Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Unable to find opponents for the current Platoon. Consider reorganizing your team.

    След 5 минути чакане на опашката с двоен Т8 арти взвод. Ако ограничат артилериите под 5 не ми се мисли какво ще става
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      #77
      Обръщам се към 1951 !!Понеже съм пълен профан.Може би бъркам!Преди малко имах битка на карта МИНИ.В моя отбор се появи jagdtiger-55553215{FACE}почна да ме измества от мястото което реших да заема!И като се почнахме -стрелям щото ме блъсна.Пиша му-ок.Отговор няма!Не знам де беше битката! По едно вртеме аз гледам противника ама най вече него!Тръгнах!Викам ще разбере-да спечелим1Ударих един и по едно време някой стреля по мен!Имам въпрос?---Как мога да разбера коъ е тоз педал?Можех да го гръмна но се стърпях.

      Comment


        #78
        Забравих да кажа -бях с ИС-3

        Comment


          #79
          don4o написа Виж мнение
          Как мога да разбера коъ е тоз педал?
          Отговор - няма как.
          Интересното е, че е сякаш член на китайски (?!) клан.
          Detailed statistics of player 55553215 in World of Tanks: battles fought, victory rate, player achievements

          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #80
            Приятелю!Много съм зле с компа!Добре че е сина ми.Аз само стрелям и се катеря по стълбицата!

            Comment


              #81
              Тази игра я играя от октомври миналата година!Харесва ми! По съотборник стрелям за трети път-но това значи че ми е кипнало млякото!

              Comment


                #82
                Моят съвет е, битката трае няколко минути, като попаднеш на такъв, просто отстъпи, изиграй колкото добре можеш и минавай на следващата. Не си струва нервите да го мислиш.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #83
                  Съгласен!!!!!!ОООООООбаче като се извиня три пъти и той продължава да се натиска-стрелям и не мисля!!!!

                  Comment


                    #84
                    МОМЧЕТА !ДНЕС Е 9 МАЙ!

                    Comment


                      #85
                      Намерете някой във Велико Търново.Да ми обясни някои работи!

                      Comment


                        #86
                        don4o написа Виж мнение
                        Намерете някой във Велико Търново.Да ми обясни някои работи!
                        Точно от Търново са ни болшинството командири. ТС , е винаги отворен и някой от тях е перманентно на линия. Ако действително те интересува и имаш инсталиран TeamSpeak3 , ето логин адреса.

                        ТИИМ СПИЙК адрес 86.58.68.102:9960

                        Малко се чака докато те забележат и дадат права, но си струва.

                        Comment


                          #87
                          Какво всъщност дава взвода при игра
                          Никога не съм го пробвал, но и аз рядко играя напоследък - все не остава време
                          Сънят е слаб заместител на кофеина!

                          Comment


                            #88
                            ValBo написа Виж мнение
                            Какво всъщност дава взвода при игра
                            Никога не съм го пробвал, но и аз рядко играя напоследък - все не остава време
                            Ми... най-малкото имаш кого да обвиниш при загуба
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              #89
                              feersum написа Виж мнение
                              Ми... най-малкото имаш кого да обвиниш при загуба
                              Всъщност взвода,комбиниран с подходяща гласова връзка е способен да реши повечето рандом битки. Отделно удоволствието да направиш нещо с приятели е незаменимо.

                              Благодарение на приятелски съпорт, стават и такива резултати.

                              Победа!
                              Битка: Химелсдорф 09 май 2013 г. 11:11:00 ч.
                              Танк: Т-127
                              Опит: 2*072 (x2 за първата победа за деня)
                              кредита: 14*862
                              Постижения в битки: Войн, Невъзмутим, Изкусен стрелец, Значка за майсторство:Танков ас

                              Предварително уточнявате машините, целите и стила на игра, като някой поема ролята на "юмрук" а другите го съпортват. Дори при минимална сработеност, резултата си струва.

                              П.П. Не мога да се сдържа. Току що, приятеля който ме съпортва за горната битка, получи това.

                              Победа!
                              Битка: Рибарски залив 09 май 2013 г. 12:48:12 ч.
                              Танк: M4A2E4 Sherman
                              Опит: 1*495
                              кредита: 45*117
                              Постижения в битки: Снайперист, Най-добър стрелец, Изкусен стрелец, Значка за майсторство:Танков ас

                              Та от взводовете определено има изгода, ако приоритетите са набелязани правилно.
                              Last edited by bigbeer; 09-05-2013, 12:57.

                              Comment


                                #90
                                bigbeer написа Виж мнение
                                Всъщност взвода,комбиниран с подходяща гласова връзка е способен да реши повечето рандом битки. Отделно удоволствието да направиш нещо с приятели е незаменимо.
                                Та от взводовете определено има изгода, ако приоритетите са набелязани правилно.
                                Абсолютно правилно!
                                Играта във взвод, дори от двама, е страхотно преживяване и много по-резултатна. Играя с мой приятел от Холандия редовно, правим комбинация на машините така, че да се допълват, пазим се взаимно, атакуваме заедно, като се редуваме. Понеже не играем от вчера, познаваме достатъчно добре картите и в зависимост от спаунването буквално за няколко секунди набелязваме тактическия план на битката. Естествено, след началото нещата се променят, често има нубове в отбора, които нерядко създават сериозни проблеми, но дори и при загуба пак си доволен. Но, определено, без гласова комуникация - не става! Снощи на приятеля ми се повреди микрофона, изиграхме 4-5 игри на глухо, но хич не вървеше.
                                Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                                Comment

                                Working...
                                X