Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    В една игра преди малко един с ИС-7 се тръшкаше че някаквъ 13/75 го е "уан шотнал" фииии, няколко минути това, докаот се влачех ...М286 с базов двигател е страшно туткаво нещо...та влача се аз , и тоя се тръшка как другият бил чиитър, и това за един от най-боклучавите следвоенни танкове...хубаво че на никоя туква не и е хръмнало да сложи версия с ракети, 4 броя, премиум парчета, по 100-200 злато парчето, бум бам, имаше 10 тиът танк, нямаш его...щеше да е страшно забавно, и да направят доста парички...а акто са тръгнали да слагат машини от 60-те да бяха сложили Шеридан, 152 мм НЕ и ракета, пари подобни на предните, щешеш да е убер фън.

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      ЛЕЛЕ, какво с анапраивли със 107мм оръдие на КВ, друг КЖ, мах беше с малка купол аи 122, изпрасках го 3 или 4 пъти, нищо...прикончих го накрая, ама ...иначе от около седмиц ами прави впечатление ч еоръдието е силно скопено, и от към точност също...
      За сметка на това 152мм или са го ъпгрейднали здраво, или аз съм задобрял много, ама последните няколко игри hit ratio-то ми с него се движи между 80-100% а не е като да стрелям само от упор, даже последната игра в която бях 5 изтрела - 5 попадения едното ТД го отнесе от около 500м, а едно PzIV отнесе две преки попадения криейки са зад скала като му се виждаше само част от куполата
      <<..........>>

      Comment


        Deimos написа Виж мнение
        За сметка на това 152мм или са го ъпгрейднали здраво, или аз съм задобрял много, ама последните няколко игри hit ratio-то ми с него се движи между 80-100% а не е като да стрелям само от упор, даже последната игра в която бях 5 изтрела - 5 попадения едното ТД го отнесе от около 500м, а едно PzIV отнесе две преки попадения криейки са зад скала като му се виждаше само част от куполата
        Панцер 4 е оцелял след пряко попадение от 152 мм фугас?

        Според мен пък 107мм си се държи както преди - малките ги отвява, на големите нищо не прави
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          Дупча наред със 107-цата всичко до тиър 9

          Comment


            Абе вече ен ги и отвява толквоа, рпеди разни консерви 3-4 ниво им стигаше едно попадение, сега оцеляват...а онзи ден на рибарският брягс един АМХ-13 най нагло ми оцеля след попаденеи на 105мм снаряд...само 30% му направих....следващият подарък го метнах на едно Су-100, и ги преполових...да идва следващят пач и д аги обравят тия френско боклуци..най-скапаните танкове (и не само, оръжието им като цяло е скапано) толкова да ги напомпят....по-високите тиъри визирам...сега когато си вдя Мардера от гаража на ниските много се радвам, бавни, големи, импотентни, кеф на бучки

            Comment


              Ето какво ще представлява версията 7.2:

              Очаква се през февруари.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                feersum написа Виж мнение
                Панцер 4 е оцелял след пряко попадение от 152 мм фугас?
                Държат гадините, 86 penetration не минава през челната част на куполата, отстрани пукат като пуканки ама зависи как ги издебнеш... но иначе PzIV, T1Heavy и М6, че понякога и други КВ-та успея ли да ги хвана отстрани ги изпарявам от раз(френските измишльотини дори не ги броя, те са храна)

                Иначе AMX13 и двата варианта са някакви змейове тотални, изпусна ли първия изтрел, дори и с по-скорострелните танкове пак става лошо...
                <<..........>>

                Comment


                  Deimos написа Виж мнение
                  Държат гадините, 86 penetration не минава през челната част на куполата, отстрани пукат като пуканки ама зависи как ги издебнеш... но иначе PzIV, T1Heavy и М6, че понякога и други КВ-та успея ли да ги хвана отстрани ги изпарявам от раз(френските измишльотини дори не ги броя, те са храна)

                  Иначе AMX13 и двата варианта са някакви змейове тотални, изпусна ли първия изтрел, дори и с по-скорострелните танкове пак става лошо...
                  Ааа, ясно. Иначе и аз с един изстрел в борда съм отвявал КВ със 152мм гаубицата.

                  Да се похваля - снощи с Пантера 1 със 75мм/L100 убих с един изстрел Type 59, беше на около 70%. Уцелих го в десния борд, някъде между вертикалната ос и предния ръб на купола, точно под веригите - предполагам че съм уцелил боекомплекта.
                  Last edited by feersum; 24-01-2012, 09:02.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    Да, някъде между първата и втората опорна ролка и от двете страни им е слабото място (и на Т-54 също). Веднъж взривих Т-54 на 100% с един изстрел там. Е, вярно, бях в Т30.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      И от двете страни? На Т-44 например боеукладката е от дясно, на почти същото място като на 59 и 54. Отляво съм целил (и са ме целили, когато имах такъв танк) на това място без много ефект освен обичайното поражение. Пробив от дясно почти винаги взривява, много слабо място е на тоя танк.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Мисля, че веднъж като влезе снарядът, се проследява пътят му в танка, така че е напълно възможно да влезе отляво и да удари боекомплектът отдясно. При споменатия случай с Т-54 го ударих точно от ляво.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          Intereno, ка е възможно, практически от упор (им аняма 10 метра) да не оцеля, като задника на КВ-то запълваше целият ми мерник...аз бях с Т29/105

                          Допълнение- две попадения с 90 мм хамериканко оръдие в АМХ13/75, нула демидж... да взема д аидва пача с който ще ги нормализират че това е просто смешно.
                          Last edited by Gaden Gogi; 25-01-2012, 00:25.

                          Comment


                            Аз чакам новите американски танкове, че Т34 и Т30 са почти безполезни в момента.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              точни з аамерикански неща си мислех вчера. Вместо във второто Тд дърво да слагат всякакви измишльотини, д абяга сложили М56 Скорпион, бързо , амлко, картонено... с ГОЛЯМО оръдие...

                              Comment


                                Imperial написа Виж мнение
                                Да, някъде между първата и втората опорна ролка и от двете страни им е слабото място (и на Т-54 също). Веднъж взривих Т-54 на 100% с един изстрел там. Е, вярно, бях в Т30.
                                От дясно там се падат стелажите със снарядите, които са и вътрешни резервоари, а от ляво се пада механик водача, но разстоянието е малки и хоп отново при снаряди и нафтичка.
                                П.П. Преди много много години на Беляковец на едни нощни стрелби единия танк взе че гръмна по другия несъзнателно с вкладна цев. Хуйчето попадна между 1 и 2 ра ролка като за попадението разбрал само механик водача, който след това хукна да бие курсанта като свърши стрелбата.
                                П.С.. Аз също съм стрелял с 23 мм, но с БМП 23 на същото местенце, но няколко участъка вдясно Между другото с тези бункери за снаряди БМП 23 си беше чиста и то оле мале.... По добре БМП 30

                                Comment

                                Working...
                                X