Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Току що сложих на китаеца 57мм.Първа битка -двама убити!!!!!Останаха още 8бр.

    Comment


      Приключих!!!!!Взех си милиона и премиума !!!!Сега може да си налея едно питие!БРАВО НА МЕН!!!!!!!!!!

      Comment


        Тая промоция... ми взе здравето. Щуг-ът поне беше лесен със 105мм - всеки изстрел е фраг.
        Ако се напъна, довечера ще направя по 20 фрага с Type T-34 и Чърчила, но не ми се ще. Всички идиоти си изпълзяха от дупките и се състезават за наградите Дарвин.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          feersum написа Виж мнение
          Тая промоция... ми взе здравето..
          Според мен си струва единствено ако имаш в гаража танковете с обучени екипажи.
          Ако трябва да ги купуваш , чистата печалба е < 500 k, толкова спокойно се вадят за вечер игра с всички активни в момента бонуси.
          7-те дни премиум ...9 лева (4,50 при намалението тези дни) са някакъв мотиватор , ама чак пък толкова..
          Отделно нямам място в гаража и трябва или да продам действащ танк, което изяжда чистата печалба, или да купувам слотове, което обезсмисля премиума.
          П.С. Всъщност печалбата излиза с отчет на 600к от аптечки и т.н.

          Comment


            Така е, прав си.

            А и установих за себе си, че купуването на срочен премиум акаунт не ми е изгодно - от последния един месец, който си платих, съм изиграл числом и словом 12 вечери, по час-два игра всяка от вечерите. Та тия седем дни ще идат зян. Предпочитам да си купя злато, и като ми се доиграе - да си купя един ден.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              Хич не съм се и мъчил с тази промоция, а и бидейки немцофил имам само Щуга на склад В игрицата със самолетите съм си купил два немски тежки изтребителя бомбардировача, плюс един лек изтребител. На бърза ръка всеки ден изчуквам някой и друг токен без да се напъвам много. За два дни изчуквам премиум и остават малко токени за следващия. Отделно почти всяка вечер хващам 50К експириънс и пак вземам един премиум. С премиумния Ягдтигър 8,8 и с ИСУ 152 с топовото оръдие хич не е трудно да се натрупа експ.
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                Хич не съм се и мъчил с тази промоция, а и бидейки немцофил имам само Щуга на склад В игрицата със самолетите съм си купил два немски тежки изтребителя бомбардировача, плюс един лек изтребител. На бърза ръка всеки ден изчуквам някой и друг токен без да се напъвам много. За два дни изчуквам премиум и остават малко токени за следващия. Отделно почти всяка вечер хващам 50К експириънс и пак вземам един премиум. С премиумния Ягдтигър 8,8 и с ИСУ 152 с топовото оръдие хич не е трудно да се натрупа експ.

                Е сега точно сме на кяр от самолетите, но няма вечно да е така. Аз тъкмо си пуснах втори месец, а като гледам ще изкарам и за още поне една седмица след това. Принципно чак толкова не играя, но този премиум би трябвало да ми стигне да изгриндя приоритетните ми сега обект 140 и леопард прототип. Но не ми остава време да играя толкова, за да изкарвам и допълнителния един ден от мисията.

                Comment


                  BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                  Хич не съм се и мъчил с тази промоция, а и бидейки немцофил имам само Щуга на склад В игрицата със самолетите съм си купил два немски тежки изтребителя бомбардировача, плюс един лек изтребител. На бърза ръка всеки ден изчуквам някой и друг токен без да се напъвам много. За два дни изчуквам премиум и остават малко токени за следващия. Отделно почти всяка вечер хващам 50К експириънс и пак вземам един премиум. С премиумния Ягдтигър 8,8 и с ИСУ 152 с топовото оръдие хич не е трудно да се натрупа експ.
                  Аз в самолетите заради невероятния лаг си взимам токените с три птички:Focke-Wulf FW 57(за доставки на гърмяща пица много приятно за игра),Р-12 и онова съветско изродче дето го дадоха за годишнината.
                  А мисията в танковете с много зор днес я минах тоя китаец много ме изтормози!

                  Comment


                    След адът в събота, в неделя си взех отпуск и днес набързо довърших мисията. Зорът ми бе с Чърчила (26 игри за 20 кила), а другите два минаха за по 11 игри всеки.
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Мисиите за следващия уикенд:



                      Този път машините са Т-34 (СССР), T1 Heavy (US), AT2(UK).
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        feersum написа Виж мнение
                        Мисиите за следващия уикенд:



                        Този път машините са Т-34 (СССР), T1 Heavy (US), AT2(UK).
                        Това е за руския.Дали и при нас ще е същото?

                        Comment


                          don4o написа Виж мнение
                          Това е за руския.Дали и при нас ще е същото?
                          Според мен да, не виждам причина да е различно. Предния път промоцията беше еднаква на RU и EU.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Ако е така само 34 трябва да купувам наново!Ще го карам с новобранци-по бавно ще стане но ще стане.Другите два ги имам.

                            Comment


                              don4o написа Виж мнение
                              Това е за руския.Дали и при нас ще е същото?
                              Не мисля нашия спешъл за уикенда се казва "Произведено в Германия" сигурно мисията,ако има такава,ще е само с немско желязо.

                              Comment


                                Т-34 (СССР), T1 Heavy (US), AT2(UK).-Това са машините!Ще трябва да купувам Т-34 и екипаж за него!

                                Comment

                                Working...
                                X