Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Отново скромен уикенд:



    Може би най-интересното е 15% отстъпка за купуване на 8,8 cm PaK 43 Jagdtiger.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      Прави ми впечатление отстъпката 90% на промяната на имената на екипажа.
      Това говори, че тази услуга е ужасно непопулярна сред играчите и се опитват някак да привлекът интерес.
      То няма как да е иначе, след като няма как да си кръстиш екипажа на известни асове, без значение от коя националност.
      Нямам представа дали е направено, защото нямат съгласие за ползване на истинските имена или простo не искат да се подръжава на подобни символи - по подобие на знаците свързани с СС.
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Ultramarine написа Виж мнение
        Прави ми впечатление отстъпката 90% на промяната на имената на екипажа.
        Това говори, че тази услуга е ужасно непопулярна сред играчите и се опитват някак да привлекът интерес.
        То няма как да е иначе, след като няма как да си кръстиш екипажа на известни асове, без значение от коя националност.
        Нямам представа дали е направено, защото нямат съгласие за ползване на истинските имена или простo не искат да се подръжава на подобни символи - по подобие на знаците свързани с СС.
        Май скоро ще го направят достъпно и за сребро защото на никой не му пука как му се казва екипажът поне да имаше възможност да си ги кръстиш на исторически фигури(например аз пробвах да си прекръстя командира на ФЦМ 36 на Наполеон Бонапарт ама... не става) за какво ще си харча златото щото например не ме кефи фамилията на пълнача!?!

        Comment


          Ultramarine написа Виж мнение
          Нямам представа дали е направено, защото нямат съгласие за ползване на истинските имена или простo не искат да се подръжава на подобни символи - по подобие на знаците свързани с СС.
          Аман от толерастия... Затова и медал Wittman го махнаха.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Тези имена си ги виждаш само и единствено ТИ. Ако щеш си кръсти танкистите възможно най фашистки и нецензурно, никой няма да разбере. При положение разбира се, че не сложиш някъде снимки или видео от хангара. Същото е и със скиновете. Може да си направиш скин отгоре до доло в хитлеристки кръстове и надписи хайл хитлер, курчета и всякакви изиотизми които ти дойдат на акъла. Този скин си го виждаш само ти. И докато не изплющиш някъде скрийншот или видео-никой и никога няма да ти види простотийте.


            Attached Files

            Comment


              1951 написа Виж мнение
              Топ постиженията в тези конкурси се нагласят лесно, както стана ясно наскоро.
              На руския сървър са изловили един шмекер:

              «Юбилейные манёвры: ПТ-САУ» или как картошка облажалась Все мы помним такую акцию как «Юбилейные манёвры: тяжёлые танки». Тогда случился фейл! Один нехороший человек внезапно обманул систему и выкатил своего В1 на 1 2 3 с друзьями или раками, хз. Короче, за овер-многа демага светил другу…
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Ето спешъла за Gamescom само мисии са:http://worldoftanks.eu/en/news/44/sp...gamescom-here/

                Comment


                  http://worldoftanks.eu/en/news/44/wot-gamescom-special/

                  Comment


                    Всичко живо ще се покатери на сървъра през уикенда... ще е кошмарно за игра.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Абе нали пише че онова за 50% повече пари за тиър 5 не засяга премиум танковете?
                      Щото мойто Т-25 ей сега направи за 2 битки 70 хиляди което е доста необичайно,отворих детайлния панел и гледам дава ми точно половината от това което съм спечелил като бонус!?! Тва някакъв щастлив бъг ли е?

                      Comment


                        Обединените премиум акаунти са тук!
                        Със токените от теста на самолетите вече ще може да си купим и премиум акаунт за танковете! Копелетата обаче са променили семата и сега ще получаваме макс 240 токена на ден значи от днес до 26ти може да си вземем 2 месеца и нещо премиум време!

                        Comment


                          falcon_bg написа Виж мнение
                          Обединените премиум акаунти са тук!
                          Със токените от теста на самолетите вече ще може да си купим и премиум акаунт за танковете! Копелетата обаче са променили семата и сега ще получаваме макс 240 токена на ден значи от днес до 26ти може да си вземем 2 месеца и нещо премиум време!
                          Я обясни по-подробно, че в WOWP не съм влизал от затворената бета.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            1951 написа Виж мнение
                            Я обясни по-подробно, че в WOWP не съм влизал от затворената бета.
                            Ами пак като при затворената когато даваха злато за битките сега дават токени по схема която са публикували в информацията за новия пач 5.2 максимум на ден можеш да спечелиш 240 токена по тая схема токени се дават само за унищожени самолети/цели и спечелени битки като събереш достатъчно примерно за един ден премиум акаунт просто си купуваш от клиента на самолетите със спечелените токени(например имаш 2500 токена и си купуваш премиум за 1 месец и този премиум важи и за WoWP и за WoT.
                            http://worldofwarplanes.eu/en/news/2/update-052/ тук е схемата за раздаване на токените. Аз вече взех 50

                            Comment


                              Все пак ще иска някъде 20-тина битки за изпълнение на всичко. За мен по-малко, но с тези 10 наземни цели означава, че поне 5 битки трябва да играя с бомбардировач.

                              Comment


                                С 3 левел самолети ми трябваха 3 часа за всичко.

                                Comment

                                Working...
                                X