Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дипломация III

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    В този пост прикачам картата на играта с разположението на единиците към първи ход. Скоро ще я кача и на страничката с бюлетина.
    Last edited by gollum; 25-01-2007, 12:41.

    Comment


      Данните на картате на отговарят на тези в условият на играта, специално за шведите, армиите с дробна чета се предполага че са в две провинции?

      Comment


        А Турция е с супер тежка кавалерия -10 корпуса и малко пехота - 5

        Comment


          Ок, оправих ги. Ако някой друг забележи други неточности - казвайте. Проверил съм ги веднъж, но може да съм пропуснал нещо.
          Това с Турция (не е само с нея) също.
          Числовите показатели за армиите заемащи повече от една проивнция са дадени според средната сотйност (количество корпуси в провинция).

          Comment


            Индия не е ли сгрешена армията?
            Канцлер на хазната

            Comment


              Защо нямам армия в столицата?
              С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

              Comment


                Е, стават грешки, имайте малко търпение, ще се оправят. Ориентирайте се и по тая таблица:

                Така или инак Голъм гледа от нея за да направи картата. И очаквам играчите да са му поне малко благодарни, защото аз нямам намерение да правя такава за всеки ход, а така той ви помага за ориентировката.
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  е ние нали за това си казваме, за да може да ги оправи

                  в смисъл аз поне съвсем добронамерено го направих.
                  Last edited by Gaden Gogi; 24-01-2007, 22:10. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                  Comment


                    Да, каквото забележите нередно по каратта, пишете. Нанесъл съм поправките и съм я прикачил пак към оня пост. Мисля да правя нова карта за всеки ход, но ще видя дали ще имам време.

                    Comment


                      messire Woland написа
                      Старта на първи ход ще е на 28ми януари, което значи, че до тази дата всички играчи ще трябва да са изпратили заповедите си. Те трябва да включват:
                      а. разхода на средства (например Австрия има да разпределя доход от 160 лири).
                      б. движение на военните единици.
                      В отговор на това писмо всеки ще научи за състоянието на армията си (нивата на тренираност на армията и флота и състоянието на бойния дух). Тези данни са различни за различните играчи затова призовавам участниците да ги пазят в тайна един от друг.


                      Забравих да уточня едно-две неща:
                      - по повод на първия ход: никой няма стартов ресурс "боеприпаси", но така или инак и армиите са съсредоточени в столиците и им трябва време за предислокация.
                      - пощенските адреси - нека да са само в една тема, която да е предназначена само за това и да не се залива с реплики. Там си споделете адресите, за да можете да водите дипломатическа кореспонденция. До 28ми има цяла седмица, в която да уговорите система на съюзи и дали ще спазвате съществуващите. При желание след това можете да обявявате явните съюзи на форума.
                      Изкарвам тоя пост напред.
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        Аз ли съм отличника???

                        Много важен въпрос: ЗАЩО НЕ МОГА ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ ВЪВ ФОРУМА НА ИГРАТА,
                        за трети път пробвам, попълвам полетата, натискам "прати", екрана мигва и пак съм си там, въведено име, мейл, но без парол;ите и кода.
                        Last edited by Gaden Gogi; 26-01-2007, 14:20. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                        Comment


                          Е, аз отдаван съм си изпратил заповедите за хода. А ето и малко пропаганда към тези... които не са .


                          За регистрацията - не знам. Аз на времето имах сходен проблем там, обаче не помня как точно го реших. Крылов ще трябва да каже.

                          Comment


                            Gaden Gogi написа
                            Аз ли съм отличника???

                            Много важен въпрос: ЗАЩО НЕ МОГА ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ ВЪВ ФОРУМА НА ИГРАТА,
                            за трети път пробвам, попълвам полетата, натискам "прати", екрана мигва и пак съм си там, въведено име, мейл, но без парол;ите и кода.
                            щом другите успяват без проблеми, значи проблема е в твоя телевизор
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              gollum написа
                              Е, аз отдаван съм си изпратил заповедите за хода.
                              E да ама в моят регион е по-несигурен, пък и не бях сигурен за детайлите около някой финансови дела

                              княз Крылов написа
                              щом другите успяват без проблеми, значи проблема е в твоя телевизор
                              Довечера ще пробваме от другият телевизор тогава.
                              въпросът е че не дава никакво съобщение за грешка
                              Last edited by Gaden Gogi; 26-01-2007, 15:11. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                              Comment


                                И аз имах проблем с онзи форум, но стана след няколко опита и поискване на нова парола.
                                Канцлер на хазната

                                Comment

                                Working...
                                X