Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хегемония - 1915

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Ок, пиша те в отбора на Италия и с това местата за играчи се запълват. Ако има още желаещи или пък се появят докато започен играта - ще се замисля дали да разреша в някои отбори (единствено при съгласие на досегашния отбор) да разреша по още един човек. Все пак на някои отбори може и да им се види много работата при всичките пет роли разпределени между само двама души.

    За адресите за контакти - можете да ги пишете тук или (по-добре за мен) да изпратите по едно писмо до пощата, която ще използвам за посредническата роля в играта. Това е histwrkshp@abv.bg.
    Но засега ще ви призова към търпение докато кача изцяло правилата . Ако искате си запълвайте времето с планиране, макар че преди да сте пробели всичко ще е рано за подобни занимания.

    Comment


      #47
      Въпрос: защо е да се пращат имейли (като цяло) когато могът да се пращат лични съобщения във форум(а)? Щото имейлът, за мен, е само усложнение.
      "Далеч съм от мисълта си"

      Comment


        #48
        Предполагам защото на ЛС голум получава и друга кореспонденция - но ако играта отново се приюти на геймзоната.рпг.бг то мисля че наистина ще е по-удобно да се ползват ЛС , още повече че там могат да се прикачват и файлове към ЛС - ако не съм забрави да активирам функцията.
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #49
          Защото ЛС-тата са несигурна работа, имта малък обем за съхраняване на съобщения и не позволяват кой знае какви или никакви файлове за прикачване. А и са обвързани със сървъра на форума. А играта не е прикрепена към конкретен форум. За мен пощата е много по-удобен метод, позволява съхраняване на много по-голям обем кореспонденция (каквато неизбежон се трупа около една игра) и трансфер на достатъчно големи файлове, което ще ми е нужно. Така че твърдо - ЛС не е вариант и няма да чета такива по играта щом веднъж тя започне. Ще приемам само и единствено поща. Впрочем, ходовете така или иначе ще се задават в екселски файлове, котио ще получавате и ще ми връщате. Така че пощата ще е повече средство за прикачане. Е и за отправяне на въпроси и получаване на отговори, свързани с играта и правилата.

          Comment


            #50
            kiborga написа
            и за кво сте я напраили тая игра да си играете 5 човека
            Защото не става въпрос за "циклилка", каквито в нета има много. Там може да се обслужва неограничен брой играчи, защото това се парви от програма. Аз не съм програмист и нямам възможност да си осигуря програма, а и тя не би ми вършила работа за повечето неща. Възможностите ми да обработвам информация са ограничени, още повече, че за тази цел използвал много ограниченото си лично време и "прозорци" в работата си. Преценил съм, че повече от 9 екипа на мога да обслужвам информационно.

            Comment


              #51
              Warlord написа
              Ами добре, ще чакаме отговора им, ако не става ме пиши с Италия.
              И поздравления за инициативата, както и за целия сайт, всичко е 6 точки :tup:
              Радо, радо...
              Сигурен ли си, че искаш да играем заедно?
              Канцлер на хазната

              Comment


                #52
                Дуализмът е твърде обширно понятие. Какво точно питаш?
                "Далеч съм от мисълта си"

                Comment


                  #53
                  Spellbreaker написа
                  Дуализмът е твърде обширно понятие. Какво точно питаш?
                  Двама политици. :sm186:
                  "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                  - Боже силни, боже създателю,
                  помогни ни с сила и юнашество!
                  Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                  кръв ще леем за Христово име,
                  ще прославим християнска вяра."

                  Comment


                    #54
                    направо в Испания го направете Орел, рак и щука и всеки ще дърпа напред
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      #55
                      княз Крылов написа
                      направо в Испания го направете Орел, рак и щука и всеки ще дърпа напред
                      Ще видим. Аз само да си питам, че да знам как да се строи палата на село с един или два президентски апартамента. :1087:
                      "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                      - Боже силни, боже създателю,
                      помогни ни с сила и юнашество!
                      Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                      кръв ще леем за Христово име,
                      ще прославим християнска вяра."

                      Comment


                        #56
                        Фундаментален въпрос:

                        Картата свързана ли е в ляво/дясно горе/долу или не?
                        Канцлер на хазната

                        Comment


                          #57
                          Sturmfuhrer написа
                          Радо, радо...
                          Сигурен ли си, че искаш да играем заедно?
                          Не ми казвай, че си по-зле и от мен... ех тая Италия просто е обречена винаги да е най-калпавата военна сила :p

                          Нема да се плашиш, прекръсти се на ЩурмДуче и да ги почваме :fire:

                          п.п.Аз нямам нищо против да се присъедини и трети към нас, стига Архитектът да позволи.
                          (\_/)
                          (°_°)
                          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                          Comment


                            #58
                            А моля моля - в миналата игра Италия беше една от световните сили

                            до голяма степен благодарение на Щурми
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              #59
                              @selqndur
                              Не, дуализъм на ролите е невъзможен. Всяка роля се контролира чрез отделен файл и има достъп до различна информация. За мен ще е много по-неудобно да имам дублиращи се файлове.

                              @Sturmfuhrer
                              То тези неща ще ги разяснявам в правилата, просто още не съм стигнал до тази част. Но ако погледнете карата ще забележите, че морските провинции отляво и отдясно са едни и същи, което предполага свързаност. Така стоят нещата - картата е свързана отляво и отдясно, но не и отгоре и отдолу.
                              Last edited by Imperial; 08-07-2007, 02:15.

                              Comment


                                #60
                                gollum написа

                                @selqndur
                                Не, дуализъм на ролите е невъзможен. Всяка роля се контролира чрез отделен файл и има достъп до различна информация. За мен ще е много по-неудобно да имам дублиращи се файлове.
                                Добре, значи аз се разбрах с моя съотборник(fingolfin), че аз ще съм политик.
                                "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                                - Боже силни, боже създателю,
                                помогни ни с сила и юнашество!
                                Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                                кръв ще леем за Христово име,
                                ще прославим християнска вяра."

                                Comment

                                Working...
                                X