Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Промоция за този уикенд: High Five


    х3 опит за първа победа за всички машини
    Medal Hunt: Patrol Duty - 25 хиляди кредита награда
    50% намаление на цената и +50% приход в сребро на всички танкове тиър 5
    50% намаление в цената на премиум танкове:
    Matilda IV
    T-25
    Matilda Black Prince
    Ram II
    T14

    Мисия за уикенда:
    Изкарайте с танк тиър 5 (без артилерия) 500 опит и 5 фрага, и ще получите 1000 опит награда!
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      Горещо препоръчвам покупката на Т-25!
      За 750 злато си е чиста далавера
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        1951 написа Виж мнение
        Горещо препоръчвам покупката на Т-25!
        За 750 злато си е чиста далавера
        Да не мислиш че не ми се иска ама тоя мой карък точно сега ми е развален компа и не мога да вляза в играта от моя комп за да си го купя ще трябва някое аверче да си намеря да влезе вместо мен та да ми го купи а иначе тъкмо се каних да купя малко златце та това ще е голям удър за мен.

        Comment


          falcon_bg написа Виж мнение
          Да не мислиш че не ми се иска ама тоя мой карък точно сега ми е развален компа и не мога да вляза в играта от моя комп за да си го купя ще трябва някое аверче да си намеря да влезе вместо мен та да ми го купи а иначе тъкмо се каних да купя малко златце та това ще е голям удър за мен.
          Ако имаш злато и аз мога да ти вляза в акаунта да ти купя Т-25.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            1951 написа Виж мнение
            Ако имаш злато и аз мога да ти вляза в акаунта да ти купя Т-25.
            Аз сега го нямам златото,но утре или в понеделник ще купя и тогава ще ти дам мейла и паролата.
            Мерси човек много голяма услуга ми правиш!

            Comment


              falcon_bg написа Виж мнение
              Аз сега го нямам златото,но утре или в понеделник ще купя и тогава ще ти дам мейла и паролата.
              Мерси човек много голяма услуга ми правиш!
              За нищо!
              Ще чакам инструкции на лично съобщение.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                1951 написа Виж мнение
                За нищо!
                Ще чакам инструкции на лично съобщение.
                Готово пратих ги.

                Comment


                  Месец на танковият разрушител: http://worldoftanks.eu/en/news/45/an...stroyer-month/
                  Наградите са добри Типове 59/62 за първите 2-ма и Б2 за третият както и 3000 злато за топ 50.

                  Comment


                    falcon_bg написа Виж мнение
                    Месец на танковият разрушител: http://worldoftanks.eu/en/news/45/an...stroyer-month/
                    Наградите са добри Типове 59/62 за първите 2-ма и Б2 за третият както и 3000 злато за топ 50.
                    Аз ще се опитам да хвана тайпа от Тиър 5!

                    Планът ми е да играя соло поне в началото на месеца, за да няма кой да ми обира поражението.Ще играя и с двете машини StugIII/SU-85.

                    Веротяно в Т5 ММ ще успея да направя около 1400експи, но за първите места ще трябва повече, за това след средата на месеца ще правя взвод с Т6, за да ме пуска по-често с Т7, където са ми рекордните постижения като опит с Щуга.

                    Сега имам заредени три златни снаряда, но вероятно този месец ще ги удвоя, за да мога по-спокойно да стрелям по Т7/8.

                    Въпреки опита ми на Щуг ми се струва, че SU-85 има по-добър шанс да постигне сериозен резултат просто, защото е способен да налее повече поражение.

                    В това ниво най-голям конкурент ще са колегите със същите машини както и французина.
                    АТ-2 е прекалено бавен, за да достигне до поражението по картата, а Т49 ще му е трудно да оцелее достатъчно дълго.

                    За сега съм се прицелил в резултат 1700+ без премиум, тъй като съм го постигал, но до голяма степен ще е шанс да попадна в ситуация с толкова възможно поражение и чак тогава да успея да се възползвам от нея.
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      Ultramarine написа Виж мнение
                      Аз ще се опитам да хвана тайпа от Тиър 5!

                      Планът ми е да играя соло поне в началото на месеца, за да няма кой да ми обира поражението.Ще играя и с двете машини StugIII/SU-85.

                      Веротяно в Т5 ММ ще успея да направя около 1400експи, но за първите места ще трябва повече, за това след средата на месеца ще правя взвод с Т6, за да ме пуска по-често с Т7, където са ми рекордните постижения като опит с Щуга.

                      Сега имам заредени три златни снаряда, но вероятно този месец ще ги удвоя, за да мога по-спокойно да стрелям по Т7/8.

                      Въпреки опита ми на Щуг ми се струва, че SU-85 има по-добър шанс да постигне сериозен резултат просто, защото е способен да налее повече поражение.

                      В това ниво най-голям конкурент ще са колегите със същите машини както и французина.
                      АТ-2 е прекалено бавен, за да достигне до поражението по картата, а Т49 ще му е трудно да оцелее достатъчно дълго.

                      За сега съм се прицелил в резултат 1700+ без премиум, тъй като съм го постигал, но до голяма степен ще е шанс да попадна в ситуация с толкова възможно поражение и чак тогава да успея да се възползвам от нея.
                      Хмм наистина S-35CA ще ти е голяма конкуренция това нещо с всичките си оръдия(най-вече 105мм зверилника) е способно на умопомрачителни поразии,но защо така пренебрегваш M10 Wolverine което за разлика от Т49 има достъп до 76мм М1А2 а то е бая по добро(в точност и скорострелност) от това на Т49.
                      Аз лично ще заложа на моят стар добър М36 за тиър 6 и на С-35КА за тиър 5.Ако не тип поне малко златце да намажа

                      Comment


                        Топ постиженията в тези конкурси се нагласят лесно, както стана ясно наскоро.

                        Аз имам някакъв теоретичен шанс да вляза в топ 50 с Hellcat-а ми. 1300 - 1400 чисти се правят с него, дано да са достатъчни.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          1951 написа Виж мнение
                          Топ постиженията в тези конкурси се нагласят лесно, както стана ясно наскоро...
                          Я разкажи какво имаш предвид че наистина ми стана интересно как ги нагласят???

                          Comment


                            falcon_bg написа Виж мнение
                            Я разкажи какво имаш предвид че наистина ми стана интересно как ги нагласят???
                            Много рано сутринта, когато сървърите са празни, се правят взводове (двойни, тройни, както дойде). След това се натиска по едно и също време бутона за битка. Шансът всички да се окажат в един бой е огромен. Това важи още повече за ниските тиъри, които нощем почти не се играят.
                            Идеята е, че в една игра с 30 човека вътре, половината (примерно) се оказва съмишленици на човека, който трябва да направи големия резултат. Конкретният случай от американския сървър беше такъв, че в една игра се бяха паднали общо 13 съучастници в една игра (седем на шест). Съответно нарочения победител беше направил нещо от типа на 1400 точки опит в тиър 2 игра.
                            Това е възможно най-вече благодарение на това, че от WG не искат риплеи на битките, а взимат само от сървъра резултатите и подобни нагласяванки са абсолютно възможни дори сега.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              но ти трябва сериозно количество съучастници

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                но ти трябва сериозно количество съучастници
                                Докарваш си клановия отбор главорези и си готов
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X