Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Юлиан Август, аз мога ли да кажа, че ако цялата ти Античност замине в небитието барабар с бекъпа, хич няма да ми пука, защото не ми е интересна тематиката? Ама хич не ми е интересна и там никога не влизам, честна дума.
    Но няма да го кажа и не съм си позволявал да казвам такива неща за 10 години в този форум, може би защото гледам малко по-далеч от носа си.

    Баси, колко е относително всичко. Как за някой може да е трагедия, че му махнали 13-тата заплата, а друг се радва, ако редовната си заплата я получи въобще. Някой се жалва колко къс му бил уикенда, а други са свикнали цял живот да работят на 6-дневна работна седмица.

    Много наранени души, че някой ги нагрубил или получили виртуална наказателна точка във виртуален форум... Разбирам, че тукашните потребители си нямат представа какво е например израелски форум, фейсбук страница или секция "коментари" под статия, където в 500 поста открито може да се призовава за геноцид, средновековни мъчения и умъртвяване по "жесток и необичаен начин" на опонента, а псувните и расизма са константа и това е прието за нормално. (то и за това отдавна не ходя по такива)

    Пък и сега се сещам за исканията на някои клиенти от работата "това меню/модул/функционалност не искам да го виждам/не го използвам - моля, изтрийте го" (хората от ИТ сектора ще разберат). Хубаво, ама някой друг го ползва, бе титане на мисълта, затова и съществува. Ползвай си твоите менюта и каквото не искаш да виждаш - скрий го. Даже на форума май има такава функционалност също.
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      Не знам ивритоезичните израелски форуми, но рускоезичния waronline е достатъчно приличен. В смисъл няма призиви за геноцид и прочие прелести.


      thorn

      Средновековните църкви в България

      Comment


        Няма такъв филм "рускоезичен израелски форум". Ще е точно толкова представителен, колкото "турскоезичен български форум".
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Dinain написа Виж мнение
          Юлиан Август, аз мога ли да кажа, че ако цялата ти Античност замине в небитието барабар с бекъпа, хич няма да ми пука, защото не ми е интересна тематиката? Ама хич не ми е интересна и там никога не влизам, честна дума.
          Но няма да го кажа и не съм си позволявал да казвам такива неща за 10 години в този форум, може би защото гледам малко по-далеч от носа си.
          Но разбира се, го казваш. Само дето в Античността ми темите засягат исторически събития, а не нощните полюции на пишман туит-журналисти, едночленни Агенции и Алмасдар/Фарс и сие. Някога в сектора за българска история се водеха същите такива безсмислени -фили /-фоби войни за произхода на прабългари и т.н. За щастие, след няколкогодишен мораториум и няколко бана, се спря. По едно време тук сериозно се обсъждаше да се наложи мораториум върху всички теми от съвременността. И в единия и в другия случай няма информация, която да си заслужава, а само поле за спекулации. Като мине време и се пресее плявата, сигурно ще може да се направи някакъв анализ.
          Ти като откри темата за Сирия, сподели честно, какви ти бяха очакванията тогава : Да се получи дискусия или Совинформбюро ?
          Все едно не си познаваме форума...
          Quae fuerant vitia, mores sunt.

          Comment


            iasen ianakiev написа Виж мнение
            Аз пък ще питам модераторите за 20ти път докога ще трябва да търпим обидите на Gaden Gogi?? То не беше русофилска измет,русофилски клоуни,нашмъркани русофили и тем подобни глупости.
            Я покажи цицат където съм употребил думата "измет". Иначе за останалото- а защо се впрягаш ако не си? Отделно има си бутон за репорт, няколко поста по-нагоре обясниха как работи и че е ефективен. Нещо като те сърби ползвай си бутона.
            Иначе има огромна разлика между добър тон и радиоточка бълваща нечияв пропаганда. При това пропаганда многократно служила за присмех, от което следва че радиоточките разпространяващи такава самите служат за присмех , което ги приравнява на клоуни.....ако и според някой виждания клоуните да пораждат тъга и нещастия...в този случай дали нее правилно нещасторазпростанителя да е нещастник?

            Comment


              С тебе Gaden Gogi няма какво да си кажем,поради грубото ти и на моменти просташко според мен държание,на което ставам свидетел не за първи път!Мислех,че вече си го разбрал.Въпроса ми по горе беше към модераторите,а не към теб!
              Last edited by iasen ianakiev; 25-04-2016, 23:08.

              Comment


                Не, не го казвам, защото за мен е нелепа конструкцията "нещо не ми е интересно-забранете го". Нямам нищо против Античността ти или който и да е раздел - каквото не ми е интересно, просто не го чета, елементарно. Както и произхода на прабългарите въобще не ме е интересувал никога.

                А какво съм очаквал преди 5 години, определено не помня. Със сигурност не е било да се получи най-дългата тема в БС евър.
                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                "But I know none, and therefore am no beast."

                (Richard III - William Shakespeare)

                Comment


                  г-н Никой написа Виж мнение
                  Е и? Толкова ли е фатално, че не ти дават вече да пишеш в някаква тема, конкретно в тази за Сирия? Светът е свършил? Изгуби смисъла на живота си ли? Други теми за писане бол, ама стоят и събират прах. Тук нали е военен форум - като ти каже модерът "падни за 50", падаш. Като ти каже "бегом от мен до другото дърво", бягаш. Стискаш зъби, теглиш му една майна на ум и животът продължава.
                  Тебе пък какво те бърка кой се жалва и кой не? Ти ако си с манталитет на роб, който безропотно понася своеволия, другите не са.

                  Comment


                    Не щеме ний богатство,
                    не щеме ни пари,
                    искаме свобода
                    с човешки правдини.

                    Бунт! Въстание! На оръжие! Менструация!
                    Сънят е слаб заместител на кофеина!

                    Comment


                      -------------------------
                      Last edited by Thorn; 26-04-2016, 13:51.

                      Comment


                        ----------------------
                        Last edited by Thorn; 26-04-2016, 13:51.

                        Comment


                          Казах ви аз, нещо с шутове и шамари да направим...
                          Сънят е слаб заместител на кофеина!

                          Comment


                            А, моля-моля. Това аз го казах. Обаче откак Стан пусна тая оферта за сапове и лопати, нещо се поотказах. Сигурно съм единствения в БС, който е ял бой по тиквата с лопата, та имам лека фобия Иначе с шамари може. И с шутове. Да

                            Comment


                              -------------------------------
                              Last edited by Thorn; 26-04-2016, 13:52.
                              Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                              Comment


                                ---------------------
                                Last edited by Thorn; 26-04-2016, 13:53.

                                Comment

                                Working...
                                X