Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    В школа за тайни агенти, до последния изпит успяли да се класират само американеца, французина и Бай Ганьо. Последния изпит се състоял във това да докажат вярността си към тайните служби. Дали първо на американеца един пистолет и му показали една стая и му казали:
    - В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш.
    Тои влязал в стаята постоял, постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал:
    - Не мога да я убия. Аз 20 години живея с тази жена, не мога!!!
    Скъсали го и го пратили по живо по зрдаво да се прибира в тях.
    Втори повикали французина и му казали:
    - В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш.
    Влязал французина в стаята и той постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал:
    - Не мога да я убия аз. Аз от 20 години живея с тази жена, Обичам я!
    И него го скъсали.
    Най-накрая извикали Бай Ганьо дали му пистолета и на него му показали една стая и му казали:
    - В тази стая се намира жена ти. За да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш.
    Бай Ганьо влязъл в стаята още вратата не се била затворила и се чуло: "Дан, дан, дан, дан, дан, пат-кют, пат-кют, пат-кют". Бай Ганьо илиза от стаята супер ядосан и са развикал:
    - Ей, гадняри! Дали сте ми халостни патрони и трябваше да я трепа с табуретката!
    С изпънати напред ръце пулсира в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България е жива в нас.
    На три морета граници ще бием България ще бъде земен рай ,победно знаме гордо ще развеем на хаоса ще сложим край.

    Comment


      Отива някакъв в магазин за оръжие и иска да му покажат пушки с оптически мерник. Продавачът му показва една, втора, трета, но без успех. Накрая извадил една изпод щанда и казал.
      - Добре. Като за тебе ето тази. Само че е много скъпа. Има върховна оптика. Ето погледни - можеш да видиш чак моята къща, която е горе на баира.
      Взел човека пушката, погледнал през оптиката към баира и почнал да се смее.
      - Виждам един гол мъж да гони една гола жена...
      Продавачът взел пушката, погледнал и той през оптиката и почервенял и ядосан извадил два патрона от чекмеджето и предложил:
      - Ето ти тези два патрона. Подарявам ти пушката ако с единия простреляш любовника на жена ми в ОНАЗИ РАБОТА а с другия жена ми в главата.
      Взел нашият човек патроните и пушката, погледнал през оптиката и казал:
      -А, единият патрон ми стига ....
      С изпънати напред ръце пулсира в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България е жива в нас.
      На три морета граници ще бием България ще бъде земен рай ,победно знаме гордо ще развеем на хаоса ще сложим край.

      Comment


        Полицията, ФБР и ЦРУ се опитват да покажат на президента колко са добри в залавянето на престъпници. Той измисля изпитание за тях и пуска в гората един заек, който те трябва да търсят.
        ЦРУ се впуска в действие. Разполага информатори из цялата гора, разпитва всички растителни и минерални свидетели и след две седмици стига до извода, че зайци не съществуват.
        ФБР влиза в гората. След две седмици без каквито и да било улики те опожаряват цялата гора, избивайки всички вътре, включително и заека, и излизат с публична декларация, че така им се пада.
        Полицията влиза в гората. След два часа излиза с една осакатена катеричка, която врещи:
        - Добре, признавам, аз съм заек!
        С изпънати напред ръце пулсира в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България е жива в нас.
        На три морета граници ще бием България ще бъде земен рай ,победно знаме гордо ще развеем на хаоса ще сложим край.

        Comment


          Питат радои Ереван:
          - Какво ще стане ако Земята се върти 7 пъти по-бързо?
          - Хараби!!! Събота, неделя, събота, неделя ...
          - Какво ще стане ако Земята се върти 14 пъти по-бързо?
          - Хараби!!! Аванс, заплата, аванс, заплата...
          - Какво ще стане ако Земята се върти 28 пъти по-бързо?
          - Кофти!!! мензис, мензис, мензис....
          С изпънати напред ръце пулсира в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България е жива в нас.
          На три морета граници ще бием България ще бъде земен рай ,победно знаме гордо ще развеем на хаоса ще сложим край.

          Comment


            Роби Уилямс и Елтън Джон вървели по една улица, когато видели Бритни Спиърс със заклещена глава между някакви решетки. Роби Уилямс минал зад нея и я оправил. Когато свършил, казал на Елтън Джон:
            - Хайде, твой ред е.
            Елтън Джон отговорил:
            - Я се разкарай! Ти за какъв ме вземаш? Няма да си сложа главата между тия решетки!


            Предсмъртните думи на стар арменец към големия му син:
            - Пазете евреите, сине!!
            - Защо евреите, папа?
            - Свършат ли с тях, ще започнат с нас!
            С изпънати напред ръце пулсира в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България е жива в нас.
            На три морета граници ще бием България ще бъде земен рай ,победно знаме гордо ще развеем на хаоса ще сложим край.

            Comment


              Седи чукча в лодка и лови риба. До него изплува американска подводница. На мостика излиза офицер:
              - Ей, чукча, покажи, къде се намира съветската база за подводници. Чукчата сочи с ръка:
              - Ей там!
              Офицерът засича курса и скача в люка с думите:
              - Курс 210!
              Подводницата се потапя и заминава. След един час на същото място изплува руска подводница. От люка се показва офицер:
              - Чукча, видя ли накъде замина американската подводница?
              - Курс 210 пое!
              - Чукча, не се ебавай с мене! Покажи с ръка.....
              С изпънати напред ръце пулсира в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България е жива в нас.
              На три морета граници ще бием България ще бъде земен рай ,победно знаме гордо ще развеем на хаоса ще сложим край.

              Comment


                глей сега, 50 поста за 3 дена не е зле, ама да пускаш всеки виц в отделна тема за да си качваш ранга... не знам. все ми се струва, че тоя форум е един от малкото, където се гледа какво казваш, а не колко приказваш.

                Comment


                  Тва шаси ми е нещо познато.....
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    Е, ако това не е най-великото творение на Фердинант Порше :lol:
                    "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

                    И други затворници
                    нека четат пред вратите
                    нашата памет остъклена
                    с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


                    Comment



                      Comment


                        Ъъъ, к'во е т'ва :o :weird:
                        "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

                        И други затворници
                        нека четат пред вратите
                        нашата памет остъклена
                        с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


                        Comment


                          Rolling, turning, diving
                          Rolling, turning, diving, going in again
                          Run, live to fly, fly to live, do or die
                          Run, live to fly, fly to live, Aces high.

                          Comment


                            Абе, Попай, що ли си мисля, че името на прословутия моряк от аватара ти не е както ти си го написал, а Popeye ?

                            Comment


                              Да прав си, но така по-лесно се логвам
                              Rolling, turning, diving
                              Rolling, turning, diving, going in again
                              Run, live to fly, fly to live, do or die
                              Run, live to fly, fly to live, Aces high.

                              Comment


                                Мъж отива в погребална агенция и казва:
                                - Една траурна лентичка.
                                - Колко да бъде дебела? - питат го.
                                - Че то дебелината има ли значение? - учудва се мъжът.
                                - Има, разбира се. Колкото по-дебела е, толкова повече сте обичал покойника.
                                Мъжът се замислил и казал:
                                - Ами я дай да изберем някакъв черен конец, че тъщата умря. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
                                уважавай смелите,те са солта на земята

                                Comment

                                Working...
                                X