Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хегемония - 1915

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Засега кандидатствам за място в играта, но нямам претенции за отбор и оствям изборът на отбор на gollum.

    Comment


      #32
      княз Крылов написа
      замислих се да се прехвърля при Грей, ама след това си викам - баси, кво интересното ще му е тогава. Щом съм се паднал с Галеончо, ще си плаваме заедно - в крайна сметка най накрая е време да загубя поне една игра
      Колко мило от твоя страна. Дано да се справиш добре, че сме баш посредата на картата.

      Целата на поста е да отбележа, че съм напълно съгласен с такъв отбор и чакам правилата за изяждане
      "Далеч съм от мисълта си"

      Comment


        #33
        Разгледах страницата на Голъм и аз също се запалих. Виждам, че второто място за Русия е свободно, бих кандидатствал за него.
        Другия вариант, както вече споменах е да помагам за сметките, но в другата тема Голъм спомена, че ще се справи и сам. Както решите, за мен е все едно.
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          #34
          Добре, Амазон е вторият човек в Русия, а vvasman ще помисля къде да го разпределя.

          Comment


            #35
            gollum написа
            Кайзер, изрично подчертах, че титлите и имената, с които играчите възнамеряват да се кичат не ме вълняват никак. Засега все още няма да приемам заявки за разперделение на роли, така че е достатъчно само да се заяви кой с коя държава иска да играе.
            не съм разбрал подчертаването, извинявам се ))) обърнах се към деймос да знам дали да се насоча натам, но щом е да говорим направо - Турция.

            Comment


              #36
              Добре, Турция да бъде .
              vvasman, засега съм те разположил в Англия. Ако имаш възражения има време да бъдат направени.

              Comment


                #37
                Правила, туй онуй? Нахален съм, ама така
                И малко по-различна молба - имаш ли картинките за различните единици по картата (както в предишни игри си рисувал)? Да ми ги пратиш, че си правя тука нещо....
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #38
                  Не още. Тепърва правя оперативната карта, а заедон с нея и картинките. Но да предупредя, тази игра не е с открита информация, което означава, че няма да виждате поначало чуждите единици, а аз няма да си играя да правя карта с разположението на единиците за всеки играч - всеки ще разчита на въображението си за тази работа - ще получавате писмени сведения за това.
                  За всеки, който реши да си изобразява сам тези неща ще предоставя означенията (във формат .png с прозрачност).

                  Правила - разбира се, сега ги описвам и бавно ще ги качвам на страницата. Бавно, защото отнема време, а нещо днес ме налегнаха с работа (ча разчитах на лятното безделие, характерно за професията), та не можах да свърша каквото бях предвидил. Няма страшно - закъде сме без правила .

                  Comment


                    #39
                    gollum написа
                    За всеки, който реши да си изобразява сам тези неща ще предоставя означенията (във формат .png с прозрачност).
                    Именно, именно...
                    XV mile the sea brode is
                    From Turkey to the Ile of Rodez...

                    Comment


                      #40
                      Някой желае ли да ме приеме в отбора си, абсолютен начинаещ съм в тези игри, ама ше се импровизира

                      Предпочитан пост - Генералисимус
                      Предпочитани държави - Германия или Австрия.
                      (\_/)
                      (°_°)
                      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                      Comment


                        #41
                        Екип ли сме вече с Даниц (щот да почнем вече планирането )?

                        Comment


                          #42
                          Да, стига някой от вас да не се откаже .

                          Warlord, има свободно мястов Италия. Иначе ще помисля дали да разрешавам по трима души в отбор. Впрочем, стига да няма възражения от страна на другите двама - защо не.

                          Comment


                            #43
                            Ами добре, ще чакаме отговора им, ако не става ме пиши с Италия.
                            И поздравления за инициативата, както и за целия сайт, всичко е 6 точки :tup:
                            (\_/)
                            (°_°)
                            (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                            Comment


                              #44
                              За контакти със selqndur се обръщайте към e-mail: selqnski@abv.bg
                              "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                              - Боже силни, боже създателю,
                              помогни ни с сила и юнашество!
                              Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                              кръв ще леем за Христово име,
                              ще прославим християнска вяра."

                              Comment


                                #45
                                не те съветвам за Австрия да се цаниш - тая гемия потъва. Времето на Галеоните отмина, време е за модернизация на флотата а пари за линкори няма
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X