Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да но ще трябва да чакаш до края на второто умение, за да заработи. Ето защо е едно малко прахосничество да се слага братя по оръжие на първо място. Започва се с ремонт (за да имаш все пак действащо умение докато учиш) след това, като достигнеш около 50% на второто умение рескилваш и слагаш важните перкове и скилове като интуиция, плавен ход и тнт, а второто умение да е ремонт на всички. Едва когато достигнеш до средата на третото умение можеш да се замислиш дали да не рескилнеш и да сложиш братя по оръжие на всички а след това важните перкове и скилове, а чак третото умение да ти е ремонт. Общо взето за мен интуицията е по-важна от братята по оръжие. НО за някой друг може и да не е така, и последователността да е различна.

    Comment


      Леопарда става ли за кланови битки?

      Comment


        Mitko написа Виж мнение
        Леопарда става ли за кланови битки?
        Зависи кой го кара.

        Comment


          Mitko написа Виж мнение
          Леопарда става ли за кланови битки?
          Не става
          Ако ще се изполузва за спотър-бата е в пъти по-доброто решение.Ако ще е за пасивен спотър-Т-62 го превъзхожда във всичко.Ако ще е медиум за атака във вълча глутница-там пък Е50М го бие.Общо взето-безмислена десятка,става да пълни дупки по клановите за клан който няма много топ танкове...

          Comment


            Ще му се намери и на него място, стига да има достатъчна бройка от тях. Може и да не е най-масовия медиум, но все ще се ползва за нещо полезно. То и ИС 4 не ставаше, но сега е по-изпозлваем от ИС 7.
            Last edited by Angelmr; 08-05-2013, 21:44.

            Comment


              Дайте съвет кой умения да развивам на екипажа на M10 Wolverine. Чудя се на всички ли да сложа Братя по оръжие или да избирам други умения. Струва ми се, че примерно Наставник е по-добър вариант за командира. Какво бихте ме посъветвали?

              И другото, което се чудя от няколко дни е кой танк между Hеllcat i Jackson. Единия е по-бърз, а другия по-силно бие. Сякаш клоня повече към Hеllcat-a.
              [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

              В гаража:
              Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
              Великобритания: Alektro, Churchill I
              САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
              Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

              Comment


                Riosor написа Виж мнение
                Дайте съвет кой умения да развивам на екипажа на M10 Wolverine. Чудя се на всички ли да сложа Братя по оръжие или да избирам други умения. Струва ми се, че примерно Наставник е по-добър вариант за командира. Какво бихте ме посъветвали?

                И другото, което се чудя от няколко дни е кой танк между Hеllcat i Jackson. Единия е по-бърз, а другия по-силно бие. Сякаш клоня повече към Hеllcat-a.

                Според мен първо сложи камуфлаж. Иначе ще изгриндиш танка много преди да заработи умението. След това като стигнеш някъде 150%, или когато рескилваш за следващия танк, сложи първи скил братя по оръжие, а втори камуфлаж.

                Comment


                  Angelmr написа Виж мнение
                  Според мен първо сложи камуфлаж. Иначе ще изгриндиш танка много преди да заработи умението. След това като стигнеш някъде 150%, или когато рескилваш за следващия танк, сложи първи скил братя по оръжие, а втори камуфлаж.
                  Да това си е идея като цяло. Досега все слагах братя по оръжие за първо и този път викам дали да не избра различни специалности за всички. А уменията за подобряване на Снайперирс и Радиоприхващене струват ли си.
                  [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

                  В гаража:
                  Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
                  Великобритания: Alektro, Churchill I
                  САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
                  Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

                  Comment


                    Защо другото GW Type E е получило повече опит при положение, че аз имам повече щета?
                    Еднакъв брой снаряди сме стреляли, еднакъв брой противници сме поразили и убили.Единствената разлика е, че аз имам повече директни попадения, a той има повече сплаш.
                    Нима сплаша носи повече опит?
                    Attached Files
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      Не, но има модификатори в зависимост на какъв тиер правиш щета/засветяваш. Мисля че бонуса беше нещо от сорта на 5% за всяко ниво разлика над твоето. Затова е и обичайно добре играещ светляк в Т10 битка да е недостижим по натрупан опит. Добър пример е т-50-2 от твоята битка.

                      Цитат: XP Awarded for Damaging enemies that your team is spotting, but not yourself: per half point of damage, modified by victim's tank type and tank tier compared to your own (damaging higher tiers pays more).

                      За сметка на това кредитите са в пряка зависимост от щетите, без модификатори. Така че утешението ти е, че ти си взел повече пари от битката.
                      Last edited by Coruin; 09-05-2013, 15:02.

                      Comment


                        Едно въпросче към артилеристите - от какво зависи далекобойността на артито?В смисъл там,до където може да стреля.Един приятел се зариби да играе и не можах да му отговоря ...

                        Comment


                          Аз съм добър артилерист, но не отличен.Моето скромно мнение, определя го самата игра.В ниво 6 вече покриваш цялата карта.Хъмел например покрива 90 процента от картата, ниво 6 ГВ Пантер /няма да пиша на латински защото съм българин и се гордея с кирилицата/мисля 99 процента почти нямам спомен някъде да нямам покритие

                          Comment


                            staloun написа Виж мнение
                            Аз съм добър артилерист, но не отличен.Моето скромно мнение, определя го самата игра.В ниво 6 вече покриваш цялата карта.Хъмел например покрива 90 процента от картата, ниво 6 ГВ Пантер /няма да пиша на латински защото съм българин и се гордея с кирилицата/мисля 99 процента почти нямам спомен някъде да нямам покритие
                            Хм,а не зависи ли от модули,екипаж и т.нТочно преди малко (авера ми игра с Поп и бяха двама в нашия отбор) другото арти направо разпъна пушката на място и започна да стреля,а авера ми каза че има само 300м далекобойност.

                            Comment


                              Zerg написа Виж мнение
                              Хм,а не зависи ли от модули,екипаж и т.нТочно преди малко (авера ми игра с Поп и бяха двама в нашия отбор) другото арти направо разпъна пушката на място и започна да стреля,а авера ми каза че има само 300м далекобойност.
                              Попа със стоковото оръдие стреля из двора на църквата, с топ оръдието праща и до съседното село.

                              Comment


                                Обхвата на всяка пушка е фиксиран. Най-общо зависи от дължината и диаметъра на оръдието, както и от хоризонталната наводка. Всичко това е фиксирано в играта и не се влияе от променливи, като опит на екипажа. Единствената значима променлива е ВБР. Ако духне вятър и отклони снаряда, примерно.

                                Comment

                                Working...
                                X