Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Артилерията - за и против

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    feersum написа Виж мнение
    При повечето ми артита ползвам ОФ снаряди.
    Нуба си остава нуб и след 11 к битки
    Пробвах снощи с ГВ пантерата снарядите , за които смятам, че говориш ( За арти няма ББ (май) ).
    Е няма такъв кеф, надрусах 3500+ щета, а бях заредил само 3 такива.
    Едно А43 го свалих от 100 на 1 %
    По-големия дмг доведе и до по-големи приходи, което компнесира скъпите снаряди.

    Comment


      В 8.11
      1951 написа Виж мнение
      - намаляване на балансното тегло на всички артилерии с 10%
      .

      Но вс¸ равно... ещ¸ 20 тыс. опыта и Bat Chat 155-55 будет мой.
      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

      Comment


        Като играя с артилерия постоянно ме дебне вражеската артилерия а стрелнеш и не смениш позицията и си убит . Какви хора се навъдиха само ! Преди го нямаше това нещо .

        Comment


          emkirov написа Виж мнение
          Като играя с артилерия постоянно ме дебне вражеската артилерия а стрелнеш и не смениш позицията и си убит . Какви хора се навъдиха само ! Преди го нямаше това нещо .
          Така е, всеки дебне отнякъде да намаже
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Да ви питам, като таковаха мамата на артилерията, а с нея и на леките танкове, и практически извадиха от играта тия два класа, стана ли по интересно? Мислите ли, че сега като таковат мамата и на дистроерите ще стане още по интересно? Все пак, всички ще играят на тежки и средни танкове.

            Comment


              След това ще таковат таковата и на тежките танкове, след това и на средните и пак ще се върнем на изходна позиция

              Comment


                Който си може пак си прави чудесни игри на артилерия. Много пъти точно артитата са на първо място по демидж и експи в отборите. Разбира се кривите ръце никой не ги е отменял. Все още си има редовни уаншоти от арти, още повече, че много играчи отвикнаха да се крият именно от артилерия. А след многократните експерименти на Лаггейминг с някои дестроери наистина има проблеми. Още повече, че промените по тях наистина са толкова незначителни бих казал, че не променят много нещата. Само реването е голямо, както винаги.
                У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                Очередь возмущалась, но не расходилась.

                Comment


                  Само дето стасум, тия "дето могат да играят" са около 5-10%. А останалите дето не могат какво? Служат само за месо на тия дето могат. Нали се сещаш, че тогава много хора просто ще изоставят играта. А варгейминг не искат това. Затова орязаха и супер пършинга, защото нубовете не можеха да го пробиват. Какво ще правят тия нубове, като орежат ТДтата? Който си мисли, че ще се научат да играят греши жестоко. По скоро, ще се хвърлят на тежките танкове. Наистина ли ще ви е интересно, с по 12 тежки танка и 3 средни в битка, от които половината ще са имбите на съответния тиър?

                  Comment


                    Тия така наречени ТД направо ни разказват играта имам предвид вафли, ИСУ и тем подобни аз с артилерията не правя такива поражения ! А с артилерия взе да не ми се играе понеже голямо дебнене пада по 5 минути ме дебнат да стрелям и ако не си сменя позицията веднага или пропусна съм убит . Лош народ се навъди заради тия мисии ли ?

                    Comment


                      Това със сменянето на позицията след изстрел с артилерия винаги го е имало. Или мърдаш - или умираш.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Винаги ще има дисбаланс, с всяко пипване на нещо, друго ще се разваля и т.н. Средно статистическите играчи много бързо се ориентират коя машина в момента е най-най и ако дори в техните ръце си остава такава това е сигнал за Лаггейминг. Процесът е вечен и просто трябва да се нагодим.
                        У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                        Очередь возмущалась, но не расходилась.

                        Comment


                          feersum написа Виж мнение
                          Това със сменянето на позицията след изстрел с артилерия винаги го е имало. Или мърдаш - или умираш.
                          Не знам вие къде играете, но аз 90% от случаите не мърдам след стрелба, а в една от 100 игри да са ме убили на контра..
                          Ако видя, че вражеската артирелия е жълта или червена, въобще не си правя труда.. а ако са 2-3 и само 1 е зелена, а пък точно най-бавната да е, пак ме мързи..
                          War, war never changes..

                          Comment


                            Не знам колко сте играли артилерия преди 8.0 да речем, но тогава масово се играеше на контра.Да не говорим, че мърдането не спасяваше винаги и трябваше да се мърдаш по правилния начин.
                            Сега няма никаква база за сравнение!
                            Има една тенденция да се засилва контрирането спрямо времето веднага след нърфа, но няма нищо общо с положението преди това.
                            Постепенно артилерията се връща в играта, усещам го както когато играя арти, така и когато лентяствам със среден танк по подобие на времето след нърфа.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              Да.

                              Comment


                                Ultramarine написа Виж мнение
                                Не знам колко сте играли артилерия преди 8.0 да речем, но тогава масово се играеше на контра.Да не говорим, че мърдането не спасяваше винаги и трябваше да се мърдаш по правилния начин.
                                Сега няма никаква база за сравнение!
                                Има една тенденция да се засилва контрирането спрямо времето веднага след нърфа, но няма нищо общо с положението преди това.
                                Постепенно артилерията се връща в играта, усещам го както когато играя арти, така и когато лентяствам със среден танк по подобие на времето след нърфа.
                                И какъв е правилният начин на мърдане ?

                                Comment

                                Working...
                                X