Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    GW Tiger и GW Type не покриват цялата карта в някои ситуации. Понякога се лишавам от по-добрата позиция и минавам напред, за да мога да достигна достатъчно далеч, за да контрирам, друг път си стоя на удобно място и покривам отбора.

    Може да се влияе на далекобойността, но не много - ако ползваш по подходящ начин терена под теб можеш да достигнеш малко по-далеч или пък да застанеш така, че снаряда да пада под по-добър ъгъл при стрелба на близки дистанции.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      Някой знае ли един скил ремонт колко сваля времето за ремонт на модул.Например с 4 пълни ремонта за колко секунди се оправя веригата и има ли крайна граница.Въпроса ми е към тези които имат 15-20 х. игри и повече и имат наблюдение, а може би някъде има и табличка за това.Питам защото скоро ще пускам трети допълнителни умения/ поне изглежда, че е скоро На мен ми се струва ,че ИС-7 цата ми си събира веригата за около 5 секунди, но виждам че има играчи които я събират по бързо от мен

      Comment


        Конкретно за ИС-7, ремонт + златен ремонтен комплект, би трябвало да е първото умение на целия екипаж, без изключение (може би, само "лампичка" на командира). Като танк за пробив, той яде най-много пердах от всичко в играта. Таблица не съм срещал, но има адски много дискусии и пояснения. Виж например това. http://freemp3x.com/play.php?yti=jdFmzsizrPw

        Comment


          Здравейте!Да попитам-АТ-2 с кое оръдие трябва да се играе?

          Comment


            don4o написа Виж мнение
            Здравейте!Да попитам-АТ-2 с кое оръдие трябва да се играе?
            За предпочитане е бързо стрелящото, защото с другото не винаги пробиваш тежките танкове, и е само за много близък бой, където ти си доста слаб. Бързострелящото е снайперско, а ти трябва да си на поне 150 метра от вражеския танк

            Comment


              Здравейте!Моля знаещите със стаж в играта да кажат.Най добър танк-руски,американски,френски немски английски!Имам в предвид танкове над 6-о ниво и най вече такива които доставят не само удоволствие но и печелят повече кредити.Наясно съм че за всеки това е индивидуално-НО ВСЕ ПАК!

              Comment


                don4o написа Виж мнение
                Здравейте!Моля знаещите със стаж в играта да кажат.Най добър танк-руски,американски,френски немски английски!Имам в предвид танкове над 6-о ниво и най вече такива които доставят не само удоволствие но и печелят повече кредити.Наясно съм че за всеки това е индивидуално-НО ВСЕ ПАК!
                За печалбата забрави.
                Ако говорим за непремиумните танкове, то тиър 5 и някои от тиър 6 печелят повече от всички над тях. Просто така е направена игровата механика.

                Иначе в тиър 7 масово се играят ИС, Tiger, Jagdpanther, T29, КВ-3, T71, СУ-152, Т25АТ. В тиър 8 основно се мяркат ИС-3, Tiger II, T-44, T32, Pershing, ИСУ-152, Т69 напоследък.
                В случая говоря за масово играна техника, тоест такава, която повече или по-малко допада на мнозинството. На теб какво точно ще ти хареса - не мога да знам.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Питам за да си сверя часовника!Аз че съм слаб играч-знам,знам и причините-прекалено съм статичен,а като ме стегне някога чепика ставам неоправдано нападателен .Просто трябва малко разум да вкарам в играта(ако го имам де).Иначе от изброените от теб танкове почти всичките ги имам само американци ми предстои да развивам.

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Питам за да си сверя часовника!Аз че съм слаб играч-знам,знам и причините-прекалено съм статичен,а като ме стегне някога чепика ставам неоправдано нападателен .Просто трябва малко разум да вкарам в играта(ако го имам де).Иначе от изброените от теб танкове почти всичките ги имам само американци ми предстои да развивам.
                    За много статичен играч, точно американските тежки и ТД-та са добри за начало. Прилични пушки, добра броня(до колкото е възможно), много баунсващи куполи, хубав обзор и страхотна депресия. Но над 5-то ниво определено са тромави.

                    Comment


                      Здравейте! играя с СУ-8 и получих покана да вляза в рота.след като влязох получих това съобщение"Грешка:
                      Избраният танк от това ниво не може да се използва за тази битка. Минимално ниво за тази битка: 2. Максимално ниво за тази битка: "какво значи това?

                      Comment


                        beradan написа Виж мнение
                        Здравейте! играя с СУ-8 и получих покана да вляза в рота.след като влязох получих това съобщение"Грешка:
                        Избраният танк от това ниво не може да се използва за тази битка. Минимално ниво за тази битка: 2. Максимално ниво за тази битка: "какво значи това?
                        Здравей,
                        Сигурен ли си, че точно със Су-8 опитваш да влезеш в битката?
                        "Минимално ниво" би трябвало да значи, че възможно най-слабият танк, допускан в ротата, е тиър 2 - а Су-8 е тиър 6, ако не се лъжа.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          Аман вече от нискотиърни златоръсещи гномчета.За N-ти път ми изпаряват T1HT на макс живот от раз.Лично си направих труда да проверя кои хора са ме убивали и никой от тях не беше с повече от 32% победи, тоест без злато не могат да играят.Лично им пожелавам финансов колапс в семейството.Та имам въпрос към колегите с T110E5.Двоумя се за първо умение на екипажа- BiA или ремонт.Много често ако не ме поразят изцяло със злато, чупят няколко модула.Разбира се засега съм с T1HT, но мисля уменията на екипажа да ги развивам направо за T110E5.Предполагам няма коренна разлика в игровата механика на цялото тяхно дърво.Естествено ако този подход за обучение на екипажа ми е грешен, приемам критики

                          Comment


                            Zerg написа Виж мнение
                            Аман вече от нискотиърни златоръсещи гномчета.За N-ти път ми изпаряват T1HT на макс живот от раз.Лично си направих труда да проверя кои хора са ме убивали и никой от тях не беше с повече от 32% победи, тоест без злато не могат да играят.Лично им пожелавам финансов колапс в семейството.Та имам въпрос към колегите с T110E5.Двоумя се за първо умение на екипажа- BiA или ремонт.Много често ако не ме поразят изцяло със злато, чупят няколко модула.Разбира се засега съм с T1HT, но мисля уменията на екипажа да ги развивам направо за T110E5.Предполагам няма коренна разлика в игровата механика на цялото тяхно дърво.Естествено ако този подход за обучение на екипажа ми е грешен, приемам критики
                            Не само за Т110Е5,но и за всеки тежък важи това златно правило:Първо се слага Ремонт и като се изучи на 100%+още 35-40% от второто умение което и да е то се трие ремонта и се слага Братя по оръжие.
                            А за сиемките със злато си прав вчера почнах похода си към ЩуГ 3 и както си играя хетцера с нормалното второ оръдие не с гаубицата един с КВ-1 ме пита къде ми е гаубицата?!?Той горкия си мисли че топовото оръдие на хетцера е шибаната златна гаубица!!!

                            Comment


                              При мен Хетцера стана ас още в първите игри с базовото оръдие. Вярно че сега троля с гаубицата, обаче е голям кеф да уаншотваш с фугасите - нося си и 5 златни за КВ-та, Матилди и Хетцери /челно/.

                              Comment


                                falcon_bg написа Виж мнение
                                Той горкия си мисли че топовото оръдие на хетцера е шибаната златна гаубица!!!
                                Да играеш изцяло със златни муниции с Хетцер 105мм не е решение!
                                -Струват скъпо, поради което трябва да го издържаш с мъни мейкъри, от което непрекъснато се смесват стилове на игра и тактика
                                -Много често ми се случва да правя нулев демидж с кумулативен!!!
                                -С високоекслозивен не е нужно да изчакаш мерникът да се свие докрай. Общо взето прави еднакъв демидж където и да треснеш, докато кумулативния може да те забави с част от секундата, докато се прицелваш в някоя слаба зона, от там този или някой друг те тресва и си вече на половина жизненост, ако имаш късмет
                                Непрекъснато след като видят 7-8 убийства от моя и чуждия отбор започват да злорадстват как съм играл със златни муниции (сигурно защото ми е боядисан танка) и на всеки трябва да обяснявам че на битка използвам 1 до 3 и да пробват да играят Хетцер в тиър IV битка и пак да кажат че е OP... или пък че вече имам 12 к битки и съм понаучил това онова. Но вече ми писна, и немога да разбера защо след като някой се оттегля и прикрива добре, стреля добре, прави убийства, сменя позициите, прави засади и т. н. задължително трябва да е със златни снаряди или да използва чийтове???
                                Общо взето съм първия, който ще приеме премахването на фантасмагориите от играта (несъществували танкове, и оръдията към тях) Хетцера си е къде къде по-красив със стандартното оръдие, но като убийствата с него са точно на половина - имам ли избор?

                                Comment

                                Working...
                                X