Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Suun70 написа Виж мнение
    Честит да ми е новият Т-34. Сега мисля да го тунинговам с камуфлаж за 7 дни. Имам един въпрос: как да си подобря оръдието и да го направя по-голямо?
    Какво имаш предвид под "по-голямо"?
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      То всеки иска "по голямо " оръдие ама няма

      Comment


        Suun70 написа Виж мнение
        Честит да ми е новият Т-34. Сега мисля да го тунинговам с камуфлаж за 7 дни. Имам един въпрос: как да си подобря оръдието и да го направя по-голямо?
        Въпреки, че е логично да искаш по-голямо оръдие, съответно очаквайки повече поражения, точно с Т-34 не трябва да взимаш голямото оръдие.

        Разработи и купи 57мм ЗиС оръдието и махни стоковото 76мм.
        Не се набутвай с камуфлаж за тази машина, много бързо ще я махнеш, ще вземеш Т-34-85 и ще ти изгори инвестицията в камуфлаж на Т-34.
        Не ми се вярва много да го заобичаш и вероятно няма да го запазиш.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          А поле боя держится на танках!
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            Искам да си продам танка А-20, но ми пише, че нямам достатъчно място в бараките. Какво трябва да означава това?!
            Българин да се наричам първа радост е за мене...

            Comment


              Означава, че трябва да освободиш екипажа направо от танка /десен бутон върху танкиста и освободи/ или да го продадеш танка заедно с екипажа или да освободиш някой от танкистите които вече са в казармата или да си купиш още легла. Общо взето май това са алтернативите.

              Comment


                Последен въпрос за вечерта: как да купя легла в бараките, за да мога да си продам някои танкове?
                Last edited by Suun70; 07-11-2012, 20:43.
                Българин да се наричам първа радост е за мене...

                Comment


                  куваш си злато, с него за 300 пари си купуваш май 16 слота

                  Comment


                    То ако екипажите нямат скил качен или са под 90% обучение за скил , по добре ги махай заедно със танка.

                    Comment


                      seekerr написа Виж мнение
                      То ако екипажите нямат скил качен или са под 90% обучение за скил , по добре ги махай заедно със танка.
                      Подкрепям изцяло.При конвертирането към следващ танк биха си изгубили малкото натрупан до момента опит.

                      Comment


                        Еми аз искам да продам целия танк, но ми пише, че няма достатъчно място в бараките?!
                        Българин да се наричам първа радост е за мене...

                        Comment


                          Suun70 написа Виж мнение
                          Еми аз искам да продам целия танк, но ми пише, че няма достатъчно място в бараките?!
                          Еми да прочетеш какво са ти писали колегите?!

                          Или да погледнеш какви са опциите при продажба на танк?
                          При продажба полето "Demount equipment and send tankers to barracks" да отметнеш?
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            След като съм продал британския ми танк от тиър 1 и даже и в бараките го нямам, мога ли да го купя от някъде, защото виждам, че го няма в магазина, за разлика от други?
                            Българин да се наричам първа радост е за мене...

                            Comment


                              в моят магазин го има, и дори не ми иска пари, сигурно защото съм гъзар

                              Comment


                                Много интересно, уж с Т9 тежък трябва да си стабилно на минус с нормален акаунт а моят Ис-8 си е сабилно ба плюс, чат пат дори в загубени битки...верно това е руска машина, ама все пак.

                                Comment

                                Working...
                                X