Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    за триене - дублирано

    Comment


      #77
      bigbeer написа Виж мнение

      За екипаж без скилове и танк без модули постижението ти е страхотно.
      Все се чудих дали да му сложа модули, но едно че не виждам смисъл друго, че нямам достатъчно пари за това. Те машините ми горен клас нямат модули какво остана за този маник, който много ме кефи.

      И като заговорихме за него викам да направя с него една игра и се получи много добра игра.
      Attached Files
      [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

      В гаража:
      Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
      Великобритания: Alektro, Churchill I
      САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
      Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

      Comment


        #78
        Мое скромно и консервативно мнение - ВИНАГИ на всеки танк, независимо какъв е, моето първо умение е "Братя по оръжие" на всички. Това вдига абсолютно всички показатели на машината и поведението и в боя. Мъничко по-бързо да се прицелиш, да стреляш, да набереш скорост и т.н., всичко това в дадени ситуации може да се окаже безценно и да обърне играта на целия отбор. Случвало се е да капваме база и някой да ме изтрещи тъкмо в мига, в който броячът отчете 100% и айдеее..отиде цялата битка курбан дето се вика. И аз от своя страна съм прекъсвал капване на врага така. И това е ставало възможно, защото стрелящият се е прицелил и стрелял част от секундата по-рано.
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          #79
          С това уточнение - задължително рескилване.

          Първо умение на всички става "братята"

          Второ на командира "шесто чувство" всички други - ремонт.

          Трето умение командира - ремонт , другите - камуфлаж. Като умението си работи и в движение, за разлика от модула.

          Модули: подобрен прицел + дотиквач + вентилация ( при този стил на игра мрежата е неефективна )

          Успех.

          П.П. Рескилването задължително платено. Точно това се препоръчва и от най добрите руски играчи, като някои от тях плюс 100 процента задължителните прицел + дотиквач, препоръчват и вертикалният стабилизатор.Него може да ползваш само ако компа ти е супер и има супер тактова честота-фпс и имаш добра стрелба в движение, но все пак комбинацията на бирата е номер 1 и в руският форум.Ако си слаб играч като мен , може да пробваш като трети скил бинокъл и да се криеш в храстите като мишка

          Comment


            #80
            Няма такова нещо като " слаб играч".

            Има решителни, с опит и добро познаване на картите. Предпазливи, познаващи хаоса в рандъмите. И пресметливи, играещи най-често за статистика.

            На другия полюс са решителните, на база ентусиазъм. Кемпери, поради неоправдано ниско самочувствие. И многознайковци, на база неоправдано високо самомнение.

            Практично е да сте от първите. В другия случай играта ви не върви, и все някой ви е виновен.

            Докато човек не натрупа нужния собствен опит е добре да играе взвод със по-умели и доказано успешни играчи. Помага и спаменето по форуми

            За Staloun ще цитирам Импереца от темата му "Как да печелим повече" Горещо препоръчвам пост ¹ 1 от нея за сериозно осмисляне.

            Imperial написа Виж мнение
            На пръв поглед висок % на оцеляване се постига с криене - аха! кампер!!! Да ама не. Камперите се скриват зад някоя скала ( б.а. храст,сграда ) в базата и висят там през цялата битка - съответно не стрелят по нищо и не громят врази. Така не се печелят игри. Хроничните кампери имат нисък % победи, отборите им губят по-често, съответно измират по-често и самите кампери си биват затрити като останат сами накрая, и това води и до относително по-нисък % оцеляване. Висок среден % на оцеляване се постига само с методично агресивна игра, където играчът много внимава да не поема ненужни удари като същевременно нанася максимално поражение.
            Имаше един стар руски виц, ще се опитам да го интерпретирам на БГ.

            В началото на рандъм битка се пише в чата команда :
            - нубовете напред, останалите с мен на позиция.
            Следва въпрос А тези с 2к битки къде ?
            Отговор: - ти напред.
            Last edited by bigbeer; 30-04-2013, 07:39.

            Comment


              #81
              bigbeer написа Виж мнение
              В началото на рандъм битка се пише в чата команда :
              - нубовете напред, останалите с мен на позиция.
              Следва въпрос А тези с 2к битки къде ?
              Отговор: - ти напред.
              хахахахахахахаха.... +1!
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                #82
                Как мога да си сменя паролата в играта!?
                ПУсна ми едно съобщение ако си сменя паролата и давало 300 злато, но не виждам някъде в играта да го има като опция. Явно съм пропуснал нещо.
                [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

                В гаража:
                Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
                Великобритания: Alektro, Churchill I
                САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
                Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

                Comment


                  #83
                  world of tanks eu - логваш се с името и паролата си от играта - HOME - Change Your Password Event и там я сменяш.

                  Comment


                    #84
                    uzi71 написа Виж мнение
                    world of tanks eu - логваш се с името и паролата си от играта - HOME - Change Your Password Event и там я сменяш.
                    Мерси, не се сетих да вляза в сайта
                    [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

                    В гаража:
                    Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
                    Великобритания: Alektro, Churchill I
                    САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
                    Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

                    Comment


                      #85
                      Някой има ли пресдтава умението на мерача "Прицелна стрелба", което подобравя точността при въртене на купола, дали има ефект при танковите разрушители, когато се мести само оръдието, или можеш да го развиеш но важи само при танк с купол?

                      Comment


                        #86
                        Да, специално е обяснено в описанието. Важи и за ТД и за артилерии.

                        Comment


                          #87
                          Хайде да питам и аз нещо. Вие как преобучавате екипажите? С нулиране на скиловете или без нулиране? Уменията не работят преди достигане на 100% основен скил, а на горните нива качването на 10% може да стане доста бавно, така че аз обикновено нулирам, освен ако скоро не съм дстигнал 100% на предходен скил а тогава просто оставям да се трупа опит за преобучаване. Но все пак да питам другите какво практикуват.

                          Comment


                            #88
                            Уменията работят дори когато основното обучение не е на 100%.

                            Comment


                              #89
                              И аз така си мисля. И по тая причина не нулирам.
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                #90
                                Освен това,ако не ползваш злато, се губи сериозно количество опит при всеки ресет на скилове.Така връщаш екипажа много битки назад. Непрактично е.

                                Освен това скиловете и перковете работят дори и екипажа да не е преобучен за конкретната машина. Понякога свалям екипаж убийци от някоя 10-ка и го плесвам на малка машинка да педобеърствам. Всичо си работи.

                                Comment

                                Working...
                                X