Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    Върти ми се спомен че за участвалите в тестовете обещаваха някакви френски машинки, някой получи ли такава?
    Тия машини са за супертестерите. Съвсем различно нещо. Прочее аз съм такъв, но американсия супертест в момента не е активен
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Imperial написа Виж мнение
      Тия машини са за супертестерите. Съвсем различно нещо. Прочее аз съм такъв, но американсия супертест в момента не е активен
      Няма мспомен да имаше изричн уговорки. Не че са ми изтрябвали френски извращения. А теста беше забавен (като изключим рашките).

      Comment


        Добавлены для тестирования две французские премиумные машины: САУ 4 уровня 10.5сm leFH18 B2 и ПТ-САУ 3 уровня FCM 36 Pak 40. Обращаем ваше внимание на то, что эти танки будут доступны только для игроков, участвующих в Супертесте.
        .
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          tconiotconev написа Виж мнение
          Понеже яко разцънквам играта в руския сървар можеш ли да ми кажеш своя ник. Искам го защото пишещите в тази тема основно играят в европейския. Отделно може да направим т.е. да игтраем във взвод като си помагаме. Аз имам Т 34 - 85 но е със 100 мм оръдие. Имах VK 3601H и 3001H но ги продадох заради хлапето, че и той разцъква с моя ник в играта. Имах и Ягдпантер която и тя замина ... идеята бе за да може да си купи тигър, но аз лично се целя в пантерата. Тази кутия тигъра не ми харесва.
          От руските искам да си взема т54
          Има български клан в руският сървър
          Българска черноморска лига или нещо такова
          Роти се играе рядко, но е интересно
          Сънят е слаб заместител на кофеина!

          Comment


            Точно там бях и беше приятно.Но на Еу-то бъка от БГ-та и усещането е несравнимо.

            Comment


              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


              Ratte най-сетне идва след като не мина и един ден без някой да плаче за него.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Imperial написа Виж мнение
                http://www.youtube.com/watch?feature...;v=YHVWFcGpVyw

                Ratte най-сетне идва след като не мина и един ден без някой да плаче за него.
                Добре, че видях календара на време
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  А призръкът покрай църквата на Малиновка, днес дали наистина ще се появява?
                  Голяма "шега" стана. Точно се пазих от това да ми минат във фланг и играта се бъгна - не можех да се движа а само ми се клатеше корпуса, в действителност съм се движил и се оправи чак след като ме убиха. Явно съм изглеждал доста нууб с тези неадекватни движения страшен майтап

                  Comment


                    Да не ти се е бъгнал нета? А това ТД край църквата наистина дали ще го има. Изглежда супер.

                    Comment


                      Същата работа
                      Стоя на стартовият екран(все едно е натиснат таба)
                      Той се обновява с унищожените танкове, но аз не мърдам
                      Last edited by ValBo; 01-04-2012, 11:24.
                      Сънят е слаб заместител на кофеина!

                      Comment


                        Ех тая Олга Сергеевна... Нищо не разбрах от клипа.

                        Comment


                          В руския сървър съм frujinassen.
                          Това не е ли яг пантер 2? Искам да играя срещу ратте, ще имам снайпер 100% от боевете. Пробвах Т14, станал е звяр, задължително си първи или в първите 4-5. Пари също не лошо идват.

                          Comment


                            Mitko написа Виж мнение
                            Рекордът ми е 7 убийства със Су-100.
                            Ти не имаш тежки танкове.
                            Ти имаш максимална опит - 1 572. Много добър резултат. (Аз имам само -1410... ИС-3 :-( )
                            http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                            Comment


                              Извинявай Егио, но не схванах какво искаш да кажеш. Може би, че ИС не е наистина тежък?

                              Comment


                                Mitko написа Виж мнение
                                Извинявай Егио, но не схванах какво искаш да кажеш. Може би, че ИС не е наистина тежък?
                                Формално - Е тежък танк.
                                В игра - дебел среден танк.
                                P.S
                                В сравнение с "чудовищи" - E-75, ИС-4, ИС-7 и др.
                                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                                Comment

                                Working...
                                X