Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    здравейте, от скоро играя WOT и искам да знам дали има начин да видя в кой момент съм видим за противниковите играчи и в кой не?

    Comment


      #47
      mitkoik написа Виж мнение
      здравейте, от скоро играя WOT и искам да знам дали има начин да видя в кой момент съм видим за противниковите играчи и в кой не?
      Здравей! Пожелавам ти много приятни мигове в играта!
      Сега на въпроса ти. Няма (особено в началото) сигурен начин да разбереш кога те вижда врага и кога не. С течение на играта, екипажа ти набира опит и в даден момент командира на екипажа ти ще има възможност да научи умението "Шесто чувство" или "Лампата", както го наричат някои. Това умение ти дава възможност да разбереш кога някой враг те е взел на прицел. До тогава няма как да знаеш със сигурност кой те вижда и кой не, НО с опита ще се научиш да се досещаш и да усещаш това. Когато до теб близо мине скаут или друг някакъв противников танк, когато до теб започнат взривове на снарядите на артилерията, когато червените точици на миникартата изведнъж започнат да пълзят към теб, когато дулото на вражески танк, до сега стрелящо в друга посока, вземе да се обръща към теб - най-вероятно са те видели Опитът ще те научи и кои точно места и на коя карта се по-рискови да те открият и кои не. Освен това някои типове и модели танкове се откриват по-трудно от други.
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        #48
        Благодаря ти, всъщност не съм толкова нов, но в последния месец започнах да играя редовно. Но все пак най-силните ми машини са 4-то ниво, което според мен си е слабо.

        Comment


          #49
          Сиемкит емоеже да са тъпи, ам акато се падне отбор от сърби, харвати и дрга подобна сволоч и се губи 15 на...колкото там успея аз да трепна....

          Comment


            #50
            mitkoik написа Виж мнение
            Благодаря ти, всъщност не съм толкова нов, но в последния месец започнах да играя редовно. Но все пак най-силните ми машини са 4-то ниво, което според мен си е слабо.
            Извинявай, реших че буквално си съвсем нов. Моя грешка! А инак 4-то ниво са си забавни машинки. Игрите с танкове от 6-то ниво и надолу, поне за мен си имат своя чар. Нагоре вече стресът и скуката нарастват
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              #51
              BacillusBulgaricus написа Виж мнение
              Извинявай, реших че буквално си съвсем нов. Моя грешка! А инак 4-то ниво са си забавни машинки. Игрите с танкове от 6-то ниво и надолу, поне за мен си имат своя чар. Нагоре вече стресът и скуката нарастват
              И аз разбрах това като стигнах 6ти и 7ми тиър и като почнаха да ме пускат срещу всякви чудовища придобили опит с времето и залязвам отвсякъде.

              Comment


                #52
                Абе кво става с играта от 20 минути ми зацикля на търсене на ъпдейти а сайта е в поддръжка!

                Comment


                  #53
                  явно днеска ще ни огрее 8.5

                  Comment


                    #54
                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    явно днеска ще ни огрее 8.5
                    Ура! Най-после ще мога да наградя мойте любимци с камуфлажче за 20 хилки а и да не забравяме новите немци и руснаци и Перлената река(голямото бутане на арти и ТД към небесният мост ).

                    Comment


                      #55
                      falcon_bg написа Виж мнение
                      Ура! Най-после ще мога да наградя мойте любимци с камуфлажче за 20 хилки...
                      Може и да бъркам, но камуфлажа и преди беше достъпен за кредити.

                      Comment


                        #56
                        Alex2004BG написа Виж мнение
                        Може и да бъркам, но камуфлажа и преди беше достъпен за кредити.
                        Да де но за 70/седмица хиляди а сега е за 20/седмица май и другите премиум джаджи вярно вече ще са за кредити тва го забравих!

                        Comment


                          #57
                          Мислите ли че днес ще пуснат пача , че доколкото имам спомен , никога не се е случвало по този начин.
                          Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                          Comment


                            #58
                            PepeII написа Виж мнение
                            Мислите ли че днес ще пуснат пача , че доколкото имам спомен , никога не се е случвало по този начин.
                            Аз не мисля, че е от пача това увисване. Имат явно проблеми. Преди няколко дни им източиха базата данни с паролите, сега това...
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              #59
                              BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                              Аз не мисля, че е от пача това увисване. Имат явно проблеми. Преди няколко дни им източиха базата данни с паролите, сега това...
                              Да и аз това си мисля , че по-скоро имат проблем , да не говорим че днес бяха и 1/64 финал на турнира с 3-ти и 4-ти тиер , но не излезе специална битка.
                              Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                              Comment


                                #60
                                Написаха вече за пача.Явно това е било.Утре от 6 до 12 ще го гласят.

                                Comment

                                Working...
                                X