Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стратегии

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Europa 1400 съм я играл, не е стратегия, но много ми хареса.
    По моя преценка съм обективен.

    Comment



      Бикове и крави, такива, каквито ги помня от едно време
      Компютърът започва първи обаче, освен ако не се посочи специално. Аз пробвах две бързи игри, но не можах да изтръгна нещо повече от равенство с него. Е, ако започвахме едновременно, може би ...
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        Някой цъка ли WC FT?(освен Манщайн който се оказа много лесно раним на тая тема )
        ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

        Comment


          messire Woland написа
          http://metodii.com/cgi-bin/MasterMindStart.pro
          Бикове и крави, такива, каквито ги помня от едно време
          Компютърът започва първи обаче, освен ако не се посочи специално. Аз пробвах две бързи игри, но не можах да изтръгна нещо повече от равенство с него. Е, ако започвахме едновременно, може би ...
          И аз го докарах до равенство :rock:, но е интересна логиката на AI-то.
          Dulce et decorum est pro patria mori

          ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
          СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
          НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
          СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

          Comment


            Araslan написа
            Някой цъка ли WC FT?
            Аз чат-пат го разцъквам, или по-точно разните нетипични карти и сценарии (има един само с кораби, никаква войска, никакви герои, само флот). Но рядко. Защо?
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Ами все пак е една превъзходна игра мен лично светът на Уор Крафт много ме кефи ама не съм някой маниак там.Сега усилено качвам левели на WoW
              ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

              Comment


                Е да, така си е, бива си го, красив и добре направен свят. А и много добри възможности за наистина всякакви модификации на играта. WoW така и не съм го пробвал още, но може би все пак ще трябва да видя какво представлява наистина най-накрая, а не само на чужди мнения да разчитам
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  Тюх да му се не види на много дискове е иначе играта е страхотна.

                  Comment


                    Araslan написа
                    Някой цъка ли WC FT?(освен Манщайн който се оказа много лесно раним на тая тема )
                    Араслане вместо да се чудиш какво да говориш хвани и опитай да влезеш в мИРК в канала на Бойна Слава за да видя дали съм успял да те махна от акика.

                    Comment


                      А защо изобщо го сложи?Сбъркан човек си ейНе се е махнал то аз и сам би трябвало да мога да го махна ама да пукна ако знам как А след няколко дни безплатния акаунт изтича но мисля да продължа с плащането излиза около лев на ден(къде ли не съм ги дал) а и вече яко се зарибих в играта.Още 4 приятелчета са е поръчали и в петък и е доставят и ще почваме да жънем якоМежду другото в американските сървари има гилдия на Ордата "България" :rock: Нашата сигурно ще е кръстим "Крали Марко" от петък пускат европейските сървари и се надявам че лака ще е по малък защото понякога писва да седиш по минута на едно място и с интерес да се събудиш като духче.Между другото чакам експанжъна WoW Battlegrounds.Това ще да е местност в която ще могат да влизат само високите левели разделена на две почти симетрични половини с крепости и аутпостове на враждуващите фракции.Какви мелета ни очакват 1 бог знае.За съжаление местата в тази местност са ограничени и сигурно ще има доста желаещи за нея...
                      Last edited by Araslan; 09-02-2005, 20:01.
                      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                      Comment

                      Working...
                      X