Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    http://www.pcgamer.com/2013/08/27/pc...bsite&ns_fee=0 дали ще е уникален код за всеки или общ

    Comment


      mirror2 написа Виж мнение
      http://www.pcgamer.com/2013/08/27/pc...bsite&ns_fee=0 дали ще е уникален код за всеки или общ
      Кода е общ, но само за стари играчи и при доказана покупка на списанието.

      Comment


        Малко елементарни сметки. Играеш танкове без премиум. Решаваш да си заработиш премиум на самолетите. 1 месец играеш на самолетите и после 1 месец на танковете с премиум.
        Какво би станало обаче, ако просто си играеш 2 месеца на танковете без премиум? Струва ли си? Нека всеки реши сам за себе си.

        Comment


          Мисиите за Септември са много добри.
          15 победи=250000сребро(изпълнява се веднъж на ден)
          Ако сме в топ 3 по дмг независимо дали отбора губи или печели-20% повече опит за екипажа
          50000опит=1 ден премиум

          Comment


            Mitko написа Виж мнение
            Малко елементарни сметки. Играеш танкове без премиум. Решаваш да си заработиш премиум на самолетите. 1 месец играеш на самолетите и после 1 месец на танковете с премиум.
            Какво би станало обаче, ако просто си играеш 2 месеца на танковете без премиум? Струва ли си? Нека всеки реши сам за себе си.
            Всъщност не е нужно да играеш един само месец на самолетите. При средна ефективност от 50%, са нужни 20 битки за десет победи. А при тази средна ефективност от 50% със сигурност трябва да имаш повече от 0.5 въздушни победи на битка. Ако играеш със германски тежък изтребител, това значи че почти всички битки с него имаш и отделно между 2 и 4 наземни цели унищожени с бомбите, така че максимум 5 битки трябва да имаш с тежък (макар че и всички могат да са с такъв, тежките се представят добре и срещу въздушни цели). Това означава, че при среден играч, са нужни 20 битки за да изпълниш минимума за 240 жетона дневно. Което означава, че грубо казано ти трябва час, час-и половина дневно. Аз лично се оправям за половин-един час с минимума, след това просто трупам опит за финалната версия, когато имам време.
            ПС. За този един месец от втората фаза, се заработва за малко повече от два месеца общ премиум.

            Comment


              Да приемем, че битката трае средно 10 минути. 20 битки по 10 минути са 200 минути. Това са 3 часа и отгоре.

              Comment


                Битките при самолетите са по-кратки. Много рядко ще видиш битка продължила 10 минути. Това не са ти танковете, където камперите се дебнат до припадък. За това са и единици битките завършили с равенство, до момента си спомням само за три такива. На мен лично ми отнема по-малко от час, да събера всичко.

                Comment


                  Не е ли крайно време да се направи тема за WoWp?

                  Comment


                    Отделна тема си има, но има и много общи неща, които няма как да се разделят. Както е случая с общия премиум сега.

                    Comment


                      Angelmr написа Виж мнение
                      Отделна тема си има, но има и много общи неща, които няма как да се разделят. Както е случая с общия премиум сега.
                      Като чета темата за танковете не очаквам да срещна постове като този:
                      Angelmr написа Виж мнение
                      Битките при самолетите са по-кратки. Много рядко ще видиш битка продължила 10 минути. Това не са ти танковете, където камперите се дебнат до припадък. За това са и единици битките завършили с равенство, до момента си спомням само за три такива. На мен лично ми отнема по-малко от час, да събера всичко.
                      Не виждам какво общо има той с общия премиум.

                      Comment


                        Alex2004BG написа Виж мнение
                        Не виждам какво общо има той с общия премиум.
                        Аз виждам. Изяснява се продължителността на играта за да се оцени ефекта от събирането на псевдо злато в WOWP.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Идеята е да може човек сам да прецени, дали да отдели по час и половина дневно за 11 дни в самолетите, за да спечели един месец премиум акаунт и за двете игри (който да използва за танковете), или да не се занимава. Защото колкото и да изглежда това като безплатен подарък, всъщност за този месец премиум си плащаш със собственото време. А ако човек не си пада особено по авиацията, добре трябва да си помисли, дали си заслужава размяната. Все пак това са си поне 15 часа лично време. Предвид цената на премиума в пари, според мен си заслужава или ако човек хич не си цени личното време или ако принципно е фен на самолетите, интересно му е и така или иначе я играе тази игра.

                          Comment


                            1951 написа Виж мнение
                            Аз виждам. Изяснява се продължителността на играта за да се оцени ефекта от събирането на псевдо злато в WOWP.
                            Е да, но аз не съм започнал да пиша в темата за самолетите колко скапана намирам играта, нали?

                            Angelmr написа Виж мнение
                            Битките при самолетите са по-кратки. Много рядко ще видиш битка продължила 10 минути. Това не са ти танковете, където камперите се дебнат до припадък. За това са и единици битките завършили с равенство, до момента си спомням само за три такива. На мен лично ми отнема по-малко от час, да събера всичко.
                            И като стана дума какво вижда модератора на форума да запитам: SS-Gruppenfuhrer - допустим надпис към аватар ли е в този форум? (веднъж питах, но не получих отговор).

                            Comment


                              Alex2004BG написа Виж мнение
                              И като стана дума какво вижда модератора на форума да запитам: SS-Gruppenfuhrer - допустим надпис към аватар ли е в този форум? (веднъж питах, но не получих отговор).
                              Ако акцентираш върху тази част от форумния правилник .....

                              "1.2 - Идеологии
                              Всеки потребител на форумното пространство се задължава да не го използва за каквато и да е форма на пропаганда на каквато и да е идеология, особено крайна такава, призоваваща към разделение и унижаване/ограничаване на правата на отделни личности или цели социални групи по различни общи белези - включително фашизъм, национал-социализъм, комунизъм, сталинизъм, маоизъм, шовинизъм, краен национализъм, расизъм и др. Не се толерират също така политизирани и идеологизирани дискусии и мнения. Всеки опит за пропагандиране на определена идеология се смята за директно нарушаване на правилника на форума и съответните тема, мнения или потребител подлежат на санкция по преценка на управата според принципа изложен в точка 1.3.
                              Използването от потребителите на идеологически натоварени подписи, аватари и потребителска информация също не се толерира и подлежи на санкция без предупреждение.
                              Форумният съвет си запазва правото да интерпретира съдържанието на термина идеология в спорни случаи. "

                              ....то, моля, обърни внимание на последното изречение. Докато съфорумника, поставил подобен надпис към аватара си не дойде да ме занимава със личните си пристрастия към определена идеология, той де юре, не нарушава правилника. Ако приведеш цитат във който съответния юзър активно те агитира в рамките на форума, нещата се променят.

                              По твоята логика, надписа "редовен" който носиш под ника си, може да се определи като лична обида към всички които го нямат. От него би могло да се тълкува,че са "нередовни" ,което в определени ситуации е обидна квалификация.
                              Last edited by bigbeer; 01-09-2013, 17:05.

                              Comment


                                Alex2004BG написа Виж мнение
                                И като стана дума какво вижда модератора на форума да запитам: SS-Gruppenfuhrer - допустим надпис към аватар ли е в този форум? (веднъж питах, но не получих отговор).
                                Никой не следи всеки подпис и аватар във форума и е възможно такъв подпис да съществува и сега. Ако има такъв потребител, то кажете кой е.
                                Ако въпросът е за това може ли да се сложи такъв надпис, то след кратка консултация с администрацията, отговорът е не.
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X