Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    stasun написа Виж мнение
    От два дена не мога да взема победа със СТ-1! Направо съм болен. Ето и сега - 7,3к дмг, сам си убих Маус и настрелях сума народ и пак... Ще взема и в магии да повярвам вече
    Oбичайния проблем на соло,рандом игрите.Колкото по-бързо направиш контакти с хора за взводни и ротни битки,толкова по-бързо ще го отстраниш.Разбира се,тогава изниква досадната задръжка със разделянето на бонусите от всяка игра между равнопоставените(сравнително) членове на платуна.Но рязко ти скача процента победи.

    Ако те кефи да наливаш много и да ринеш купчина медали - давай соло,но ще държиш средна ръка победи.
    Ако искаш висок процент победи,влизай преди битка в ТС на големите кланове и си търси компания.

    Comment


      #32
      Наскоро бях свидетел на мъките на един съклан да направи голям процент победи и много медали. Изборът му беше 3 тиър Чи Ха със златни снаряди. В началото беше супер и ги разкъсваше. После почна да го пуска с 5 тиър, накрая стана единствения 3 тиър в битката. Естествено го убиваха като куче без да е в състояние да повлияе на изхода. Последва опит две, с 10 тиър със златни в платун с още две 10ки пак със злато. В началото добре, направиха немалко победи, после почна да ги пуска като на кланова-пълно с 10 ки, накрая започна да ги пуска с идиоти и най големия шанс за победа според XVM а е бил 44% и то веднъж, обикновенно не повече от 30%.
      Мачмейкинга отчита личните ти успехи и се стреми да ги изравни с тези на средните играчи. Ако си слаб те пуска отгоре и с добрия отбор, ако си силен те пуска отдоло и със слабия отбор.

      Comment


        #33
        Това го обсъждахме в предишната тема и се оказа, че официално го няма обявено никъде, но много хора го усещат.

        До преди няколко седмици развивах здраво Т1 Кънингъм, сложил съм му добър екипаж, модули и т.н. (заради ЕСЛ). Когато го играех активно имах серия от 4-5 дни без да видя Т1 битка, при положение, че имаше сериозна популация на Т1.Накрая се стигна както казваш до ситуация в която аз съм единствения Т1 в отбора при това продължаваше цял ден.
        Сега влизам с Т1 само, за да проверя дали мобилня нет е добре и с какъв пинг ще съм, при което в над 60% от влизанията имам проблеми с връзката и съм или АФК или почти нищо не правя. От 1-2 седимици почти не съм виждал Т2 битка.

        Докато беше промоцията играех с един приятел само Т5, но с машини които са здраво напомпани.Заради популацията 90% от битките бяха чисти Т5 и ние за цял следобяд игра почти нямахме загуби, а имаше битки с по над 10 кила.Съответно постепенно започнахме да виждаме само Т6, Т7 докато накрая ни пускаше единствени двамата Т5 в цялата битка.

        На другия ден ми се вадеха Халонени с Щуга и влезнах в платуун с Т6 за да виждам главно Т7 битки.И естествено след 3 Халонена и още дузина добри игри започнахме да виждаме Т8 плътно.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          #34
          Покрай ивента за максимален опит с новите танкове навъртях над 200 боя с Алекто. В 90% от битките ме пускаше срещу 4 тиър, нещо крайно неприятно ако човек гони точки опит. Не съм забелязал постепенно да повишава тиъра на танковете в битките в които ме пуска. С други танкове нямам наблюдения защото много бързо ми омръзва да играя с една и съща машина.

          Comment


            #35
            Хмм и аз забелязвам нещо странно от втория рожден ден нататък много ми върви все едни такива победи от рода на 15>1,2,3,4,5 дори и един два пъти 15>0 статистиката ми,която до тогава се движеше между 100-90 битки разлика между победи и загуби сега е само на 10 битки разлика или аз съм станал изведнъж добър играч или съм късметлия или WG си правят екперименти?!?

            Comment


              #36
              Последните 2 дни е нещо нормално докато си довлека трътлестия задник на Блек Принца до основните събития и вразите вече водят с 10-2,3.Незнайно що ама съотборниците ми мрат като мухи.
              Клан [8282] .

              Comment


                #37
                Хихихиии голям смях падна ей сега с един КВ-1С на Скала!
                Значи карам си аз Т-единицата по пътя около скалата дето е до морето и изведнъж на скорост пред мен и ми стреля във веригата нуба като само я повреди без никаква щета след секунда един Ягпанцер 4 ми я счупи викам си ей сега ме утрепаха ама оня нуб с КВАС-а взе да се блъска в мен а аз само тва чаках без да го бавя 7 изстрела в командирската куполка и оня пукна и почна да ме спами "златен нууб" "Хакер" оплакваше се горката жалка душица до края на битката даже май ме и репортна за хакове.А аз смях до сълзи,още повече като му видях статистиката 4500 битки 44% победи.

                Comment


                  #38
                  falcon_bg написа Виж мнение
                  А аз смях до сълзи,още повече като му видях статистиката 4500 битки 44% победи.
                  За съжаление никак не е смешно даже, утре този ще е в твоя отбор.

                  Comment


                    #39
                    Всички олигофрени и безмозъчни хлапета са изпълзели днеска.....или дори да не са такива бъкел не вдяват от тва дето им се пише...но не, все пак са идиоти, дори д ане им го пишеш пак е очевидно.

                    Comment


                      #40
                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      Всички олигофрени и безмозъчни хлапета са изпълзели днеска.....или дори да не са такива бъкел не вдяват от тва дето им се пише...но не, все пак са идиоти, дори д ане им го пишеш пак е очевидно.
                      Така е не знам как,но вчера след обяд като по чудо всичко се обърна преди печелих с 15>2,3,4,5 а след обяд губех с по толкова при положение че моя М36 в повечето игри собственоръчно изнасилваше поне 3-4 врази но не знам как докато се усетя половината ми отбор е измрял?!?

                      Comment


                        #41
                        falcon_bg написа Виж мнение
                        Така е не знам как,но вчера след обяд като по чудо всичко се обърна преди печелих с 15>2,3,4,5 а след обяд губех с по толкова при положение че моя М36 в повечето игри собственоръчно изнасилваше поне 3-4 врази но не знам как докато се усетя половината ми отбор е измрял?!?
                        Снощи ММ-а полудя.Редях загуба след загуба,при положение,че междувремено извадих 'АС" на Е-50 и Центуриона.Преимуществено в битки с 10-ки,съотборниците ми се държаха изцяло олигофренски.Накрая вместо да ми стане тъжно ме досмеша.Е няма ,такава игра просто.
                        Last edited by bigbeer; 21-04-2013, 11:39.

                        Comment


                          #42
                          42% победи,гадост, при положение че и фрагове и щета правих много...обаче като ги гледам безмозъчните че половината отбор не е напраивил никаква щета...сег апогледна, и щета и опит е фективност са ми били над средните ми, ама то зомбита...в едн аигра някакъв сиемка платуун , троен, се самоизтрепа, половинат аотбор остана давиди какво става...и аз сам срещу 5 в дясно на манастира.....или пък дебили с бърз танк (да кажем кромуел) газ газ газ напред и реве "помощ"...е хубаво, виждаш че идват след тебе , ще ти помогнат, ама с тази скорост дето си се засветкал напрд как да стане..въпросното идиотче умирга моментално, и после почва да кълне отбора....

                          Comment


                            #43
                            Аз вчера играх към 12 часа няколко битки и също забелязах, че е пълно с идиоти само че аз извадих късмет и идиотите бяха срещу мен, в повечето случаи, което ми позволи да направя няколко много резултатни битки.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              #44
                              И аз идиота вчера се подлъгах а не играх до последно та още вчера да изгриндя тва Т25 АТ щото за два часа изгриндих 20 хиляди опит и 250000 кредита и си викам е кво пък ще играя сега само танковете като полудел и утре е ден и докато кажа тва се гмурнах в кървавия свят на Call of Duty:World at war. И така ставам днес сядам на компа и влизам в WoT и като се почна едни ми ти сиемки битка след битка 8 битки за да взема тройния опит с М36 и то пък един опит 1500 щото един идиот от мойте в началото ме шибна в оръдието а във близък бой трепнах 1 и умрях като куче сега имам 1 час оставащ премиум още 8500 опит и 520000 кредита за Т25 АТ даже и по някакво чудо да успея да го взема в тоя 1 час после трябва да гриндя оръдие,двигател,вериги пък и оборудване да взимам абе мъкаааа!

                              Comment


                                #45
                                Тъкмо си мислех,че ставам по-добър пък то се оказало ,че са се показали идиотите...

                                Comment

                                Working...
                                X