Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хегемония - 1915

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Може ли да играя с Белгия????Ако някой ми позволи..........

    Comment


      #17
      За мен ще е чест да съм в един екип с Даниц.
      mitaca написа
      Ако няма хора мога да играя с Турция (ако Spellbreaker няма претенции и вземе Австрия). По някое време ще направя преврат и ще вдигна трикольора (това е майтап).
      Това е предложение само, ако няма достатъчно желаещи.

      Comment


        #18
        Resavsky написа
        Може ли да играя с Белгия????Ако някой ми позволи..........
        Не, не може - Белгия не е игрова държава. Такива са само деветте, които съм изброил. Още нещо, засега няма нужда да кандидатствате с някакви титли и имена . Когато стигнем до този етап мен ще ме интересуват не титлите и имената, а разпределението на петте роли в екипа. И да уточня - за всяка държава ще трябва задължително екип, ни повече, ни по-малко от двама души.

        За разместванията - не бързайте, има време докато започне играта, така че сигурно ще се съберат достатъчно хора. Ако това не стане тогава ще мисля за други варианти.

        Comment


          #19
          Здравейте, аз искам да играя с Германия, но предварително искам да кажа, че за първи път ще участвам във форумна игра и несам запознат като цяло с начина на игра така че очакваите издънки от моя страна.
          Слабият мисли "Не е важно да си пръв, важното е да си в играта", a силният няма време за глупости!

          Comment


            #20
            gollum написа
            Не, не може - Белгия не е игрова държава. Такива са само деветте, които съм изброил. Още нещо, засега няма нужда да кандидатствате с някакви титли и имена . Когато стигнем до този етап мен ще ме интересуват не титлите и имената, а разпределението на петте роли в екипа. И да уточня - за всяка държава ще трябва задължително екип, ни повече, ни по-малко от двама души.

            За разместванията - не бързайте, има време докато започне играта, така че сигурно ще се съберат достатъчно хора. Ако това не стане тогава ще мисля за други варианти.
            Тагава съм със Франция, ако адмирала желае или пък ако Ресавски желае можем да вземем Турция ( Истамбул ми харасва почти толкоз колкото Париж )

            Comment


              #21
              леле как се набутах?! Галеанчо ли ще ми е императора?!

              Снемама от себе си всякаква отговорност и заявявам че ще поема само Дипломатическата роля
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                #22
                :1087:
                Last edited by selqndur; 19-06-2007, 22:43.
                "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                - Боже силни, боже създателю,
                помогни ни с сила и юнашество!
                Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                кръв ще леем за Христово име,
                ще прославим християнска вяра."

                Comment


                  #23
                  Аз лично предлагам, отборите да не се разрешават отбори от двама нови играчи.
                  Канцлер на хазната

                  Comment


                    #24
                    mitaca написа
                    Тагава съм със Франция, ако адмирала желае или пък ако Ресавски желае можем да вземем Турция ( Истамбул ми харасва почти толкоз колкото Париж )
                    Турция Турция - кой ти я дава

                    Comment


                      #25
                      замислих се да се прехвърля при Грей, ама след това си викам - баси, кво интересното ще му е тогава. Щом съм се паднал с Галеончо, ще си плаваме заедно - в крайна сметка най накрая е време да загубя поне една игра
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        #26
                        Ако има място бих желал да съм с Испания, но и всяка друга държава ме устройва

                        Comment


                          #27
                          fingolfin написа
                          Ако има място бих желал да съм с Испания, но и всяка друга държава ме устройва
                          Заповядай. Засега бях само аз кандидат. Така се попълни отбора.
                          "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                          - Боже силни, боже създателю,
                          помогни ни с сила и юнашество!
                          Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                          кръв ще леем за Христово име,
                          ще прославим християнска вяра."

                          Comment


                            #28
                            Аз тоз път мисля да съм турчин, като гледам още никой не е сигурен за там така че няма да е проблем мисля
                            Last edited by Deimos; 20-06-2007, 10:10.
                            <<..........>>

                            Comment


                              #29
                              Какъв турчин ))) ? Везир, паша, султан...

                              Comment


                                #30
                                Кайзер, изрично подчертах, че титлите и имената, с които играчите възнамеряват да се кичат не ме вълняват никак. Засега все още няма да приемам заявки за разперделение на роли, така че е достатъчно само да се заяви кой с коя държава иска да играе.

                                Comment

                                Working...
                                X