Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз наблюдения върху доходността на Т4 нямам, но тези 24к ми се виждат малко.
    С StugIII на идентичната промоция миналата седимца, но без медала, вадех 35-36к чисти при нормална победа и стигах до над 50к чисти при много добра игра (без премиум).
    Това си е почти двойно на това което ти си изчислил.Нима разликата в доходността между Т4 и Т5 е толкова голяма?
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      http://worldoftanks.eu/en/news/44/sp...-penny-earned/
      Ох на батко, това звучи като специален спешъл (хи хи) за Матилда, почти без проблям се взема снайпер с нея, и ако има много Т3 и Т4 битките ще с апо тези нива...значи без напънки 10К+80%+6К= 24К на битка са постижими, 36 с премиумтова е почти колкото с Т8 премиумна машинка.....


      И просто осещам как ще е фраш с Т-50-ки
      Ейй Гоги мерси че ме осветли бе!!!Тъкмо се чудех какво да вземам дали Б1 или Хетцер или пък Алекто или Т-80 или или.... абе само за почти елитната ми Матилда не се бях сетил а и тъкмо най-накрая ще взема тоя Чърчил за 30% и с него!

      Comment


        Ultramarine написа Виж мнение
        Аз наблюдения върху доходността на Т4 нямам, но тези 24к ми се виждат малко.
        С StugIII на идентичната промоция миналата седимца, но без медала, вадех 35-36к чисти при нормална победа и стигах до над 50к чисти при много добра игра (без премиум).
        Това си е почти двойно на това което ти си изчислил.Нима разликата в доходността между Т4 и Т5 е толкова голяма?
        Ми щом са ти малко пробвай за повече аз казах изрично -съвсем нормална игра без геройства. Това едно, после разликат между ниват ае доста съществена. А разликата между нормална и геройска игра с матилда е голяма защото танка е баване, и ако е нормална неможе да се докопаш до много врази, обаче ако си със зомбита и изтребиш целият чужд отбор, което с този танк може да с епостигне...е сам се сещаш.
        сега проверих някой от по-любимите си битки с Т4 и доходноста им (когато съм шотвал), парички без премиум:
        М3 Лии- 20К
        А13 Мк. 2 - 16К (загуба) демек 24К (ако бяхме победили)
        ха, намерих с Матилда, не знам по какъв повод е било но с премиум съм изкарал 70К
        Матилда (без повод) - 18К (значи 10 ще да е за доста посредствена игра)
        пак Матилда - 21К
        пак Матилда- 21К (загуба) 31,5 К (ако бяхме победили)
        Май намерих шот от най-добрат ами игра с Матилда- 26 К най-д0бра от към медали в смисъл, амаме оставиха сам в града на магистралата
        Сега има го този момент че аз съм МНОГО (ама много) добър с този танк , страшно много ми пасва, ако може да се вярва на XVM-то средната ми щета за битка е по-висока от максималната средна (поради което може и д ане може д аму се вярва).
        Но танка при подходяща настройк апозволява да с еправят средни игри без напъни. Дупчи практически всичко (освен КВ от някой ракурси) т.е при сравнително точна трелба (а това оръдие позволява) щета винаги се нанася, респективно дохода е гарантиран. ремонта и мунициите са евтини.
        С две думи- моят избор за уйкенда. не помня как е М5 с икономиката, но като лек той може д аполучи неприятен ММ, и аз поне снятам да го избягвам.
        Хетцера (който е другият който може много щета да нанася) има скъпи фугасни снаряди и изобщо е по-рисков. алтернатива на Матилда виждам в М3,

        Comment


          От това което казваш се оказва, че разликата в доходността е била по-голяма отколкото си мислех.
          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

          Comment


            парите които давам са без премиум, т.е за не особенно геройска игра около 15, 10 за посредствена. значи с малко напънки към 30К без премиум и без бонуси за медали...утре ще видим, може да шотвам периодично за статистика.


            Иначе скоро при подобна прИмоция си бяхме направили специална тема да си ги мерим може и сега. аз ще играя с Матилда и фугасен хетцер, специално ще махна кумулативните за да видя дали е доходен....а мож еи с нормалното му оръдие...
            Last edited by Gaden Gogi; 14-06-2013, 22:51.

            Comment


              Ние забравихме другата прИмоциика дето пуснаха нещото се нарича "Big and heavy" и е посветено на тиър 8,9,10...френски ТД!?!
              Което е доста нелогично и като гледам тълпата във форума е полудяла и си иска тежките франсета а не Фош-ове,ноо явно за WG това е
              по-доходно...
              Ай да видим на кой му е по-голямо...оръдието тоя уикенд

              Comment


                Защо забравяте Алекто. За мен това е най-готината машинка в Т4 е много добре изкарва кредити. Вярно че играта е доста специфична защото няма никакво броня, но всичко останало е страхотно.
                ПП - играя го с 57мм оръдие - мразя гаубици и ползвам такава само на хетцер.

                Comment


                  Да не забравяме, че този уикенд слотовете са на половин цена:

                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Новият "Big and Heavy" е тук от 1ви до 15ти Юли намалени са:Centurion Mk. I,Centurion Mk. 7/1,FV4202.
                    И това не е всичко който има и 3те танка и направи по време на тоя спешъл по 15 победи с всеки от тях значи 45 общо ще получи 500 злато а за тези които ги нямат задачата им е да ги ловят всеки който унищожи по една бройка от тия танкове ще получи ново безплатно място в гаража!

                    Comment


                      falcon_bg написа Виж мнение
                      .... а за тези които ги нямат задачата им е да ги ловят всеки който унищожи по една бройка от тия танкове ще получи ново безплатно място в гаража!
                      FV4202 е една от най-големите рядкости на сървъра. Бърза справка на wot-news показва, че има 2569 машини в обръщение...
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        FV4202 го играх на тестовия и много ми хареса. Във всеки случай като усещане при игра, а и като резултати за мен е по-добър от Т-62А.

                        Comment


                          falcon_bg написа Виж мнение
                          Новият "Big and Heavy" е тук от 1ви до 15ти Юли намалени са:Centurion Mk. I,Centurion Mk. 7/1,FV4202.
                          И това не е всичко който има и 3те танка и направи по време на тоя спешъл по 15 победи с всеки от тях значи 45 общо ще получи 500 злато а за тези които ги нямат задачата им е да ги ловят всеки който унищожи по една бройка от тия танкове ще получи ново безплатно място в гаража!
                          Ужас, собствениците на тия танкове няма да смеят да излизат... всичко живо ще иска да ги утрепе
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            feersum написа Виж мнение
                            Ужас, собствениците на тия танкове няма да смеят да излизат... всичко живо ще иска да ги утрепе
                            Е то 500 злато си е достатъчен стимул за да играе човек малко с тях Центурионите добре ама за тва ФВ ще имат бая зор да направят 15 победи.

                            Comment


                              falcon_bg написа Виж мнение
                              Е то 500 злато си е достатъчен стимул за да играе човек малко с тях Центурионите добре ама за тва ФВ ще имат бая зор да направят 15 победи.
                              Един празен слот е 300 злато. По-лесно е да убиеш един противник, отколкото да се мъчиш да спечелиш битка, докато целият противников отбор се мъчи да те положи
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                feersum написа Виж мнение
                                Един празен слот е 300 злато. По-лесно е да убиеш един противник, отколкото да се мъчиш да спечелиш битка, докато целият противников отбор се мъчи да те положи
                                Лесно е ако го има наличен този противник, аз 40 тоне центуриен само веднъж съм виждал в действие.
                                Пък и това че всички се опитват да те положат е добре, може да ги примамваш в засада.

                                Comment

                                Working...
                                X