Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Воислав Шешел пред трибунала в Хага - must see!

    Comment


      Няма ли да стане най-накрая

      Comment


        За феновете на Батълфийлд 1942 и Монти Пайтън:
        Monty Python's Sniper Training Recreated Using Battlefield 1942

        Three sketches from "The Holy Grail." The French Taunter, Brave Sir Robin, and The Three Questions. All re-enacted using the game BF1942
        „Аз, Драгомир, писах.
        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

        Модератор на раздел "Военна Авиация"

        Comment


          Попанах на тази картника:

          И текста под нея: "интересно би било да се види лицето на човека с трактора - то навярно е изразявало истинска буря от емоции". Особено, ако нивата е негова
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            Веднъж попитали Кисинджер - Какво е това «дипломация на совалката?» Кисинджер отговорил : О! Това е универсален метод! Ще ви дам пример. Искате по метода на дипломацията на совалката да омъжите дъщерята на Рокфелер за обикновено момче от руско село. - Но това е невъзможно! Как ще стане? - Много просто. Отивам в някое руско село, намирам едно обикновено момче и го питам: - Искаш ли да се ожениш за американка? Той ми отговаря: «Имаме си достатъчно руски момичета.» А аз: «Да. Но тази е дъщеря на милиардер» Той: «О! Това е друга работа» Тогава отивам в Швейцария на заседание на националната банка (???). Питам: «Искате за президент един пич от Сибир?» - Фу,- казват в банката. - А ако тук е замесен Рокфелер? - О! Това е друга работа! Отивам при Рокфелер. Питам: «Искате ли за зет руснак?» Той: «Ние в семейството всички сме финансисти!» Аз: «А той е президент на Швейцарската банка!» Той: «О! Това е друга работа! Сюзи! Ела тук. Господин Кисинджер ти е намерил съпруг. Той е президента на Швейцарската банка!» Сюзи: «Тези финансисти са все тъпаци!» Аз: «Да! Но този е кореняк сибирец!» Тя: «О-о-о! Това е друга работа» .
            Recalibrating my lack of faith in humanity...

            https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

            Comment


              messire Woland написа Виж мнение
              Попанах на тази картника:

              И текста под нея: "интересно би било да се види лицето на човека с трактора - то навярно е изразявало истинска буря от емоции". Особено, ако нивата е негова
              това е един от двата прототипа на Лайтнинг (не помня кой точно) и пада върху оранжерия...на мен елично когаточетях историята на самолета (там я имаше същата изрезка) ми беше по забавно заглавието на статията....а да на фоан ан една скорошна дискусия- това не е монтаж.

              Comment



                Интересна снимчица.младежът на снимката е един от модераторите на kajgana, с ник ACID,с две бутилки бира каменица в ръце.Мразят ни ама ни пият бирата.

                Comment










                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    Li'l Hitler

                    Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      В очакване на Операция Чикаго 2
                      Офисни тренировки



                      П.С Има и познати членове на БС - личат си по оръжията
                      http://www.bukvite.com

                      Comment


                        Грузия разчитала на София за решаване на конфликта
                        Това заглавие от вестник Новинар е наистина само за рубриката майтапи.

                        Comment


                          Ето така се води война!
                          http://www.1tv.ru/news/n126182

                          Comment


                            Забавно: Кой филм искате да гледате по БНТ в годината на 50-я й юбилей? Гласувайте.
                            /Моя избор: Бариерата, Гераците, Езоп, Инспекторът и нощта, Писмо до Америка - е, и някои филми ги няма все още/
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              Това е от един музей на инквизицията във Виена
                              в общи линии е най-забавното нещо от музея
                              не знам дали се вижда хубаво, но това е немският превод на Айрън мейдън

                              Comment


                                Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

                                Comment

                                Working...
                                X