Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хегемония - 1915

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Bsb, прав си, вероятно би било добре. Но не ми се вярва на практика да се получи. Проблемите нарастват когато няколко души трябва да координират оскъдното си свободно време за подобен страничен (спрямо, така да се каже, "основната насока" на живота им) за всеки от тях проект. Но да подчертая - аз система мога да направя (вече имам няколко), по-сложно е управлението на данните, но също е осъществимо (просто иска много свободно време за начално подготвяне). Но не мога с нищо да помогна по техническата част.

    Comment


      Извинявам се че пратих темата към техническа част. Единствено исках да кажа че ще пробвам да направя една несложна онлайн базирана система и ме интересуваше ако тя проработи както аз изкам-т.е. да има степен на несигурност, дали Голъм го интересува базирането на Хегемонията по същия начин- ако би го интересувало, ще дам приоритет при моята система на тестването на идеите за несигурност(неточност) на информацията и админския контрол над информационния поток към играчите.
      Има много време докато личното ми проектче стане реалност, а преди това да стане няма как да се види дали системата запазва или е тотално откъсване от главните принципи на форумните ви игрови модели.
      Kerls, wollt ihr ewig leben?

      Comment


        xopxe написа
        Извинявам се че пратих темата към техническа част. Единствено исках да кажа че ще пробвам да направя една несложна онлайн базирана система и ме интересуваше ако тя проработи както аз изкам-т.е. да има степен на несигурност, дали Голъм го интересува базирането на Хегемонията по същия начин- ако би го интересувало, ще дам приоритет при моята система на тестването на идеите за несигурност(неточност) на информацията и админския контрол над информационния поток към играчите.
        Има много време докато личното ми проектче стане реалност, а преди това да стане няма как да се види дали системата запазва или е тотално откъсване от главните принципи на форумните ви игрови модели.
        То това хубаво, но ще можеш ли да гарантираш, че ще бъде трудно някой играч да "компрометира" системата и да гледа в картите на останалите?
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          messire Woland написа
          То това хубаво, но ще можеш ли да гарантираш, че ще бъде трудно някой играч да "компрометира" системата и да гледа в картите на останалите?
          Това лесно може да се гарантира освен в случай някой играч да е наистина зъл хакер.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Ами докато не кача примерния проект нищо не мога да гарантирам, но по принцип може да се гарантира сравнително висока степен на сигурност, особено ако взема да разуча добре на потенциала за сигурност на информацията при ползване на PHP.
            Kerls, wollt ihr ewig leben?

            Comment


              Без да видя възможностите на системата нищо не мога да кажа. Но да подчертая отново - проблемът е другаде, не в самата система.

              Comment


                То разбира се винаги има как да се гарантира дали някой е гладал определени файлове (все пак аз чат-пат си гледам логовете на сайта и там се вижда), но това е един вид постфактум. Е, в края на краищата ако системата е удобна ...
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  Голъме, ти си на ход, стига цъка Адвансд тактикс - на княза му обърнахме играта на пълна каша, иде ред на твоята :twisted:
                  Kerls, wollt ihr ewig leben?

                  Comment


                    Нямаш идея, колко си прав за АТ. Но щом трябва, ще се придвижат нещата и по тази тема .

                    Comment


                      Напротив Бях убеден от собствения ми опит последния месец - ако не беше бъгав "Уърлд ет Уор" сценария за сингъл още нямаше да съм почнал да разработвам моята игрица
                      Kerls, wollt ihr ewig leben?

                      Comment

                      Working...
                      X