Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стратегии

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    В момента тегля Battle for Middle Earth, май ще е като Generals същия стил на игра, но ако графиката е яка, няма проблем за мен

    Освен това яко ще може да се модва, ще видим.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #62
      Дано наистина да е нещо добро. Остава само да чакаме и да се надява, защото при толкова много провалени проекти от типа продължение на велик предшественик...
      А за "Битката за Средната земя", то не е ли точно на същата платформа като "Генералите"? Инак се надявам скоро и за да си пъгрейдна машинката, та да се наслаждавам на хубава графика, пък след време - кой знае? може и аз да помогна по модването (поне в графично отношение ,де, щото инак съм съвсем бос).

      Comment


        #63
        За съжаление се тегли безумно бавно, поне още два дни

        Тука се усетиха вече и ограничиха таквиз работи, нито през емуле нито през торента тегля с повече от 10-20к... а цялата е 4ГБ :nut:
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #64
          Age of empires 3 ли чувам?И от къде черпиш сведения?
          ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

          Comment


            #65
            BFME се изтегли, сега да освободя малко място (4ГБ!!!) и ще я видя.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #66
              Аз съм още на Blitzkrieg, нещо Средната Земя не можа да ме грабне
              "I'm a fuel injected suicide machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"

              Comment


                #67
                Хм, от един скърмиш срещу слаб комп не бях особено впечатлен. Графиката не е нещо кой-знае какво, на предварителните картинки изглеждаше по-добре сякаш... Самият Generals изглежда по-добре, понеже е основно ръбати танкчета тук просто трябват по-детайлни модели. DoW е на светлинни години напред.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #68
                  ИМпериал, а хвърлял ли си едно оче на "War of the Ring" - излезе преди известно време и е от екипа, който е направил "Battle realms", там без да се прекалява в тежест на графиката (можах да я подкарам на компа си ), е постигнато много по отношение на графиката и проблема с ръбатостта.

                  Comment


                    #69
                    Да, даже поцъках 3-4 мисии от кампанията, обаче сравнително бързо ми загуби интереса. Добре си беше направена де.

                    А тази сериозно се чудя дали ще я играя повече изобщо...
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #70
                      Да и аз не съм стигал по-далеч, но бе много добре пипната като атмосфера и графика, инак като концепция не се е развила по-далеч от предшественика си - "Батъл реалмс".

                      Comment


                        #71
                        Amm ot google 4ove4e ot google ama ima leki nameci v polski medii!

                        Comment


                          #72
                          А каквои имаш предвид? Ползвай кирилица, ако не те затруднява.
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            #73
                            Аз пък минах всичките мисии на Войната за пръстена и мен лично много ми допадна атмосферата.То не знам ама това като че ли е най-важното в една игра.Битката за Средната земя още не са ни е пуснали в ФТП иначе ще да погледна за какво става дума.А Батъл Риълмз навремето...нямаше подобна игра и точно заради това доста хора е подминаха.Но аз като почитател на източната култура просто се влюбих.
                            ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                            Comment


                              #74
                              Извиниме по навик от Ирц Амм говоррех на Арслан за Ейдж 3

                              Comment


                                #75
                                Войната на пръстена е много яка, идеята наистина е много близка с тази на Батъл Риълмс /все пак са от една и съща фирма, Ликуид/, но по скоро мяза на Уоркрафта. Кефи ме събирането на точки за специалните магии, и героите, а също така и трупането на опит. Въобще много повече ми харесва от Битката за Средната Земя.
                                "I'm a fuel injected suicide machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"

                                Comment

                                Working...
                                X