Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Здравейте!Да попитам нещо косвенно свързано с играта.Понеже работя като таксиметров шофьор искам да си взема таблет за колата.Какви трябва да са минималните му параметри за да върви играта?Благодаря предварително на знаещите!

    Comment


      #92
      don4o написа Виж мнение
      Здравейте!Да попитам нещо косвенно свързано с играта.Понеже работя като таксиметров шофьор искам да си взема таблет за колата.Какви трябва да са минималните му параметри за да върви играта?Благодаря предварително на знаещите!
      WoT не може да се подкара на редови таблет поради ред особености.
      За таблетите правят негова версия, наречена World of Tanks Blitz, но не е ясно, кога ще я пуснат в употреба.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #93
        don4o написа Виж мнение
        Понеже работя като таксиметров шофьор искам да си взема таблет за колата.
        По-добре недей, аха аха да вземеш "Колобанов" и ще дотича някоя родилка с изтекли води

        Comment


          #94
          1951 написа Виж мнение
          WoT не може да се подкара на редови таблет поради ред особености.
          Windows 8 таблети от ранга на Surface Pro ($1000) биха го подкарали, но не и в движение - батерията ще бъде изядена много бързо, а и Wi-Fi къде ще хванеш?

          Обикновен андроидски таблет разбира се няма как да го подкара.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #95
            Пречуках някакъв косовски отбор от трима, дето само спамиха и псуваха от първата секунда, та ме наказаха 24 ч. Това е причината да си направя и руски акаунт. Нещо което ми беше направило и впечатление в началото на американския сървър (когато просто по погрешка се регистрирах на .com) е че хората са доста по-единни и се получават малко по-свестни от тактическа гледна точка игри, по-малко се спори, но пък май има по-малко нубове за бройка, пък и като знам че съм заобиколен само от руснаци... но ще се пробвам и там, да поупражня малко и писмения

            Comment


              #96
              Петър Илиев написа Виж мнение
              заобиколен само от руснаци...
              Да ... "сиемок" има много по-малко.
              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

              Comment


                #97
                Петър Илиев написа Виж мнение
                Пречуках някакъв косовски отбор от трима, дето само спамиха и псуваха от първата секунда, та ме наказаха 24 ч. Това е причината да си направя и руски акаунт. Нещо което ми беше направило и впечатление в началото на американския сървър (когато просто по погрешка се регистрирах на .com) е че хората са доста по-единни и се получават малко по-свестни от тактическа гледна точка игри, по-малко се спори, но пък май има по-малко нубове за бройка, пък и като знам че съм заобиколен само от руснаци... но ще се пробвам и там, да поупражня малко и писмения
                След като ми заключиха завинаги акаунта в европейския сървър миналата година,от една седмица съм на американския и наистина ми направи впечатление че има изключително малко спам.Няма сиемки,доста малко сесии от типа "загуба с 15 на колкото успея да убия" или другата крайност "докато със стоков Хетцер изляза от базата и вече е 11:0 за нас".Донякъде спазват тактика дори и в ниските тиъри.Абе кефи ме там.

                Comment


                  #98
                  Абе сега като поиграх малко повечко на руския... нубове си има навсякъде и то брутални просто стават съвсем различни битки от колкото на европейския, някак си по-отборна игра

                  Comment


                    #99
                    На руския сървър - не езикова бариера.
                    Понякога това помага много.
                    Когато играя на Европейския сървъра - аз се надяваме само за себе си.
                    на Руски сървъра - имат шанс да координира действията отбор.

                    Но на руския сървър аз има "загуба" - много по-често.
                    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                    Comment


                      Ето и поредната серия от идиотщини с които моят смел,но за съжаление все още зелен(76мм оръдие!?!) М6 се сблъска днес:
                      Тиър 8 битка на Карелия пъпли си моя храбър М6 с едно ИС-3 и още 2-3 незнайни танка зад нас към скалите на Б-4 с не до там храброто намерение да кемпи другаря с ИС-3 реши че и той ще прави същото и така повисяхме малко зад скалата почакахме и изведнъж хопаааа едно Лъвче подкрепено от Т32 се забързали от скалите на Д-3 към тези на Ц-3 и с това си оголили бордовете за мен това е златна възможност показвам се от прикритието и почвам да помпя Т32 щото ми беше по близко да ама през тва време Лъвчето се целило в мен и набързо ми удари една лапа дето ми повреди боезаряда... след което раненият ми М6 се прибра зад скалата само за да види как нашия другар в ИС-3 вместо да бие Лъва и Т32 дето са на открито и приближават гърми(2 пъти) по един Тип 59 на отсрещния хълм на Г-7 който е на 500м от него разбира се не олучва.През тва време двамата врази вече са обградили прикритието ни и Т32 ме запали и уби чак тогава ИС-то се събуди ама вече беше къснооо... и с него се справиха бързо.
                      В същата тая битка наш Тип 59 който наблюдавах след като умрях вместо да стреля се вряза с всичка сила в задника на един тракнат Тигър САМО на 43 живот уби го но му костваше 512 точки живот тая игра не знам как но я спечелихме може би заради страхотния взвод на едни шваби с Т34 който изби 7 врази.
                      Другата случка Степи тиър 6 игра някакъв погрешка взел вместо ВК3601 БТ-2 за взвода и го килнаха в началото обаче взводният му приятел с ВК-то тръгва да бие КВАС-а дето го килна КВАС-а успя да се справи и с ВК-то но беше флагнат като Т-килър и едно разбрало неразбрало Т49 го довърши след което Т49 започна свада с другия ни КВАС защо било убило първия КВАС дето се отбранявал от ВК-то и след няколко убиди един 122мм снаряд отне живота на бедното Т49 а през тва време аз-смях другия отбор-супер смях сипеха се едни благодарности едни приветствия до края на играта която мисля че се сещате как свърши!
                      Ето заради такива моменти не сменям ЕУ сървъра защото породата нубове "сиемка" вирее само тук а без сиемки играта би била безкрайно скучна!

                      Comment


                        Почти всякакви простотии съм виждал,ама Pz1C с картечница със златни снаряди не бях Не стига че светна всички противници,ами червените точки на минимапа гаснеха като коледни лампички.Естествено накрая получи почти всички медали.

                        Comment


                          Много е луд танка , а с голд е направо нямам думи.На турнира на WG за 4 тиер един от нашия отбор така ги наказа , че не можахме да се включим в битката от него.
                          Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                          Comment


                            Като сте казали общи приказки -добре.Какво ще кажете да се съберем които искат и могат през август в моя град-Велико търново!Последната неделя по принцип е и за рокерски събор-така че две в едно!Аз мога да приютя между 6 и 10 човека!По добре от сега да се мисли и изглажда!

                            Comment


                              тОЗИ ИЗРОД-59.КЪДЕ СЕ ПРОДАВА

                              Comment


                                don4o написа Виж мнение
                                тОЗИ ИЗРОД-59.КЪДЕ СЕ ПРОДАВА
                                Никъде. Спряха го от продажба отдавна.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X