Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Вчера. СУ-14. Малиновка. Местоположение на карта - от горе. Два изстрела в един ред. В първата къща с дясно.
    В прозорц... Унищожен T28 Prototype.
    Море удовольствия
    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

    Comment


      Victory!
      Battle: Live Oaks Monday, December 10, 2012 7:59:37 PM
      Vehicle: StuG III
      Experience received: 1,241
      Credits received: 34,892
      Battle Achievements: Radley-Walters's medal, Top Gun, Sniper

      Без премиум
      Attached Files
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Битката на прем нуубовете:

        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          Хубава битка със Су-85б на Арктика. Воин и най-накрая танков ас /чак на 103-тата битка /. 103битки - 160 убити, продадох го и купих АТ-1 защото все още не е ас, а не може така. Снимах 2 пъти, понеже поразените не се хващат на екрана.
          Attached Files

          Comment


            uzi71 написа Виж мнение
            Хубава битка със Су-85б на Арктика. Воин и най-накрая танков ас /чак на 103-тата битка /. 103битки - 160 убити, продадох го и купих АТ-1 защото все още не е ас, а не може така. Снимах 2 пъти, понеже поразените не се хващат на екрана.
            На коя битка ще го даде не е критерий за нищо.Примерно аз със АТ-1 за 11 битки имам едва 3 убити и никаква значка,дори най-мижавата.Първите 3 битки със панцерягер 1,имах общо 1 убит.На четвъртата килнах 10 и ми даде общо 7 медала накуп,между които и Ас.Да живее великия беларуски рандъм!

            Comment


              хахахаха, абсолютно прав си, но ме дразнеше, че отдавна е елитен, винаги е бил положителен игри/убийства, една камара медали и войни, а ас не искаше да ми даде.

              Comment


                За трийсетина игри си подобрих win ratio-то с Трактора от 30 на 52.86%... вече под три фрага не падам
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  По подобен начин се забавлявам с Marder II. Особено като се излъже да ме пусне на Провинция. Осветявам целия противников отбор и убивам колкото мога.

                  Comment


                    boyankolev написа Виж мнение
                    По подобен начин се забавлявам с Marder II. Особено като се излъже да ме пусне на Провинция. Осветявам целия противников отбор и убивам колкото мога.
                    Това направо си е Murder II
                    За подобни злостни забавления предпочитам Panzerjäger I, че го пуска в по-леки битки.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Победа!
                      Битка: Пясъчна река 14 декември 2012 г. 20:45:00 ч.
                      Танк: VK 3601 (H)
                      Опит: 2*160 (x2 за първата победа за деня)
                      кредита: 26*360
                      Постижения в битки: Стоманена стена, Снайперист

                      Без премиум
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        Click image for larger version

Name:	shot_064.jpg
Views:	1
Size:	662.2 КБ
ID:	531361Click image for larger version

Name:	shot_065.jpg
Views:	1
Size:	665.1 КБ
ID:	531362Click image for larger version

Name:	shot_066.jpg
Views:	1
Size:	622.9 КБ
ID:	531363Click image for larger version

Name:	shot_067.jpg
Views:	1
Size:	588.5 КБ
ID:	531364
                        Victory!
                        Battle: Ruinberg 14 декември 2012 г. 23:17:08 ч.
                        Vehicle: Matilda
                        Experience received: 2*070 (x2 for the first victory each day)
                        Credits received: 18*538
                        Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Sharpshooter, Master Gunner

                        Цепнах ги просто 9 жертви, една ми я откраднах под носа, 35 от 35 при стрелбата трябва да видя дали и липсва камуфлажче и да и сложа...много ме радва този танк, единствен до сега от британските...и по моему нито една хит поит не загубих, май само веригата леко ми повредиха.

                        П.П. картинките на първият екран с амного защото много танкове попаднаха в прицела
                        Last edited by Gaden Gogi; 14-12-2012, 23:50.

                        Comment


                          35 изстрела и 35 всички в цел!
                          +живот 100%
                          Готино!
                          Поздравления.
                          http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                          Comment


                            Мерси танка ми е много любим, дано не го окепазят в някой близък пач, по моему съвсем не е ОП, просто на мен ми пасва като стил на игра .... трябва да подработя двамата с който играя в платоон д аис вземат и те, или матилда или валентин и да мачкаме.

                            Comment


                              Click image for larger version

Name:	shot_068.jpg
Views:	1
Size:	647.3 КБ
ID:	531368Click image for larger version

Name:	shot_069.jpg
Views:	1
Size:	618.9 КБ
ID:	531369Click image for larger version

Name:	shot_070.jpg
Views:	1
Size:	580.6 КБ
ID:	531370
                              Victory!
                              Battle: Cliff 15 декември 2012 г. 23:50:06 ч.
                              Vehicle: Matilda
                              Experience received: 1*554
                              Credits received: 31*047
                              Battle Achievements: Top Gun

                              Пусне ли ме в Т4-5 битка касапницата е неизбезжна а в тази битка ми краднаха 1 или два фрага...по едно време оцелелите 4-5 тръгнаха да газят нашата база, аз бях на платото и понеже съм честен фукльо им викам "не бягайте, идвам за вас" ама те не слушат...и за да не си мислите че съм стрелял по беззащитни животинки на плета- имаше две матилди....а моят аще ме разори, аз съм си намислил на всеки топ гън окраска да и купувам....

                              Comment


                                Imperial написа Виж мнение
                                Victory!
                                Battle: El Halluf Sunday, December 09, 2012 4:52:01 PM
                                Vehicle: M26 Pershing
                                Experience received: 6,069 (x3 for the first victory each day)
                                Credits received: 49,587
                                Battle Achievements: Radley-Walters's medal, Pascucci's medal, Top Gun, Sniper, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

                                Victory!
                                Battle: Himmelsdorf Saturday, December 15, 2012 9:32:57 PM
                                Vehicle: M26 Pershing
                                Experience received: 4,030 (x2 for the first victory each day)
                                Credits received: 39,042
                                Battle Achievements: Defender, Sniper, Hunter, Spartan
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X