Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    falcon_bg написа Виж мнение
    Не само за Т110Е5,но и за всеки тежък важи това златно правило:Първо се слага Ремонт и като се изучи на 100%+още 35-40% от второто умение което и да е то се трие ремонта и се слага Братя по оръжие.
    А за сиемките със злато си прав вчера почнах похода си към ЩуГ 3 и както си играя хетцера с нормалното второ оръдие не с гаубицата един с КВ-1 ме пита къде ми е гаубицата?!?Той горкия си мисли че топовото оръдие на хетцера е шибаната златна гаубица!!!
    За много танкове (а може би за всички) шесто чувство е по-важно от братята. Така, че правилното планиране на уменията се превръща в голямо предизвикателство.

    Comment


      Здравейте.
      Някое сайтче за по-подробни статистики да има!?
      [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

      В гаража:
      Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
      Великобритания: Alektro, Churchill I
      САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
      Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

      Comment




        У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
        Очередь возмущалась, но не расходилась.

        Comment


          Имам въпрос за скоростта при траекторията на снарядите. С Т-62 подкалибрените ("обикновенните") дупчат на средно и голямо разстояние почти без времеви интервал. Когато стрелям със кумулативни (златни) забелязвам че снаряда ми лети по-бавно. Сигурно ли е, че кумулативните летят по-бавно?

          ---------

          че е сигурно-сигурно е сега го тествах с хронометър на Х16 забавяне на риплея. На стандартна битка на Малиновка, от стопанския двор до горящата пантера, оръдието на Т-62 праща подкалибрен снаряд (16 пъти забавено) за 2 сек. Кумулативния лети за 4 сек. Значи за средно и далечно разстояние по бързо подвижни цели си карам със подкалибрените и това е. Знам, че губят от инерцията, но поне уцелвам
          Last edited by Петър Илиев; 01-06-2013, 22:49.

          Comment


            Някой имал ли е подобен бъг с лампата!

            Това за което говоря е около 14 мин.
            Т49 ми вкарва два снаряда без лампата да ми светне и пробва трети, но не уцелва защото се преместих.
            Да съм в храст да прострелва храсти, но точно там заставам с различните танкове различно спрямо хълдауна.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Ако улучиш отново ролката на вече повредена верига на противника времето за ремонт започва ли от начало? Няколко пъти блокирам така трудно пробиваеми дебели гадини, като се крия зад ъгли или в низини на терена. И така докато дойде помощ и го заобиколим и убием. Но дали с всеки точен изстрел (отново по окачването) времето за ремонт се рисетва?

              Comment


                Петър Илиев написа Виж мнение
                Ако улучиш отново ролката на вече повредена верига на противника времето за ремонт започва ли от начало? Няколко пъти блокирам така трудно пробиваеми дебели гадини, като се крия зад ъгли или в низини на терена. И така докато дойде помощ и го заобиколим и убием. Но дали с всеки точен изстрел (отново по окачването) времето за ремонт се рисетва?
                Ако успееш да уцелиш ролката и направиш critical hit - да, времето за ремонт започва отначало.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  ресетва се.

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Ако успееш да уцелиш ролката и направиш critical hit - да, времето за ремонт започва отначало.
                    моето наблюдение е че не е нужно да го прои за критикал, мен така са ме заковавали з амного дълго, при това попаденията дори не с абили във веригата....но това е субективно наблюдение.

                    Comment


                      Сега се чудя как да постъпя имам две седмици в гаража Т29 и ИС и на двата имам по 10000 опит и всичко без следващия танк в линията ми е взето и се чудя сега кое да взема по напред Т32 или ИС-3 първият съм го тествал за няколко игри на тестовия мисля 8.4 беше и ми хареса ама тогава гърмях със злато а без злато тоя 105мм зверилник в тиър 7 в тиър 10 битка ще бъде едва мъркащо котенце да не говорим,че алфата е леко слабичка за цената на снаряда.
                      От друга страна е ИС-3 един доста добър танк бързичък с броня и хубаво оръдие,но пък танковете след него не ми харесват особено нито оня тежък с навици на среден ИС-8 нито оня пипан сигурно вече 100 пъти мутант ИС-7 а и гринда за БЛ-9 оръдието на ИС-3 с 175мм бронебойност на Д-25Т ще си е мъка.
                      Кой да взема първо???

                      Comment


                        T32 го намирах за много приятен танк.Балансиран е за нивото си за разлика от Т29, който е ОП. Оръдието вкарва прилично поражение, но му липсва пробивност и трябва доста превключване между снарядите.
                        1 срещу 1 един е равностоен с ИС-3 казвам го понеже играех в европейския 1 срещу 1 и спокойно побеждавах ИС-3.
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          falcon_bg написа Виж мнение
                          Сега се чудя как да постъпя имам две седмици в гаража Т29 и ИС и на двата имам по 10000 опит и всичко без следващия танк в линията ми е взето и се чудя сега кое да взема по напред Т32 или ИС-3 първият съм го тествал за няколко игри на тестовия мисля 8.4 беше и ми хареса ама тогава гърмях със злато а без злато тоя 105мм зверилник в тиър 7 в тиър 10 битка ще бъде едва мъркащо котенце да не говорим,че алфата е леко слабичка за цената на снаряда.
                          От друга страна е ИС-3 един доста добър танк бързичък с броня и хубаво оръдие,но пък танковете след него не ми харесват особено нито оня тежък с навици на среден ИС-8 нито оня пипан сигурно вече 100 пъти мутант ИС-7 а и гринда за БЛ-9 оръдието на ИС-3 с 175мм бронебойност на Д-25Т ще си е мъка.
                          Кой да взема първо???
                          Карай смело по сащиянската линия-руснаците искат много тънкости при играта с тях,а и определено ИС-7 не е лъжица за всяка уста-осраха се да го кълцат и в момента е адски тегав за играчи с по-малко опит.110Е5 е в пъти по елементарен и приятен за игра

                          Comment


                            T32 e mnogo приятна машина, но е тегаво докато отвориш читавата купола, след това е звер, но с еиграе по-трудно от КТ и ИС-3, трябва да внимаваш защото броня имаш само отпред, а оръдието не позволява снайпене, от друга страна ако картата позволява хълдаун хе хе хе. Иначе ИС-3 е по-лесен за игра, и дори с базовит еоръдия си е съвсем приличен, много подвижен, с прилична странична броня (можеда игнорираш някой средни и от по-ниски нива машини). а след това Т-10 въщо е приятен но има тънкости, аз поне само когато съм в настроение го ограя, иска си внимание, но оръдието е страшно, пък и е прилично подвижен.

                            Comment


                              Ultramarine написа Виж мнение
                              T32 го намирах за много приятен танк.Балансиран е за нивото си за разлика от Т29, който е ОП. Оръдието вкарва прилично поражение, но му липсва пробивност и трябва доста превключване между снарядите.
                              1 срещу 1 един е равностоен с ИС-3 казвам го понеже играех в европейския 1 срещу 1 и спокойно побеждавах ИС-3.
                              То 1на1 Т-32 и с Т-44 повечето пъти го побеждавам, че и 2на1 вчера с VK302D убих Т-32 и Т-34, обаче зависи кой играе отсреща - срещу теб например това няма как да мине. Иначе Ис-3 е страхотен, а с премиум снаряди е направо ОП.

                              Comment


                                uzi71 написа Виж мнение
                                То 1на1 Т-32 и с Т-44 повечето пъти го побеждавам, че и 2на1 вчера с VK302D убих Т-32 и Т-34, обаче зависи кой играе отсреща - срещу теб например това няма как да мине. Иначе Ис-3 е страхотен, а с премиум снаряди е направо ОП.
                                Правя подобно сравнение, опитвайки се да оставя човешкия фактор на страна.
                                1 срещу 1 един ме е разбивал ИС-3, надигравайки ме тактически, разбивал ме е и като ме надстреля, съответно и аз съм правил същото.
                                Но когато тактически и двамата сме добре, опрем до надстрелване и там сме сравнително равностойни, накрая нещата се свеждат до една грешка. В определени ситуации ИС-3 има леко надмощие в други Т32 ...на клинч например са напълно равностойни, ако и двамата играчи са наясно какво трябва да правят с танковете си, съответно по-равния терен е в ползна на ИС-3 при челен клинч, докато начупения дава предимство на Т32.
                                На Sideseep са сравнително равностойни, като Т32 изисква много по-точно позициониране, бордовете на ИС-3 прощават грешки.

                                Имал съм и случаи, в които противника при вида на Т32 сменя ИС-3 и ме контрира огледално с Т32 ..явно за някои хора е неудобен противник.
                                Мисълта ми е, че сравнени един с друг ИС-3 не превъзхожда значително Т32, вероятно Т32 изисква малко повече умения и изпъква повече на подходящите карти, а ИС-3 по-скоро "олраундър".
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X