Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Артилерията - за и против

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    След нърфа на артитата спрях за известно време да играя изобщо с артилерии. Хумелът ми събира прах отдавна - машината просто не е същата и ми е тъжно малко да играя с нея. ГВ Тигърът ми също бездейства - играех само с френското премиумно арти. Четейки в темата ми стана интересно и си купих G.Pz. Mk.VI - Това чудо е разкош. Страхотен ъгъл на стрелба, мощна пушка - направо приказка. То и премиумното ми френско грозилище ми върнаха удоволствието от играта с артилерии. Играчите наистина забравиха да се пазят и играта с артита става често резултатна и приятна, но с едно уточнение - в ниските тиъри. Във високите нива все още е тегаво - особено за хора, които помнят какво правеха машините им преди нърфа, в ниските обаче удоволствието е пълно. Препоръчвам G.Pz. Mk.VIна всеки, който има някакъв опит с артилериите и иска да поиграе на ниско ниво - страхотна машинка е.

    Comment


      #77
      Играя френска артилерия-в момента съм 8-мо ниво.От днес спирам да играя и да си губя времето и средствата!Вече нито точност нито по голяма щета мога да постигна.Ще чакам да се усетят че са сбъркали.Ако не оправят положението така ще си стои!

      Comment


        #78
        don4o написа Виж мнение
        Играя френска артилерия-в момента съм 8-мо ниво.От днес спирам да играя и да си губя времето и средствата!Вече нито точност нито по голяма щета мога да постигна.Ще чакам да се усетят че са сбъркали.Ако не оправят положението така ще си стои!

        Реално погледнато не са сбъркали. В момента играта с танкове е много по-приятна от преди и като цяло играчите са доволни. Макар че за мен не е достатъчно, аз ще съм доволен едва тогава, когато това малоумие с унищожаването на танкове с индиректен огън бъде заличено от играта изцяло.

        Comment


          #79
          Angelmr написа Виж мнение
          Реално погледнато не са сбъркали. В момента играта с танкове е много по-приятна от преди и като цяло играчите са доволни. Макар че за мен не е достатъчно, аз ще съм доволен едва тогава, когато това малоумие с унищожаването на танкове с индиректен огън бъде заличено от играта изцяло.
          +1 !!! Абсолютно същото същото мисля и аз! Играчите, искащи да играят с артилерия не са виновни. Вината е на WG, че изобщо са въвели това...нещо, наречено артилерия.
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            #80
            Не разбирам плача на (артилеристите). Преди малко изрових от инвентара си една забравена ГВ Пантерка. Врътнах набързо 10-тина битки. 2-3 убити и в топ 3 по дмж всяка битка. Никой не ме търси на контраарти. За скаутите сякаш не съществувам. Противника не се крие. Та то си е жив рай ! Седи на място и стреляй на воля от най-удобната позиция, без грам притеснение. А по спомени, от времето когато още тествах артита, съм измежду най-скапаните артилеристи. Всеки може да погледне статса ми с тази, където ясно е написано "победи 42%". Ако някой наистина харесва артита, би трябвало на ръце да ходи от кеф за последните промени. Идва ми да зарежа всичко друго и да се преквалифицирам в чист артилерист. Може да не ми се удават особено, но такъв невиждан комфорт не е за изпускане.

            Победа!
            Битка: Ерленберг 08 септември 2013 г. 01:16:59 ч.
            Танк: G.W. Panther
            Опит: 756 (без премиум )
            кредита: 21*569
            Постижения в битки: Най-добър стрелец

            За малко и войн да докопам. То артитата са станали егати лудницата.
            Last edited by bigbeer; 08-09-2013, 01:34.

            Comment


              #81
              При мен усещанията са подобни!
              Аз също не се имам за артилерист и много рядко играя.
              Наскоро обаче заради х5 влезнах с ГВ Е100 и в рамките на няколко дни си подобрих рекорда за поражение с нея на два пъти.Разбира се доходът е орязан зверски, но ако влизаш за забавление това не ти пречи.
              Както казваш никой не се пази, леките танкове за една артилерия не правят самоубииствени атаки.
              И сега ме подсети за контрирането от преди - аз бях изключително слаб контра-артилерист преди, за това пък се бях научил да се измъквам от тази тактика.
              Сега такова нещо няма, дори ми е смешно като се усетя, че бързам да се изнеса след изстрел.
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                #82
                В момента с топ артилерия се играе прекрасно.Никой не се пази, никой не те преследва - особено когато е по една артилерия в отбор, тогава направо си спират на едно място и не мърдат докато презаредя.
                Ето го и резултатa, за трети път след нърфа си подобрявам рекорда за поражение с тоя мастодонт.

                За сравнение най-доброто ми постижение като опит е 1171, постигнато с около 5800 поражение.Като го сравним със снимките се вижда колко сериозен е нърфа в дохода.
                Attached Files
                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                Comment


                  #83
                  Ultramarine написа Виж мнение
                  Сега такова нещо няма, дори ми е смешно като се усетя, че бързам да се изнеса след изстрел.
                  Навиците умират трудно

                  Ultramarine написа Виж мнение
                  В момента с топ артилерия се играе прекрасно.Никой не се пази, никой не те преследва - особено когато е по една артилерия в отбор, тогава направо си спират на едно място и не мърдат докато презаредя.
                  Ето го и резултатa, за трети път след нърфа си подобрявам рекорда за поражение с тоя мастодонт.

                  За сравнение най-доброто ми постижение като опит е 1171, постигнато с около 5800 поражение.Като го сравним със снимките се вижда колко сериозен е нърфа в дохода.
                  Направо е чудесно... шведската маса е сервирана, кълцаш когото желаеш
                  Аз се забавлявам по подобен начин с GW Panther - никой не ми обръща внимание... докато не се окаже, че персонално съм смлял половината противници.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    #84
                    Не е точно така за контраартито. Преди два дни влизам с ГВ Тайпа взвод с маус и точно говорех че пак са почнали да се появяват. Започвя битката първи изстрел тръгвам напред без да гледам за поражение.......и 4 секунди по-късно бях мъртав от технит ГВ Тайп. Преместих камерата на другото арти........след като стреля....... 4 секунди по-късно беше RIP.
                    Дали исползваше хакове незнам, но бях на рядка за арти позиция.
                    Иначе си е благо как не се крият и за мен си е похвала като противника ми каже "фак оф арти" . Вчера с м40/43 първи изстрел- м103 уаншот, втори изстрел- невнимателен Фош ударен от нашите го довърших с третия един скаут амх13-90 замина и резултата стана 3-0 и после нищо но бях доволен нашите ги исбиха и не ми дадоха никъв демидж да направя.

                    Comment


                      #85
                      Ultramarine написа Виж мнение
                      В момента с топ артилерия се играе прекрасно.Никой не се пази, никой не те преследва - особено когато е по една артилерия в отбор, тогава направо си спират на едно място и не мърдат докато презаредя.
                      Ето го и резултатa, за трети път след нърфа си подобрявам рекорда за поражение с тоя мастодонт.

                      За сравнение най-доброто ми постижение като опит е 1171, постигнато с около 5800 поражение.Като го сравним със снимките се вижда колко сериозен е нърфа в дохода.

                      Как да мръднат като ги чака това

                      Click image for larger version

Name:	shot_220.jpg
Views:	1
Size:	474.3 КБ
ID:	537338
                      Dosis sola facit venenum!
                      WoT_EU - Krena_BG , WoT_RU - krena, ESL- Epic - Black Sea Unit

                      Comment


                        #86
                        Артилерията още е жива
                        Attached Files
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          #87
                          Нърфа очевидно беше недостатъчен. Днес имах битка с по 5 артилерии във всеки отбор. Моето Т-54 въпреки доброто маневриране, беше изпарено от артилерията. Противниковата артилерия отнесе 7 наши танка общо.

                          Comment


                            #88
                            И как още трябва да се накаже артилерията, че да има угодия за всички?
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              #89
                              feersum написа Виж мнение
                              И как още трябва да се накаже артилерията, че да има угодия за всички?
                              Аз предлагам вместо артилерия-катапулти с камъни!

                              Comment


                                #90
                                don4o написа Виж мнение
                                Аз предлагам вместо артилерия-катапулти с камъни!
                                Тогава ще ревнат, че камъните са много ръбести и пробиват танковете
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X