Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Приключих и с чърчила!Остана да събера още малко опит и да взема китаеца!Прочетете по внимателно на мисии-ДА ЗАСЛУЖИШ СТОМАНАТА СИ (Част1)римско 4!!!!!Като изпълниш мисиите за трите танка под тях пише-Завършете една случайна битка!!!!!Какво ли значи това?Иначе играта е някакъв АД!!!!!!!

    Comment


      Днес имах много фрапиращ подобен случай при това в Т9-10, където гоненето на килове в момента не е свързано с мисия.
      Подхванал съм една групичка 8ци с Т-62А и ги стрелям докато те безпомощно се опитват да отстъпват.Виждам до мен един ИС-8, който стои и не стреля, а те са на над 80% кpъв, разбира се веднага щом ги докарах до около 10-15% той ги отнасяше.
      Наприви три такива убииства със сумарно поражение под 700 и продължи да се влачи с мен, като упражнението се повтаряше - аз си правя стабилно поражение сам, той не стреля изобщо и само довършва.От моя страна проблем никакъв, не ми краде поражението, а не мен не ми пука за киловете. Към края на битката го питам, защо го прави и му обяснявам, че е важно да налее поражение, а не да убива.Отговорът беше, че съм нууб киловете носели доходи и подобни глупости.


      П.С. Вероятно след като направиш 60 кила, примерно за 70 игри като влезнеш в 71вата и я завършиш тогава ще ти даде наградата.Имаше такъв регламент преди време с друга мисия, тогава май слот даваха.

      Иначе уловка няма днес по обяд хора от клана вече си получаваха наградите.
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Да попитам китайската 34 като руснака ли се играе или има особенности!Не съм играл с китайци само заради бонуса ги форсирах!

        Comment


          Ultramarine написа Виж мнение
          Отговорът беше, че съм нууб киловете носели доходи и подобни глупости.


          .
          Хахахахаах, егати екземпляра! Ми да прави непрекъснато демидж, те киловете сами идват .... ама щом така е решил, ....свят широк, серсеми чок....

          Comment


            Наблюдавам бая Т-34 в обръщение. Имам усещането, че народът си мисли, че бонуса важи и за тях.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              На StuG със 105мм е доста лесно събирането на фрагове
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                Щуга най-лесно ги прави, аз с 75 за нула време, но после като почна една серия с другите, наливам, наливам, наливам, и пред мене някой ми крадва фрага.

                Comment


                  Мисията изпълнена! Награда:
                  Добавени премиум дни: 7
                  Добавено оборудване: Большой ремкомплект (x10), Автоматический огнетушитель (x10), Большая аптечка (x10)

                  накрая трябва една допълнителна битка и готово

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Да попитам китайската 34 като руснака ли се играе или има особенности!Не съм играл с китайци само заради бонуса ги форсирах!
                    Танкчето е абсолютно същото като руското само дето може да сложи само 57мм.
                    Краденето на фрагове вече и тактика стана е вчера вечерта поиграх малко с пантерката на Енск ММ-то беше добро 2 седмици 4 шестици и другото петици в отборите,отивам аз в града с още няколко танка и почваме да помпим една приклещена между сградите на Е3 група от 3 петици малко им остава живот на бедничките и изведнъж взвод от 2 тип 34 танка идва единия се шмугва през проходчето между разрушената сграда и тази от дясно а другия застана настрани и запуши прохода през който другите стреляхме и за да не стреля някой почна да мърда напред и назад пищейки в чата "Лаг лаг" другия 34 дето се шмугна забърса и тримата врази(бяха на мизерен живот) на другия магически му се оправи "лага" и запрашиха някъде колко псувни се изляха към тях не е истина... а аз смях! Явно имаха гласова комуникация тия двамата.

                    Comment


                      Аз за това гледам да не се занимавам с тези промоции. Отделно, че излизат от кол и въже тогава и само се ядосвам. През седмицата без промоции е къде по-поносима играта.

                      Comment


                        Поради тази причина и аз не участвам. Нервите са ми по скъпи от 7 дни премиум.

                        Comment


                          Кошмар!!!!!Не знам как ще изпълня мисията с този китаец!Всички са се настървили и само чакат някой да го поизточа и го гръмват!Аз съм със първото оръдие и сега събирам опит за 57мм.Просто някакъв ужас-ще пробвам и таран само да взема мисията!

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Кошмар!!!!!Не знам как ще изпълня мисията с този китаец!Всички са се настървили и само чакат някой да го поизточа и го гръмват!Аз съм със първото оръдие и сега събирам опит за 57мм.Просто някакъв ужас-ще пробвам и таран само да взема мисията!
                            С второто е още по-трудно щото алфата му е малка под 100 вярно,скорострелно е,но това не е от полза за мисията защото със Щуг и Чърчил като падне до 100-140 гърмиш го и готово а тук помпиш помпиш и като излезе някой с по-стабилна алфа ти го взима а ти трябва да чакаш врага да е под 100 за да го убиеш. На мен ми останаха 9 фрага на Чърчил и 8 на тип.

                            Comment


                              Останаха ми 15 фрага само с китаеца!Всичко друго още вчера след обяд го изпълних!От тогава само китайци карам за да стигна до 34.Сега пробвах с таран засилвам се одрям го и чак тогава стрелям!Така не могат да ми вземат фрага!Получава се,

                              Comment


                                Китаеца с 57 е лесен...но от друга страна аз просто обичам да играя с игломети. А за да не ти крадат фрагове ходиш самичък Иначе аз чърчила с 57 мм оръдие го играя, 75 иматтвърде малък вертикален ъгъл на насочване.

                                Comment

                                Working...
                                X