Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    г-н Никой написа Виж мнение
    Военен форум уж, уж корави мъже пишат, а тук цари хленч и женски сълзи...
    Ако не си забелязал, темата е именно оплаквания.

    Comment


      messire Woland написа Виж мнение
      Бяха изтрити голямо количество лични нападки между участниците в дискусията (главно от вчера вечерта, 10-12 мнения, повечето от ред-два). Вероятно се забавляват, но все пак идеята на тази тема е друга
      Може и на лични съобщения да го правят.
      Е то първо беше минал Thorn. Какво е трил не знам, но останалите постове не бяха кой знае каква драматургия. След това някой е минал с голямата резачка. Според мен поне тук трябва да има по-голяма свобода. Всъщност, както сте го подкарали, защо и тук не въведете разделение и само някои да могат да се жалват, а останалите, както казах да ходят да се оплакват на арменския поп?

      Comment


        Добре, смятате, ли че наистина имате какво да кажете в сирийската тема? Нещо, не идеологическо, защото тогава нещата задължително се омацват (абсолютно доказан опит), а военно?



        thorn

        Средновековните църкви в България

        Comment


          Stan написа Виж мнение
          Според мен поне тук трябва да има по-голяма свобода.
          Да, но не и за лични нападки. Ако двама души искат непременно да се скарат, могат да го направят и извън форума или на ЛС.
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            Стан, имаше няколко наистина осрани реплики.


            thorn

            Средновековните църкви в България

            Comment


              И аз не разбирам защо тук все още се трият мнения, вместо темата да бъде оставена да се развие в естествената си насока - паралелна на "Майтапи". Например постовете на peshev имаха такъв потенциал (мернах ги, преди да бъдат изтрити )...

              Comment


                Zalmoxis написа Виж мнение
                И аз не разбирам защо тук все още се трият мнения, вместо темата да бъде оставена да се развие в естествената си насока - паралелна на "Майтапи". Например постовете на peshev имаха такъв потенциал (мернах ги, преди да бъдат изтрити )...
                Да, ама в един момент на човека явно му свърши ракията и спря да пише

                Comment


                  Преди отново да се излее помията: за лични нападки и обиди тия дни раздадох известно количество наказания. За тях се трупат точки и когато се мине някакво количество, системата налага автоматичен бан. Всеки следващ, който започне да реве на тая тема първо да си види личния език и отношение.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    messire Woland написа Виж мнение
                    Преди отново да се излее помията: за лични нападки и обиди тия дни раздадох известно количество наказания. За тях се трупат точки и когато се мине някакво количество, системата налага автоматичен бан. Всеки следващ, който започне да реве на тая тема първо да си види личния език и отношение.
                    Точковата система е много добра, също като акредитациите във ВУЗовете и БАНските институт. Разликата е че там колкото повече точки трупаш, толкова по-добре. А има ли чалъм човек да си проверява натрупаните точки или важи правилото на внезапната смърт?

                    И една препоръка - добре е да уведомявате, кой е получил бан. Някак си не е морално човек да храни банаджия

                    Comment


                      Thorn написа Виж мнение
                      Добре, смятате, ли че наистина имате какво да кажете в сирийската тема? Нещо, не идеологическо, защото тогава нещата задължително се омацват (абсолютно доказан опит), а военно?
                      А другите теми в същия раздел? Защо и до тях достъпът е ограничен?

                      Comment


                        Няма функционалност за теми, делението е на раздели. Ей ги още към 25 раздела са писане...
                        А точките са точно като наказателните точки от КАТ .
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          Stan написа Виж мнение
                          Точковата система е много добра, също като акредитациите във ВУЗовете и БАНските институт. Разликата е че там колкото повече точки трупаш, толкова по-добре. А има ли чалъм човек да си проверява натрупаните точки или важи правилото на внезапната смърт?

                          И една препоръка - добре е да уведомявате, кой е получил бан. Някак си не е морално човек да храни банаджия
                          Пише си под името, че е баннат. А точките изчезват с течение на времето. Идеята не е да се наказват хората, нито някой се стреми към това. Въпрос на личен избор на линия на поведение е обаче да се стигне до там.
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            Имам две предложения към великофорумната управа.
                            Първото е да се забрани достъпът за писане и до разделите "Античност" и "Ренесанс и религиозни войни".Да видим тогава колко хора ще се оплачат.
                            И второто е да ми разрешите и на мен да пиша в сирийската тема.Отсега казвам че ще пиша дълги хвалебствени постове във възхвала на Абу Бакр.Може и да карам на смени-на четна дата във възхвала на него,на нечетна ще възхвалявам Заркауи.А русофилите тук в тая тема ще пикат газ.
                            Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                            Comment


                              gollum написа Виж мнение
                              ПП Иначе и аз смятам, че кало злуопотребява с този похват: писане за личността на опонента му, вместо към аргументите му и страда от известно високомерие, но подобни грехове не са редки (и на Гоги му се случва същото)
                              Айде бе, и кога ми се е случвало това за последен път? Докато на тоя половината му мнения са подобни. Ако форумният праивлник се спазваше отдавна да е отнесъл перма бан, или поне 6 месечни с паузи от макс седмица за следващият.

                              Comment


                                messire Woland написа Виж мнение
                                Ако двама души искат непременно да се скарат, могат да го направят и извън форума
                                Що па трябва да са двама? Бандата на балалайките начело с Торн и бандата на черните фереджета начело с Динайн, примерно в Ловния парк на Великден



                                Аз, разбира се, ще ударя едно рамо на Динайн, каузата ми е близка

                                Comment

                                Working...
                                X