Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Ха ха, едно Т-44 се блъсна в моят Т34 (доубивайки ме) но и самичко си нарави 428 щета+ критикъл...сигурно е съжалил че не ме е стрелнал....поне д абеше по-ниско ниво че да му даде медал...

    Comment


      #17
      Божееее какъв идиот съм като пишехте вие че новата линия ще почва от 3002ДБ аз не ви послушах имах го и го продадох и за какво заради пантерата която пък после продадох за тигър който пък после продадох за да си купя Т1 тежък и С-35КА и сега като тествах новото индииче дето идва след ДБ направо ми идеше да си кухата тиква в клавиатурата в момента за да си взема индиеца трябва първо да събера цял милион за да ре-купя ДБ и после да гриндя 80к опит и дано смогна за промоцията че иначе няма да си простя тая идиотщина!
      Ако ми се вгледате в профила falcon_96 ще видите че нямам нито един тиър 8 не защото съм лош играч ами защото съм непостоянен днес искам едно утре почвам друга линия и така само губя време и кредити в нищото.

      Comment


        #18
        falcon_bg написа Виж мнение
        днес искам едно утре почвам друга линия и така само губя време и кредити в нищото.
        Добре дошъл в клуба....такив акато нас трябва да дебнат промоциите на гражи и да купуват..и послеси държиш всички танкове...току виж ти се приискало да си го покараш...аз така вече прехвърлих 110 машинки...и периодично каот ме осени вдъхновение че с нещо могат да с еполучат красиви неща му избърсвам прах аи си джиткам...като му доскучая-пак в резерва...

        Comment


          #19
          Евала морски, аз съм в този клуб още от бетата, и аз прехвърлих на трицифрена сума, може да се съберем заедно да изтупаме прахта от танковете в гаража
          War, war never changes..

          Comment


            #20
            какво събиране? нещо от сорта съботонеделен палуун маратонс в всички машинки поред?
            Иначе понеже темата е за общи неща- вчера реших да покарам малко Т-50, понеже го работим сега ..и се загледах по техният модел...дост адобре е пипнат , много достоверно изглежда...казвам го защото най-лесно намираемият чертеж е безумно грешен..а модела са го нагодили добре.

            Comment


              #21
              Платуунът на машините с удвоен доход от евента например

              Аз изгриндих нужния екс за Tier4, Tier6 и Tier8 новите немски танкове, сега остава да събера и парите и съм готов за пача
              War, war never changes..

              Comment


                #22
                StrEagle написа Виж мнение
                Аз изгриндих нужния екс за Tier4, Tier6 и Tier8 новите немски танкове, сега остава да събера и парите и съм готов за пача
                7 милиона в касичката... още 3-4 ще успея да събера докато дойде пач-а и съм жеуезен
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  #23
                  Какъв е този пач?

                  edit: нов пейзаж за 2 годишнината..
                  War, war never changes..

                  Comment


                    #24
                    StrEagle написа Виж мнение
                    Какъв е този пач?

                    edit: нов пейзаж за 2 годишнината..
                    8.5 "немския" заради новата линия медиуми,него има предвид

                    П.П. Нещо,което краднах от публикация на Wool_Dor_Sockbatt в друг форум.Струва си да се посмее човек.

                    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                    Last edited by bigbeer; 12-04-2013, 09:25.

                    Comment


                      #25
                      Баси епичната битка дето имах ей сега с Т1 двата отбора бяха от тиър 5 тежки(само КВ-1,Т1,BDR G1B,Чърчил) и едно М4 в нашия отбор за цвят на Магистала ние се падаме в базата от страната на града аз М4 и две КВ-та отиваме към града влизаме там никой отидохме в края на града близо до ЖП линията и като светнаха едни КВ-та вражески 5 бройки+1 БДР и 1 Чърчил отзад за поддръжка след кратка престрелка едно от нашите КВ-та загина а другите отстъпихме (със силни псувни към лемингите дето тръгнаха в другата посока) към прикритията(ЖП станцията и другите инсталации до нея) през това време и другото ни КВ умря и нашето положение с М4 стана критично,но тук американската ни скорострелност изигра лоша шега на ордите от вражески КВ-та и всяка друга паплач която се осмелеше да се приближи беше безпощадно напомпена със снаряди. М4 направи 6 а аз 1(щото ми открадна два де ама нищо все пак бихме) докато накрая лемингите от другата колона не се справиха с оставащата кемпеща паплач дано има повече игри като тази защото в такива битки се усеща кефа от играта а не в битки с разни "сиемки" дето измират на 1-та минута пък после останалата част от отбора се чуди какво да направи!
                      Ето и двата скриинове дето направих:
                      Last edited by falcon_bg; 14-04-2013, 07:53.

                      Comment


                        #26
                        16 критикала!

                        Click image for larger version

Name:	shot_099.jpg
Views:	1
Size:	572.4 КБ
ID:	532005

                        Това възможно ли е въобще? Подпалих го веднъж, той се загаси, после го подпалих пак, но колко модула да съм му повредил едновременно?!
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          #27
                          Пожарът му е изпържил модулите
                          Две вериги, горивен резервоар, двигател, оръдие, купола, перископ, радио... освен пожарът да ги е поразил по два пъти??

                          Или да е пострадал и екипажът, ама не знам пожар дали убива членове на екипажа?
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            #28
                            Ако е имал голям ремонтен комплект и се е поправил след първото запалване, не е ли възможно при второто, като са се повредили отново модулите да ги е регистрирало отново като критикъл?
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              #29
                              Ultramarine написа Виж мнение
                              Ако е имал голям ремонтен комплект и се е поправил след първото запалване, не е ли възможно при второто, като са се повредили отново модулите да ги е регистрирало отново като критикъл?
                              Най-вероятно така е станало.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                #30
                                От два дена не мога да взема победа със СТ-1! Направо съм болен. Ето и сега - 7,3к дмг, сам си убих Маус и настрелях сума народ и пак... Ще взема и в магии да повярвам вече
                                У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                                Очередь возмущалась, но не расходилась.

                                Comment

                                Working...
                                X