял и със среден танк....15 от 16 попадения, един пропуск от движение...абе лудница....хем им пиша, капвайте докато ви пазя, ама хъц, целият отбор ги псуваше тия тъпанари...дори М26-цата която ме трепнах беше напраивла по-малко щета от мене...а той беше най-добър от техните, 6 фрага, ИС-3 с 5, реално тези двамата са им изнесли играта..всъщност не М26 имаше 3300 аз 3150....

                      Comment


                        Просто не можете да повярвате с какви ЛЕВАЦИ се паднах в един отбор, абе убер леваци....е ние победихме де...познайте защо
                        Click image for larger version

Name:	shot_049.jpg
Views:	1
Size:	621.1 КБ
ID:	531216Click image for larger version

Name:	shot_048.jpg
Views:	1
Size:	587.6 КБ
ID:	531217Click image for larger version

Name:	shot_046.jpg
Views:	1
Size:	671.7 КБ
ID:	531218
                        Victory!
                        Battle: Himmelsdorf 28 октомври 2012 г. 19:40:53 ч.
                        Vehicle: Ram-II
                        Experience received: 5*474 (x2 for the first victory each day)
                        Credits received: 70*278 (compensation for damage caused by allies: 150)
                        Battle Achievements: Pool's medal, Pascucci's medal, Top Gun

                        Хо хо, значи 5474 експи умножено по 3 , екипажа е направил 16422 експи тази битка...това ми е екипажа от най-подбрани главорези...и машината дори не е с пълно оборудване, следващата седмица ще и купя
                        Last edited by Gaden Gogi; 29-10-2012, 01:58.

                        Comment


                          нощи, с ЯгдПз Е-100 от двайсе метра перпендикулярно в борда на Лорейн 40t... рикошет О.о

                          За да разсея мъката, си купих най-накрая Ягодова Пантера II, и... еб*ати кефа

                          Най-накрая нещо бързо, маневрено, с мощно и точно оръдие... и немско

                          Първа битка, първи изстрел - пречуках от двеста и кусур метра летящ с пълна газ по дъното на каньона на Ел Халъф ELC AMX
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            И моят ден започва добре!

                            Победа!
                            Битка: Арктика 29 октомври 2012 г. 10:36:23 ч.
                            Танк: T49
                            Опит: 1*458
                            кредита: 34*150 (Компенсация за щети от съотборници: 1*237)
                            Постижения в битки: Войн, Снайперист, Значка за майсторство:Танков ас


                            http://www.sendspace.com/file/qe2eld - използвах бързината и,оказа се оправдан риск.

                            Comment


                              T49? Малката американска въшка тиър 5?
                              Впечатлен съм!
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Въпреки загубата тази игра ми хареса. Донесе ми наградки, снайперист, косата на смъртта и ... Претрепах 5-ма и насмалко и 6, ама не се получи за малко.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X