Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    как е възможно това?
    по-малко от 200 игри. Танк ниско ниво, но е експерт.
    Attached Files
    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

    Comment


      #92
      Eguo написа Виж мнение
      [ATTACH=CONFIG]19584[/ATTACH]как е възможно това?
      по-малко от 200 игри. Танк ниско ниво, но е експерт.
      След 8.5 всеки играч има такива сиви експерт медали които показват какви танкове трябва да унищожиш за да получиш медала.

      Comment


        #93
        falcon_bg написа Виж мнение
        След 8.5 всеки играч има такива сиви експерт медали които показват какви танкове трябва да унищожиш за да получиш медала.
        Ага, понятно...

        П.С.

        Сега в битката видях един играч.
        Вероятно наш Ultramarine с форума.
        Attached Files
        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

        Comment


          #94
          Eguo написа Виж мнение
          Ага, понятно...

          П.С.

          Сега в битката видях един играч.
          Вероятно наш Ultramarine с форума.
          Так точно!
          Той е!Да не би той да те килна че като го гледам какъв магьосник е с Щуга ми е чудно как са загубили!
          И пак клъвнал Радли тоя лунатик гаден

          Comment


            #95
            Гадничко е като знаеш че срещу теб има супер играч като него, така преди няколко дена отнесе със щуга един друг щуг точно до мен, и ми вкара още повече комплекси и да мърдам цяла игра

            Comment


              #96
              Eguo битката беше страхотна.
              Собствената ми глупост спаси двете Т-34ки - не използвах ремонтния комплект за двигателя и едната ме фланкна
              Иначе играта отиваше на Пуул, Колобанов и тия другите неща дето ми даде.

              Ти от коя страна беше, с какъв танк?
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                #97
                Lyutskanov написа Виж мнение
                Гадничко е като знаеш че срещу теб има супер играч като него, така преди няколко дена отнесе със щуга един друг щуг точно до мен, и ми вкара още повече комплекси и да мърдам цяла игра
                За мен - напротив много интересно.
                Стреля в добър играч - много забавно за ми.
                П.С.
                Аз сам, в 1900 битки - 50 Top Gun.
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment


                  #98
                  Ultramarine написа Виж мнение
                  Eguo битката беше страхотна.
                  Собствената ми глупост спаси двете Т-34ки - не използвах ремонтния комплект за двигателя и едната ме фланкна
                  Иначе играта отиваше на Пуул, Колобанов и тия другите неща дето ми даде.

                  Ти от коя страна беше, с какъв танк?
                  Аз бях твой враг.
                  Т-50
                  П.С.
                  Ти пропусна само един целта. На 30 метра. В Т-34. В края на двубоя. Т-34 е бил 15%.
                  Само един недостатък.
                  http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                  Comment


                    #99
                    Ха здравейте и за много години и весели празници!Малко се поизгубих 7-8-9 месеца,но бях в чужбинско и нямаше как да играя.Сега като гледам съм изпуснал няколко пача и май всичко е съвсем различно.Затова на въпроса - ще ми препоръчате ли някой среден танк,който да пасва на системата "shot & go & don't stop".И от тиър 10 кой би се справил най-добре с тази задача-Патън, Е50М, Лео, Т62А, Френския Батман или някой от новите (за мен) нации

                    Comment


                      С Т-62 най доброто, като универсална тактика до което съм достигнал е да играя втора линия снайпер, винаги прикрит или с план за оттегляне, бърза смяна на позициите... докато поостанат тежките повредени и на по един 2 удара. Тогава излизам и овършавам картата. Често пъти така съм правил обрати и много зрелищни битки. Ако този стил на игра ти харесва с Т-62 - ок, ако не - ще има да псуваш много, когато те изпарят с един-два изстрела

                      Comment


                        За момента Лео-то е най-точно, най-пъргаво, с най-голяма депресия от медиумите, отстъпва по обзор само на Патъна и то с малко. Също така е и най-меко. . 62-ката може да го следва на маневри в близък бой и абсорбирайки повече дмж, да го изкърти в единоборство. Като снайпер на далечни (над 500м) и средни (ок 200м) дистанции значително му отстъпва. Изявено предимство на Лео-то е "златния" му снаряд, който освен пенетрация има и фугасен ефект. С това засилва много шанса да разруши модули или контузи екипаж.

                        Comment


                          bigbeer написа Виж мнение
                          Изявено предимство на Лео-то е "златния" му снаряд, който освен пенетрация има и фугасен ефект. С това засилва много шанса да разруши модули или контузи екипаж.
                          По какво "златния" снаряд на Лео се отличава от златните снаряди на останалите медиуми? Като гледам, най-обикновен кумулатив...

                          Comment


                            Alex2004BG написа Виж мнение
                            По какво "златния" снаряд на Лео се отличава от златните снаряди на останалите медиуми? Като гледам, най-обикновен кумулатив...
                            Ха, верно, махнали са го. Ееее на първия тест имаше нещо наречено бронебойно-фугасен. Въобще не бях поглеждал. Виж как човек си живее със заблудите....

                            Comment


                              Здравейте всички!Имам въпрос.Имам тигър 2-първо умение всеки момент ще завърши(братя по оръжие)Какво трябва да е второто умение?Аз искам да имам лампичка на командира но как е според знаещите най ефикасно?Смятам танка да не го продавам а да го развивам!

                              Comment


                                don4o написа Виж мнение
                                Здравейте всички!Имам въпрос.Имам тигър 2-първо умение всеки момент ще завърши(братя по оръжие)Какво трябва да е второто умение?Аз искам да имам лампичка на командира но как е според знаещите най ефикасно?Смятам танка да не го продавам а да го развивам!
                                Лично аз, след като всички имат завършено "Братя по оръжие", бих сложил "Лампа" на командира, а на всички останали "Ремонт"
                                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                                Comment

                                Working...
                                X