Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    Ако ще се движиш за каквъ ти е бинокъл? той само от място действа.
    А вентилаторът е просто задължителен защото повишава всички параметри едновременно, илюстрация:
    Т-54 с Д-10, нормална скорострелност - 8.02 с вентилатор 8,2 с рамър 8.8, обаче вентилаторът влияе също на скороста на прицелване и от 2,21 тя става 2.16...също влияе и на точноста от 0,34 тя става 0.33 (това е при 100% екипаж). това само за оръдието...но вентилаторът влия на ВСИЧКИ показатели, куполата се върти по-бързо, далечината на виждане е по-голяма (8,36 м) танка се върти по-бързо, ускорява по-бързо....
    изобщо вентилаторът е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.
    във викито на играта по посочване характеристиките се появява прозорче което информира колко добавят вентилатор, БиА, харана...точно поради горното БиА винаги е добре да се слага като първо умение, или ако сте склонни да се разщедрите злато може до достигане на 100 да се развива друго умение (което се задества веднага а не при достиганена 100%) и след това да се преобучи екипажа, това вече е въпрос на вкус.
    Нещата, които си написал ги знам.
    В случая става дума за стил на игра. Точно Т-54 може да изпълнява няколко функции - оръдието позволява да се играе и като снайпер, добрия камо фактор позволява да се играе и като пасивен скаут, а за агресивна игра стабилизатор и дотиквач на мен са ми достатъчни.
    В началото на играта никога не бързам да ръшвам, в зависимост от това дали съм топ танк или на дъното снайпя или светя и когато вразите оредеят и останат с малко кръв търся единични танкове да фланквам или да ги въртя.
    Аз лично слагам бинокъл на доста машини включително и на КВ-1С, защото особено при соло игра обичам да виждам какво се случва около мен. Вентилация слагам рядко.
    Както вече съм написал изборът на модули зависи от стил на игра, не налагам мнението си на никого...
    Last edited by boyankolev; 24-08-2013, 10:14.

    Comment


      Оръдията на Т-54 действително доста променят характера на машината и това с което го играеш предполага повече време прекарано като снайпер.
      За това и Бинокъла вероятно ти върши някаква работа.

      Иначе за мен въпросния модул е напълно ненужен, за всички машини, но това си е мое виждане и всеки си преценява сам.
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Да снайпваш с танк направен за близък бой си е безумие меко казано.Да не го играеш на глутница-също.А да не хванеш ключова позиция с танк създаден точно за това си е престъпление спрямо отбора.
        Last edited by 1951; 24-08-2013, 22:46.

        Comment


          boyankolev написа
          Както написах и на горния експерт - Вярвай каквото искаш!
          Нищо не пречи да се играе и така, но въпросът е дали стандартната агресивна игра, която налага Т-54 и производните му, не е по-печеливше начинание.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            1951 написа Виж мнение
            Нищо не пречи да се играе и така, но въпросът е дали стандартната агресивна игра, която налага Т-54 и производните му, не е по-печеливше начинание.
            Нищо не пречи и да се коси трева с лопата, ама...

            Comment


              1951 написа Виж мнение
              Нищо не пречи да се играе и така, но въпросът е дали стандартната агресивна игра, която налага Т-54 и производните му, не е по-печеливше начинание.
              Нормален отговор - не мога да повярвам!
              Опитвах се да обясня, че Т-54 има нужните характеристики да изпълнява различни функции в зависимост от ситуацията - явно не съм успял.
              Позволявам си да пиша толкова много за този танк, въпреки че имам само 125 игри с него, именно защото с него ми се получава адски добре.
              А това колко разбирам от играта и дали мога да играя средни танкове - няма да го коментирам...

              Comment


                Винаги е забвно когато някой с лек или среден танк се шибне на 5-та линия и чака някой с тежък да отиде да му светне. Колкото и да е чудно в Т9 и т10 се намират повече такива отколкото по долните нива.
                Иначе:
                boyankolev написа Виж мнение
                В случая става дума за стил на игра.
                става дума за елементарна математика.
                Last edited by 1951; 24-08-2013, 22:48.

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  Винаги е забвно когато някой с лек или среден танк се шибне на 5-та линия и чака някой с тежък да отиде да му светне. Колкото и да е чудно в Т9 и т10 се намират повече такива отколкото по долните нива.
                  Иначе: става дума за елементарна математика. Иначе фиделис ти го каза, а той има повече отпит от поне половината играчи тук (взети заедно) в игри в тези нива.
                  Много ми е интересно как от това изречение решихте, че по цяла игра кампя зад тежките:
                  "В началото на играта никога не бързам да ръшвам, в зависимост от това дали съм топ танк или на дъното снайпя или светя и когато вразите оредеят и останат с малко кръв търся единични танкове да фланквам или да ги въртя."
                  Как се свети в тежка битка като стоиш назад не ми е ясно... Повтарям знам как се играят средни. Над една трета от игрите ми са със средни, част от тях във взвод с по-добри играчи от мен.
                  Също ми е интересно как в соло рандъм игра се играе глутница - във взвод с двама добри играчи от клана ми е ясно?

                  На теб какво да кажа - при толкова много повече изиграни игри от мен, да имаш основни показатели, близки или доста по-лоши от мен и така категорично да ме обявяваш за играч, който не разбира нищо от играта е меко казано странно...

                  На два пъти подчертах, че изразявам лично мнение, без никакви претенции.

                  Отначало си мислех да пиша - поканете ме за 2-3 игри във взвод, който аз да водя и да проверим дали "стилът" ми на игра е кампещ и неефективен, но съм сигурен че егото ви няма да го позволи...
                  Last edited by 1951; 24-08-2013, 22:46.

                  Comment


                    Нещо не можете да се разберете гледам. Не мисля че човек с 57% победи с Т-44 играе камперски, поне не и със средни танкове. По-скоро до колкото схващам идеята е че в началото играе като пасивен скаут. За което на теория бинокъла помага (не знам никога не съм можел да играя като пасивен скаут). Според мен ако се залага на светене, просветлената оптика ще е по-важна. Има хора препоръчващи точно такъв сетъп за Т-54. Оптика, стабилизатор и третия модул е вентилация или дотиквач. Аз лично го изгриндих с класическия боен сетъп, така че нямам лични наблюдения върху алтернативите. Но доколкото схващам скаут сетъпа е на пълно валидна алтернатива за този танк.

                    Comment


                      защо? разбрахме си се много добре, цяла вечер играем взводно! Ама модераторът е трил.

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        защо? разбрахме си се много добре, цяла вечер играем взводно! Ама модераторът е трил.
                        Разбрали сте се, но процесът не бе красив.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          защо? разбрахме си се много добре, цяла вечер играем взводно! Ама модераторът е трил.
                          Взводната игра беше проведена.

                          Резултат - Гоги е по-добрият играч - казвам го без капка ирония!

                          С това считам темата за приключена.

                          Comment


                            Това не е най-важното!
                            Да сте се забавлявали и научили нещо един от друг.

                            Аз съм навит за подобни взводове, но с Гоги малко ни се разминава времето за игра, след 23ч играта е по-скоро изключение, за да помогна на кланова.
                            Тази вечер ще играя иначе, но нещо от рода 20-30 до към 22-30, играя на 90% медиуми във високите нива.Ако някой има желание за взвод нека ми пише, но не за да гледаме кой как играе и дали е по-добър, а просто, за да се забавляваме.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              Защо днес за 30 унищожени танка не ми дава бонус?Да не би да е свършил бонуса или аз не съм броил правилно?

                              Comment


                                don4o написа Виж мнение
                                Защо днес за 30 унищожени танка не ми дава бонус?Да не би да е свършил бонуса или аз не съм броил правилно?
                                Свърши вчера. Нищо целия Септември пък ще ти дава 250000 за 15 победи на ден!

                                Comment

                                Working...
                                X