Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ultramarine написа Виж мнение
    Това с опита е за Септември, ако не се бъркам още сме 30ти. Т.е. Няма как да виждаш мисиите за Октомври в играта.
    50к опит и печелиш 1 ден премиум в момента.
    Докато от утре 50к поражение и печелиш 250к.

    Мисията е по-трудна спрямо тази за Септември!
    Този месец правех 250к за под 2 часа, ако това беше целта - трябваха ми около 18-20 игри в Тиър1-2.

    Сега обаче ще са ми нужни доста повече игри.
    Може да ги видиш влизаш в мисии и цъкаш на втория таб "subsequent" и там са мисиите за следващия месец мисията се казва "Hero of the Day" и пише че трябва да се направи 50000xp за да се спечелят 250к сребро... а в сайта в описанието на същата мисия пише 50000 щета.

    Comment


      Ultramarine написа Виж мнение
      50к опит и печелиш 1 ден премиум в момента.
      Докато от утре 50к поражение и печелиш 250к.

      Мисията е по-трудна спрямо тази за Септември!
      Този месец правех 250к за под 2 часа, ако това беше целта - трябваха ми около 18-20 игри в Тиър1-2.

      Сега обаче ще са ми нужни доста повече игри.
      Веднъж да не сме точно на едно мнение. И да вземем за пример средностатистическия играч с примерно 10к+ битки. Такива като мене и още доста от изявяващите се тук. Протата не ги броим, те са прота. Та този играч по дефолт има отворени или потенциал да отвори машини от ниво 1 до 10. Повечето по няколко пъти. Има любими машинки на ниските нива и врътва по някоя битка с тях за чистото удоволствие. Наясно е, че не са сериозно предизвикателство и просто разпуска с тях понякога. В основата си той гринди нещо, най-често на ниво 8+ , или играе ротни/кланови/турнирни. Последното го игнорираме и се вторачваме в рандома. На нивата в които са му преобладаващите битки, обичайно налива ок 2-4к дмж. Независимо от победа/загуба. Независимо от съотборници, идиотски ММ, късмет в конкретната битка и други независещи от него фактори. На всеки 10 битки условно слагаме 1-2 нулеви в които го е пипнала кретенията и не налива обичайното. Като компенсация допускаме и една късметлийска със наляти 7+к дмж. Та по груби сметки този играч ще си изкарва бонуса за приблизително същия брой битки, но просто в по-висок тиър.

      Подозирам, че играч с твоите възможности ще изгриндва необходимото в рамките на 14 - 16 боя. При това с лекота и съвсем неангажиращо. При добри партньори по взод, концентрация върху задачката и с малко късмет е постижимо и ниво 12 боя с дестро или барабанлия т10.

      В момента горното може да се постигне дори на ниско ниво с КВаС, примерно. Някоя вечер ще експериментирам до колко е възможно за ЩуГ.

      Плз, след няколко дни пусни едно инфо да видим чии сметки са били по-близо до реалното.

      Comment


        Биг биар, какви са тия мокри фантазии? На 20 битки 1 с 7 к демидж. Аз лично, с 8-9 тиър, ако направя над 3к хвърлям шапката от кеф, а над 4 наливам на 1000 битки веднъж. Обичайния играч като мен или малко по добъър налива в битка от 1к до 3 к, и рядко 4 к и повече. Както правилно си казал, има и нулеви битки.
        Колкото до 50 к експирианс, това беше възможно за изпълнение само при цял ден на компа. Днес седнах на компа в 10 сутринта и съм станал в 4 следобед. За цялото това време направих към 35 к опит. Айде аз съм с криви ръце, но това са 6 часа игра. Някой по добър от мен да направи не 35 к, а 50 к и не за 6, а за 5 часа...

        Comment


          7К щета в нива различни от 9-10 изискват много благосклонене ММ, и едновременно съотборници кретени (за да не претрепят всички врази и да има за тебе) и противници кретени (за да не рпетрепят тебе докато ти наливаш)...това говорим за середн към добър играч, виртуоз с револверна машина може и при смекчени горни услови, но пак не чак с таква регурявност.
          Иначе 50 ьп се правят лесно, първо условие премиум, второ условия голям гараж, минаваме взимаме двойният на любимите машини и воала, премиум за следващият ден за изплнение на същата хватка.

          Comment


            Ако влезете в играта и поцъкате няколко игри - броячът на мисията за 250к сребро отчита натрупан опит, не демидж. Т.е. трябват 50 хиляди опит.
            Поредната изцепка на WG в стил "Изгубени в превода".

            едит:
            Сега пък се оказва, че играта показва грешно - трупа се демидж...

            Ей, пиянска работа!
            Last edited by feersum; 01-10-2013, 10:31.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              Ако наистина е damage ще е много по-лесно!
              War, war never changes..

              Comment


                StrEagle написа Виж мнение
                Ако наистина е damage ще е много по-лесно!
                Да, ще е доста по-изпълнимо.
                Предната седмица за всеки 5000 демидж даваха по 25 хиляди кредита, ако не се лъжа?

                А и наградата щеше да е несъпоставима - предната голяма мисия даваше 1 ден премиум за 50000 изкаран опит.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Тази седмица са големи скрънзи!Дано през неделните дни измислят нещо по читаво.

                  Comment


                    Mitko написа Виж мнение
                    Биг биар, какви са тия мокри фантазии? На 20 битки 1 с 7 к демидж. Аз лично, с 8-9 тиър, ако направя над 3к хвърлям шапката от кеф, а над 4 наливам на 1000 битки веднъж. Обичайния играч като мен или малко по добъър налива в битка от 1к до 3 к, и рядко 4 к и повече. Както правилно си казал, има и нулеви битки.
                    Колкото до 50 к експирианс, това беше възможно за изпълнение само при цял ден на компа. Днес седнах на компа в 10 сутринта и съм станал в 4 следобед. За цялото това време направих към 35 к опит. Айде аз съм с криви ръце, но това са 6 часа игра. Някой по добър от мен да направи не 35 к, а 50 к и не за 6, а за 5 часа...
                    Споко, трябва ти още малко развитие и ще почнеш спонтанно да правиш. При танкове оборудвани с пушки 9-10 ниво пенетрацията и алфата сами правят основното. Много бих се учудил ако приличен играч с Фоч или 57-ца падне под 3-4 к за битка. Нормално с тях се работи около 5к. Ако човек си пада по медиумките то Бата и 62-ката са най-въртените там и също покриват този стандарт с лекота. Възможно е дори за британския 4202 , който в момента ми се струва най-ощетената медиумна 10-ка. Въпреки това за позиционен играч 2+ к на битка е нормално , а прави и значително повече ако го оставят да си снайпи. Въобще не ми се коментират машини от типа ИСУ-152 щото там възможностите са огромни. Някои от премиумните 8-ци леко издишат като пушки, но дори и грозния КВ-5 си налива прилично.

                    Най-важното, дали ти е активиран премиума или не, не се отразява на щетата за битка.
                    Last edited by bigbeer; 01-10-2013, 15:55.

                    Comment


                      Днес ще я взема мисията и ще видим как стоят нещата.Така като ги описа действително има логика и по-бързо да стане, но ще видим.
                      В момента обаче съм на стара машина и максимума ми е 30фпс, което значи, че ще играя само Е-100, ГВ Е-100 и някакви малчугани не изискаващи добро ФПС.Средните, леките както и Щуга няма да ги пипам до събота. Такa че едва тогава ще имам ясна картина.

                      Иначе по статистика :
                      Батмана ми е с 2666 средно поражение на битка
                      Т-62А - 2525
                      Т110Е5 - 2780

                      Това са трите танка, който бих играл в момента, ако можех.
                      Осреднената стойност е 2657 на битка, което прави ~ 18 битки.

                      Това изчислено по средни стойности, вероятно ще стане малко по-бързо, тъй като с Т-62А и Е5 в последно време поражението ми е доста над средното, но пък с Батмана си стоя на това ниво от самото начало.
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        Ultramarine написа Виж мнение
                        Днес ще я взема мисията и ще видим как стоят нещата.Така като ги описа действително има логика и по-бързо да стане, но ще видим.
                        В момента обаче съм на стара машина и максимума ми е 30фпс, което значи, че ще играя само Е-100, ГВ Е-100 и някакви малчугани не изискаващи добро ФПС.Средните, леките както и Щуга няма да ги пипам до събота. Такa че едва тогава ще имам ясна картина.

                        Иначе по статистика :
                        Батмана ми е с 2666 средно поражение на битка
                        Т-62А - 2525
                        Т110Е5 - 2780

                        Това са трите танка, който бих играл в момента, ако можех.
                        Осреднената стойност е 2657 на битка, което прави ~ 18 битки.

                        Това изчислено по средни стойности, вероятно ще стане малко по-бързо, тъй като с Т-62А и Е5 в последно време поражението ми е доста над средното, но пък с Батмана си стоя на това ниво от самото начало.

                        Не е за щета а за опит пак сгафиха тия дебили...За сега казват че е грешка,но още не са решили дали да я поправят или да я оставят както е тоест 50к опит=250к сребро.

                        Comment


                          никой няма да се занимава..
                          War, war never changes..

                          Comment


                            Жалко. Тъкмо краднах от Хардуерите озвучено на БГ клипче, добре илюстриращо предните ми постове. http://www.youtube.com/watch?v=cmXprk7pbOY

                            Човека http://www.noobmeter.com/player/eu/v...tov/500778471/ е ентусиазиран да направи серия такива, в помощ на начинаещите.

                            Comment


                              bigbeer написа Виж мнение
                              Жалко. Тъкмо краднах от Хардуерите озвучено на БГ клипче, добре илюстриращо предните ми постове. http://www.youtube.com/watch?v=cmXprk7pbOY

                              Човека http://www.noobmeter.com/player/eu/v...tov/500778471/ е ентусиазиран да направи серия такива, в помощ на начинаещите.
                              Наистина много добро видео,човека обяснява много добре дано продължава да ги прави тия клипове!

                              Comment


                                17 боя с Т-54 + Т-62А ми бяха нужни за промоцията от 50к поражение.

                                Бих казал средно статистическа вечер без да ми върви особено.
                                Една игра провал с около 500 поражение и една добра игра с 7к поражение.
                                Средно на битка около 2.5-3к.

                                Което значи че bigbeer е прав - промото не е по-трудно от предишното, но за сметка на това може да се взима достатъчно бързо с доста приятни за игра машини.
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X