Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Хм, на книга е доста смотан, можеш ли да качиш някой риплей?

    Comment


      За Матилда БП ли питаш?
      Ми смотан е не само на хартия!
      Риплей мога да кача, но не знам как.
      Last edited by uzi71; 28-12-2012, 23:29.

      Comment


        баш за него, много го мислих когато го пуснаха...но нееее

        Comment


          Defeat
          Battle: Mines 29 декември 2012 г. 01:07:31 ч.
          Vehicle: SU-26
          Experience received: 711
          Credits received: 24*115 (compensation for damage caused by allies: 15)
          Battle Achievements: Defender

          Епична битка. Бях в долната част на таблицата.
          Накрая останах аз срещу тяхната артилерия, а аз имах само един снаряд... ударих го, взех му 37 щета, а той на мен - 150... на място. Но поне взех медал дифендър - свалих кап-а от 80%.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Това може да се направи на учебен клип по висш пилотаж

            Comment


              Click image for larger version

Name:	shot_081.jpg
Views:	1
Size:	661.5 КБ
ID:	531432
              Силно ме хваща яд когато аз като губещ има повече експи от най-добрият от победителите.Те бях апосредствени вярно, ама бяха 6-7 посредствени играчи, а при нас бях аз и сбирщина зомбита...особенно това тъпо КЖ дето беше стигнало до базата и взе че се върна на хълма, тотално зомби.

              Comment


                Gaden Gogi написа Виж мнение
                [ATTACH=CONFIG]18828[/ATTACH]
                Силно ме хваща яд когато аз като губещ има повече експи от най-добрият от победителите.Те бях апосредствени вярно, ама бяха 6-7 посредствени играчи, а при нас бях аз и сбирщина зомбита...особенно това тъпо КЖ дето беше стигнало до базата и взе че се върна на хълма, тотално зомби.
                Eто ти една не по-малко интересна загуба

                Загуба
                Битка: Пристанище 29 декември 2012 г. 22:35:49 ч.
                Танк: Vickers Medium Mk. III
                Опит: 1*020
                кредита: 20*619
                Постижения в битки: Войн, Снайперист, Изкусен стрелец, Най-добър стрелец, Значка за майсторство:Танков ас

                За 3-то ниво англичанин,загуба с над 1к опит си е интересна от към налят дмж.Знаеш колко са им мощни пушките

                Comment


                  bigbeer написа Виж мнение

                  За 3-то ниво англичанин,загуба с над 1к опит си е интересна от към налят дмж.Знаеш колко са им мощни пушките
                  Много са си им хубаво даже, аз има загуба в която нанизах 8 фрага с такъв....но когато си с безмозъчни...аз и битка с 10 фрага съм губил...свършиха ми снарядите...

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    Много са си им хубаво даже, аз има загуба в която нанизах 8 фрага с такъв....но когато си с безмозъчни...аз и битка с 10 фрага съм губил...свършиха ми снарядите...
                    Целят добре и презареждат добре,но алфата им е малко.Като те пусне срещу КВ-1 и друга сволоч с много живот,подкрепена с някоя и друга Т-50 ка....ами не е достатъчно.В една от битките снарядите ми свършиха още след 5-тия.Не,че нося пълен боекомплект де.

                    Comment


                      аз говоря по принцип, иначе и мене рпеди малко ме пусна с лендлизовксият валентин срещу две матилди, дори със злато не ги пробивах...не че имах много време за опити

                      Comment


                        Victory!
                        Battle: Himmelsdorf Sunday, December 30, 2012 6:13:01 PM
                        Vehicle: T-54
                        Experience received: 1,623
                        Credits received: 65,262
                        Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Steel Wall, Top Gun

                        Без премиум.Ако бях с премиум можеше да хвана някоя от наградите, но и така ще пробвам.

                        Attached Files
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	shot_082.jpg
Views:	1
Size:	684.8 КБ
ID:	531442
                          Victory!
                          Battle: Ruinberg 30 декември 2012 г. 20:06:38 ч.
                          Vehicle: Matilda
                          Experience received: 1*695
                          Credits received: 33*064
                          Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Spartan

                          7 фрага, един ми го краднаха...последната схватка бях сам срещу четерима
                          трябва да измисля каква шаренийка да му купя на танка че не останаха много, май само емблема си няма


                          Victory!
                          Battle: Mountain Pass 30 декември 2012 г. 20:29:41 ч.
                          Vehicle: Comet
                          Experience received: 1*746
                          Credits received: 40*864
                          Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"

                          Кометата ме радва значително повече от Кромуела...може пък като свикана на нея и той да почне да ме радва, знае ли човек, най-много експи от отбора, 2770 щета, Т8 битка, май само радиостанция и оства да сложа
                          Last edited by Gaden Gogi; 30-12-2012, 20:37.

                          Comment


                            Победа!
                            Битка: Химелсдорф 30 декември 2012 г. 20:28:32 ч.
                            Танк: T1E6
                            Опит: 3*400 (x5 за първата победа за деня)
                            кредита: 10*109
                            Постижения в битки: Значка за майсторство:Танков ас
                            На 13-та игра я направих ас тая измишльотинка...

                            Comment


                              Victory!
                              Battle: Malinovka 30 декември 2012 г. 23:51:46 ч.
                              Vehicle: Churchill III
                              Experience received: 10*020 (x5 for the first victory each day)
                              Credits received: 42*366

                              "опУлих се и се Озверих", крусейсър първо ми даде рикушет, после ме проби и прикончи челно, а му трябваше само още едно попадение за да го трепна и да взема топ гън...по експито си личи че доста се потрудих...ама тоя беше твърде невидим...

                              Comment


                                Victory!
                                Battle: Mountain Pass Monday, December 31, 2012 2:53:14 PM
                                Vehicle: StuG III
                                Experience received: 5,240 (x5 for the first victory each day)
                                Credits received: 30,162
                                Battle Achievements: Sniper

                                Много се потруди Чърчила, изработи си повечето от 8те кила, но StugIII е коварна лисица

                                П.С. М10ката беше АФК цяла игра, ако го нямаше щеше по-бързо да го изиграя Чърчила, че го играеше много предпазлив заради двамата срещу него.
                                Attached Files
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X