Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ееех вашите ФПС са космически за мен при абсолютно минимални настройки и въпреки че играя в прозорче което дори не заема целия екран постигам само това: Click image for larger version

Name:	shot_255.jpg
Views:	1
Size:	318.8 КБ
ID:	532351
    И това при положение,че на тая карта се държи що годе добре а на карти с много дървета или сгради падам до...11-16фпс представете си тъкмо съм си прицелил 105мм оръдието на Т29 към оня малък нещастен оглозган АМХ 12т който се опитва да ме фланкне иии тъкмо когато стрелям насича,след секунда разбирам че съм пропуснал сигурен фраг!
    Май е от драйвърите на видеото със стария беше по-добре а и нали нещо там казаха че станали някакви гафове и с новите драйвъри на Nvidia има проблеми дано ги оправят в 8.6!

    Comment


      Не играй в прозорец, той сваля ФПС. Но истинското решение е бърз процесор. Дори оверклок на стария помага понякога. За съжаление при мен това не помага, понеже имам хардуерен проблем с дъното и процесора ми работи на минимален множител по тази причина. На рафта пред мен стои процесор с две поколения по-нов от този в компютъра, с който обаче скоростта е п о-ниска от тази на стария по тази причина. Та и аз съм като теб на домашния компютър.

      Comment


        Хм, Играта при стартиране почва да търси ъпдейти, и заспива, друг има ли го същият проблем?

        Comment


          Преди няколко дни имах същият проблем. Рестартиране на компа реши проблема. Предполагам, че вече си го направил даже
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            м-не, жената кацна да гледа тъпият негърски филм с Ъйл СМит и отрочето му, изтраяхме 15 минути и явно компира реши че е по-добра алтернатива д апусне играта отколкото да върти тая простотия.

            Comment


              Явно пускането на пача в руския сървър подейства като училищен звънец за края на междучасие
              В момента на опашката Тежки+Средни+Разрушители=Артилерии, на моменти даже са нужни и леките, за да се покрият артитата.

              The maximum time in queue for battle has expired. Select another vehicle or try again later.

              Това при положение, че пробвах сам да вляза с GW Type E, а в платуун незнам как ще се доредя.
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                Гати лайнцата има, на малиновка, защита, ме оставиха сам на северният път, аз с матилда, проблем йок, разпнах 5, нажулих сума щета...остана една артилерия, и им пиша-оставете ми я за топ гън, единият "добре, щети я намеря даже" намериха я...аз почнах да я помпя и едно кретенче от 4 хп ми я трепна...по време на битка кампеше някъде а после на готово седнало на мъж д ами се прави, нещастник с 49% победи, ама да влачи, аз само на Матилдата има 5 пъти повече топ гъни отголкото той общо, хем го гледам предимно тежки танкове че играе...ама много ме издразни

                Comment


                  Някой да си е поръчвал квас?

                  Click image for larger version

Name:	shot_119.jpg
Views:	1
Size:	394.4 КБ
ID:	536424
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Ебати битката имах с Матилда.Победа ,1050 опит с нормален акаунт (не беше първа победа за деня), налях близо 2400 дмг, не убих никой, не взех "Confederate", не взех "Танков АС".Явно някой друг преди мен е нагибаторствал много жестоко.

                    Comment


                      Такава битка си заслужава скриинове да сложиш, 2,4К щета си е постижение, аз май само веднъж съм надрусвал толкова..понеже возя много подкалибрени так чак до тях опрях в нея битка. това на око трябва да са били поне 45 К парички.

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        Такава битка си заслужава скриинове да сложиш, 2,4К щета си е постижение, аз май само веднъж съм надрусвал толкова..понеже возя много подкалибрени так чак до тях опрях в нея битка. това на око трябва да са били поне 45 К парички.
                        Ех, ако го бях прочел преди да изключа играта ... Иначе не направих шотове, защото не беше нищо особено откъм медали.Само значка "1 клас".Просто ми направи впечатление, че с такъв опит и толкова дмг не успях да спечеля "АС" и го споделих.Откъм приходи май си прав, някъде 40к чисти бяха по спомен.Досега и аз не съм правил подобна добра игра с Матилда.Все някъде около 1000-1500 дмг.Купих танка заради Tank Companies.В началото не ми хареса особено, но вече свикнах.А и това оръдие ... нямам думи Играя с вентилация, по-бърз прицел и по-бързо зареждане.Стрелям през 2 секунди и повечето пъти в движение При това екипажа още не е на 100% и няма умения.

                        Comment


                          От рамър няма абсолютно никакъв смисъл при тази скорострелност...освен ако не смяташ че 1/20 (0.1926 за по точно) от секундата са ти особенно фатални. аз моят го карам с вентилатор, бързо прицелване и съндъче с инструменти.Екипаж по средата на второ умение.

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            От рамър няма абсолютно никакъв смисъл при тази скорострелност...освен ако не смяташ че 1/20 (0.1926 за по точно) от секундата са ти особенно фатални. аз моят го карам с вентилатор, бързо прицелване и съндъче с инструменти.Екипаж по средата на второ умение.
                            Кое оръдие е по-добро - скорострелната фугасница или стоковото?Аз досега играх със стоковото само.

                            Comment


                              Аз го играя с Мк.ХВ и много ме радва. Според мен е най-силната машина в Т4.

                              Comment


                                uzi71 написа Виж мнение
                                Аз го играя с Мк.ХВ и много ме радва. Според мен е най-силната машина в Т4.
                                И аз с него, играта с подобни игломети някак много ме радва, Иначе не е най-силната, китайският М5 е доволно неприятен, И хецера с фугасница и в умели ръце е рядък нагибатор.

                                Comment

                                Working...
                                X