Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Артилерията - за и против

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    1951 написа Виж мнение
    Някъде разработчиците бяха казали, че количеството артилерия в играта е паднало до 1/3 от предпачовите нива.
    Чудесно, конкуренцията спада. Повече цели за мен!
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      #62
      feersum написа Виж мнение
      Чудесно, конкуренцията спада. Повече цели за мен!
      не само това, повечето ще спрат да се пазят, ще взема да си избърша праха от М7-цата...въпреки че вчера имах няколко битки с по 3 артилерии, и не бяха взводове.

      Comment


        #63
        Това количество артилерии е близко до комфортното. На мен ми харесва сегашното състояние.

        Comment


          #64
          Да си призная - и на мен. Не са по 5-6 в отбор, и то от най-тежките гаубици, които уаншот-ват КТ или дори Е-75, но пак има, колкото да ме държат нащрек, когато съм с танк
          Снощи разходих GW Panther-a за един рунд - бях единствен артилерист в отбора, пречуках трима за норматив, още двама очуках сериозно. Не мина без рев от страна на противника, но си бяха виновни сами - тежък танк, застанал гордо насред полето на Степите просто си го търси.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #65
            И аз харесвам настоящата ситуация, при това тежки танкове почти не играя.Случва сe да ми вкарат директен удар на пълна скорост с медиум, но е много по-рядко и след това, което беше преди 8.6 го приемам за нормално и продължавам напред.
            С артилерията и преди и сега само за първата победа влизам - малко е по-неприятно за игра, но все още успявам да съм фактор в битката не завършвам в първите трима, но над средата пак е добре.

            Вчера въвеждах един приятел в играта и изненадващо за мен в Т2 артилерията здраво ме наливаше.Новият немец ме свали с един удар няколко игри, а СУ-18 ме удари на такова място на което във високите нива е невъзможно артилерията да прати снаряд.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              #66
              Ultramarine написа Виж мнение
              Вчера въвеждах един приятел в играта и изненадващо за мен в Т2 артилерията здраво ме наливаше.Новият немец ме свали с един удар няколко игри, а СУ-18 ме удари на такова място на което във високите нива е невъзможно артилерията да прати снаряд.
              G.Pz. Mk.VI(e) ли? Това е .. чудовище. Даже и с бавното прицелване уаншотвам всичко до тиър 3.
              Оръдието:
              10,5 cm le.F.H. 16 L/22
              Характеристики
              105 Калибр (мм)
              2,22-3,87 Скорострельность (выстр/мин)
              53/104 Средняя бронепробиваемость (мм)
              410/350 Средний урон
              0,76-0,84 Разброс на 100м (м)
              5,5-6,5 Время прицеливания (с)

              400 щета в тиър 2... Вече в чатовете го наричат "Mini GW Typ E"
              И има супер висока парабола.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #67
                Той е да...и ме удряха все директно без сплаш
                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                Comment


                  #68
                  За мое най-голямо съжаление, артилерията преодоля шока от нърфа и бавно, но сигурно засилва присъствието си в играта. Жалко.
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    #69
                    BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                    За мое най-голямо съжаление, артилерията преодоля шока от нърфа и бавно, но сигурно засилва присъствието си в играта. Жалко.
                    И аз забелязвам подобна тенденция.
                    Аз също се увличам и играя артилерия от време на време, докато след нърфа, ако нямаше поне х3 не пусках битка с нея.

                    Има и нещо друго играчите спряха/спряхме да се пазим от артилерията, което донякъде компенсира ефектите от нърфа.Забравихме черните времена

                    Но пък дохода е сериознo орязан и това е доста демотивиращо - наскоро с ГВ Е100 си подобрих рекорда по нанесено поражение, при това само срещу Т10 танкове удрях и въпреки това полученият опит и пари бяха доста под това, което съм постигал преди.

                    Но от моята гледна точка подобно развитие на нещата не е толкова лошо - повече артилерии в игрите, знaчи повече плячка за леките и средните ми танкове, а аз игрaя на 80-90% само такива машини в момента.
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      #70
                      Тъй де, аз само си мрънкам Инак си прав - отпуснахме се и спряхме да се пазим. Дет се вика, спирам Фердинанда на ръчна насред полето и жуля без да ми пука за "Онези отгоре" Ама днес сутринта ме отрезвиха. Бях с Щуг-а (хем в храсти, а не сред полето) на Мурованка. Зад хълмчето бях и наказвах кампещите в гората врази. Тъкмо думнах 4-тия враг и както казват руснаците - "чемодан с небес прилетел". Едно Гриле май беше - приспа ме с един удар.
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        #71
                        А аз забелязвам неприятната и грозна тенденция в Т3 битки да има по 2-3 артилерии...размъквам се с Т-127 и ме сполетяват разни Прийстове и Сектъни...особенно ако се заседя да се прицеля в далечината. Ново и твърде неприятно изживяване.

                        Comment


                          #72
                          Ами повечето "артилеристи" си продадоха артилериите, видяха че с другите танкове са още по-зле и започнаха да се връщат към корените си.

                          Comment


                            #73
                            Аз лично не виждам кой знае каква промяна в артилерийската игра (имам вече почти 8к игри с арти), и е ясно защо мнозинството изостави артилериите и се насочи към ТД линиите. Все още играя Т10 артита(в момента гриндя британската линия), и също забелязвам тенденцията играчите да се чувстват безнаказани при движение на открито. Което води до 3-5к поражения на битка. Но...икономиката на артилериите не ги прави привлекателни за игра над 8-мо ниво. В повечето случаи опита и кредитите са незначителна печалба и освен за поддържане на форма за кланови/ЕСЛ, няма голям смисъл да се играе. По-скоро това отказа много от играчите да играят с висок тиер артита. По ниските нива обаче се завръщат

                            Comment


                              #74
                              Coruin написа Виж мнение
                              По ниските нива обаче се завръщат
                              Да, вчера бях в отбор с 4 артита - отсреща 3 (но по-висок тиър)
                              Мисля, че все още три артита с добър светляк при концентриран огън могат да обърнат играта, независимо от идиотския нърф на точността.По-гадното е , че явно има някакви скрити модификатори - има дни в които 7 от 10 изстрела влизат в центъра, в други всичко отива на е@ем страна....

                              Comment


                                #75
                                Coruin написа Виж мнение
                                Аз лично не виждам кой знае каква промяна в артилерийската игра (имам вече почти 8к игри с арти), и е ясно защо мнозинството изостави артилериите и се насочи към ТД линиите. Все още играя Т10 артита(в момента гриндя британската линия), и също забелязвам тенденцията играчите да се чувстват безнаказани при движение на открито. Което води до 3-5к поражения на битка. Но...икономиката на артилериите не ги прави привлекателни за игра над 8-мо ниво. В повечето случаи опита и кредитите са незначителна печалба и освен за поддържане на форма за кланови/ЕСЛ, няма голям смисъл да се играе. По-скоро това отказа много от играчите да играят с висок тиер артита. По ниските нива обаче се завръщат
                                Над тиър 7 икономически изобщо няма смисъл да се играе с артилерия. Пари не се изкарват, или стигат колкото за снаряди. С GW Typ E досега май на печалба не съм излизал (без премиум съм)
                                От гледна точка на личния кеф и особено на троленето на противника - смисълът е огромен
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X