Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    [ATTACH=CONFIG]18640[/ATTACH]
    загубихме, но аз съм повече от горд със себеси, все пак имам повече експи от най-добрият победител...

    Още една такава интересна загуба.Не ми се мисли,колко щеше да даде,при победа.

    Загуба
    Битка: Ел Калъф 12 ноември 2012 г. 23:12:54 ч.
    Танк: T25/2
    Опит: 1*149
    кредита: 43*848
    Постижения в битки: Съюзник, Снайперист

    Comment


      bigbeer написа Виж мнение
      Интересна загуба,не ми се мисли колко щеше да даде при победа.
      Всичко по 1,5.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          С Ис получих интересна награда за която не знаех че съществува - Ловец на танкове
          Attached Files

          Comment


            uzi71 написа Виж мнение
            С Ис получих интересна награда за която не знаех че съществува - Ловец на танкове
            Просто си убил общо 100 броя от изброените немски машини. Паднала се е на Ис-то
            Отделно има Лъв на Синай - 100 убити руски машини от класа на ИС, КВ и производни ПТ-САУ.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              Благодаря, не знаех. То и синайският лъв сигурно ще получа всеки момент.
              Тия награди с последния пач ли са въведени щото бройката на руските може и да съм я попрескочил и да не получа наградата.

              Comment


                uzi71 написа Виж мнение
                Благодаря, не знаех. То и синайският лъв сигурно ще получа всеки момент.
                Тия награди с последния пач ли са въведени щото бройката на руските може и да съм я попрескочил и да не получа наградата.
                Мисля, че доста преди 0.8.0 ги имаше.
                Специално за Tank Hunter - имам го поне от половин година.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  feersum написа Виж мнение
                  Просто си убил общо 100 броя от изброените немски машини. Паднала се е на Ис-то
                  Отделно има Лъв на Синай - 100 убити руски машини от класа на ИС, КВ и производни ПТ-САУ.
                  Синайският лъв е само за ИС. КВ-тата не се броят.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Ясно, моя грешка.

                    Сега погледнах описанието:

                    Destroy at least 100 tanks of the IS series and vehicles based on their chassis:
                    IS; IS-3; IS-4; IS-6; IS-7; IS-8; ISU-152. Object 704; Object 261


                    А някой може ли да обясни какво е общото между Синай и ИС?
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      А някой може ли да обясни какво е общото между Синай и ИС?
                      През 1967 г. по време на Шестдневната война на Синайския полуостров е имало сериозни танкови мелета с участието на египетски ИС-3. Много са ги били, но и те не са се давали.

                      А медала Hunter на руски е Зверобой, което му придава и реален смисъл.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        1951 написа Виж мнение
                        Синайският лъв е само за ИС. КВ-тата не се броят.
                        Ще проверя този медал на кой танк ми се води, но мисля че е присъден на пантерата.
                        Любопитни факти говорят че ИС 3 точно през тези войни е преминал от едни ръце в други и обратно, а причината за това е проблемите в скоростната кутия която не е издържала този красавец.
                        Друг любопитен факт е че румънците са закупили навремето техните Т 54/55 от евреите за земя, а то къде са попаднали в еврейски ръце тези танкове мога да кажа, че арабелите нещо в боя са влезли на външни резервояри и горивото им е секнало и те на кючек са напуснали машините , които пследствие са станали еврейски трофей, а от там при мамалигата.

                        Comment


                          ниски level
                          Attached Files
                          http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                          Comment


                            Много се чудих и накрая реших, че тука му е мястото.

                            Значи в момента разцъквам едно американско ПТ - САУ "Т 18" като същото е с топово оръдие. Ми то било голама гавра. Няма игра да не опраскам 5 танка с него. Юбер кеф. Направо се получава "one shoot, one kill" . Да се е.. в Hitmen - а.
                            Горещо ви го препоръчвам и е като руския зверобой, само дето зарежда по бързо.

                            Comment


                              Аз пък искам да се похваля че надбягах един ИС, на ел-калъф, аз със Супер Пършинга...който има такъв ще разбере

                              Comment


                                Като ще е тема за хвалби, да се похваля и аз, вчера от 50-60 игри с Т32, така ми тръгна че сигурно в 20 от тях бях с по над 1700 опит при печалба, а в още десетина загуби с по над 700. От 80 на 145 000 за един следобяд. Толкова последователно добро представяне не помня да съм имал въобще.

                                Comment

                                Working...
                                X