Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Официална тема за ВСВ загадки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    a туй чудо на моторизацията???

    А ако то не ви е интересно, ето нещо което на мен ми е интересно, а пък специалистите ни по танкове могат да се изявят!
    Attached Files
    Last edited by von Danitz; 05-05-2005, 11:55. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

    Comment


      На втората снимка е Neubaufahrzeug [NBFZ] на "Рейнметал".
      Ето връзка към статия за него:
      Александр Лагутин. "Змей-Горыныч" по-немецки / Танкомастер №3 за 2002 год

      Comment


        Eй, тоя руски Нет е бездънен! Хайде и първия всъдеход, де!

        Comment


          Е, не знам. Прилича ми на някаква преработка въз основа на полуверижния мотоциклет на Вермахта (Kettenkraftrad).

          Намерих го : Austro-Daimler Motor-Karette ADMK-WARK
          Last edited by gollum; 05-05-2005, 12:27. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

          Comment


            bRAWOS

            Comment


              Айде и аз да задам една загадка, а тя е кой командир от Вафен СС е награден с "Дъбови листа" (195-ти награден) и с "Мечове" (91-ви награден)? Не знам до колко е трудна, ама с тази загадка искам да видя нещо, което ще ви го кажа по нататък.

              Моля на тази загадка да не отговарят Айзенхерц и Манщайн.
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment


                Shelenberg написа
                Айде и аз да задам една загадка, а тя е кой командир от Вафен СС е награден с "Дъбови листа" (195-ти награден) и с "Мечове" (91-ви награден)? Не знам до колко е трудна, ама с тази загадка искам да видя нещо, което ще ви го кажа по нататък.

                Моля на тази загадка да не отговарят Айзенхерц и Манщайн.

                Майер ?
                "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                Comment


                  Като гледам, тази тема заприличва все повече на SMS телевизионна игра
                  Може би е добре да давате и варианти - a, b, c
                  "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

                  Comment


                    Е защо да не отговарям! А ма ха! Отговорът е К.М.

                    Comment


                      Е Манщайн провали всичко Исках да видя кои си правят труда да четат сайта на Айзенхерц и твоите материали там или във форума. Та за това зададох такъв въпрос. Ама нищо аз ще задам скоро такъв въпрос в някои от другите форумите - кои четем постовете на Манщайн във форума и кои четем постовете на Айзенхерц и Манщайн във сайта за Третия райх? Просто да се ориентираме долу горе колко човека сме.
                      Last edited by Shelenberg; 07-05-2005, 15:22.
                      Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                      Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                      Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                      Comment


                        Shelenberg написа
                        Е Манщайн провали всичко
                        Моля ! Ако погледнеш, ще видиш, че съм посочила отговора 58 мин преди Манщайн !
                        А ако те интересува моето мнение, чета постовете само тук, по една много съществена причина - така и не мога да открия линк към онзи сайт.... :cry:
                        "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                        Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                        Comment


                          Ама трябваше да кажеш кой Майер защото можеше да е Хуберт или Курт Майер. А ето го и линка - http://thirdreich.boinaslava.net/portal.htm
                          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                          Comment


                            Shelenberg написа
                            Ама трябваше да кажеш кой Майер защото можеше да е Хуберт или Курт Майер.
                            Забрави Егон :p
                            "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                            Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                            Comment


                              Егон Майер още не е качен на сайта. Скоро и това ще стане. Благодарение на German биографията му е готова барабар със снимките.

                              Comment


                                Понеже знам, че тук има специалисти по история на Третия райх, се осмелявам да задам едно въпросче, на което лично аз незнам отговора. Пък белким някой отговори... Операция 'Тевтонски меч', каква е крайната и цел? Проваля ли се или успява?
                                Проблемът на форума :damnyou:

                                "Чети историята и като познаеш от нея суетата на тоя свят, научи се да го презираш"
                                Паисий Хилендарски

                                Comment

                                Working...
                                X