Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    uzi71 написа Виж мнение
    Купих си премиумен FСМ 36 Рак 40. Машинката е много бавна, но това е единствения и недостатък, обаче се чудя какво трябва да направя с нея, щом след такава битка не получих Ас.
    <Малко са ти щетите!Изглежда си ги доубивал само.Иначе добре се е сложила за теб играта!

    Comment


      don4o написа Виж мнение
      <Малко са ти щетите!Изглежда си ги доубивал само.Иначе добре се е сложила за теб играта!
      На 3-то ниво 1300 щета си е адски много.... но за дмг по собствен и по-нисък тиър дава по-малко експ, отколкото за дмг по по-висок.
      Добра игра в Т4 , най-добре Т5 битка ще ти е нужна.
      Ще се охарчиш малко за злато де...

      Comment


        uzi71 написа Виж мнение
        Купих си премиумен FСМ 36 Рак 40. Машинката е много бавна, но това е единствения и недостатък, обаче се чудя какво трябва да направя с нея, щом след такава битка не получих Ас.
        Аз имам 2 битки с над 2000хп с тази, така взех ас. Май бях направил нещо от сорта на 1800 дмг.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          veso_t написа Виж мнение
          На 3-то ниво 1300 щета си е адски много.... но за дмг по собствен и по-нисък тиър дава по-малко експ, отколкото за дмг по по-висок.
          Добра игра в Т4 , най-добре Т5 битка ще ти е нужна.
          Ще се охарчиш малко за злато де...
          Тая машина не вижда тиър 5, мисля. Ще трябва във взводове с по-големи машини да се влачи.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            feersum написа Виж мнение
            Тая машина не вижда тиър 5, мисля. Ще трябва във взводове с по-големи машини да се влачи.
            Вижда.

            Сега погледнах, ас съм взел с 1300дмг и 9 фрага и 2000хп. Но след това имам една битка със 7 фрага и 1600дмг и съответно малко повече опит.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Angelmr написа Виж мнение
              Т34 няма как да се играе точно като Т29. Купола му е много по-мек. Всеки знае за командирския люк, даже има модове с автоприцел, който цели точно там (макар че само веднъж съм попадал на такъв противник). Почти няма противник който Т34 да срещне и който да не може да пробие фронталната му броня на корпуса. Много от високите тиери със премиум муниции дупчат фронтално и купола. Т29 няма слабо място на купола. Фронталната броня на корпуса е достатъчно здрава за да осигури приемлива защита в този тиер (по-добра е от тази на тигър Н примерно). Относителната алфа на това оръдие в този тиер също е сравнима или дори по-голяма от колкото тази на 120мм в тиер 8. Ако не бъркам и скорострелността е по-голяма. Танковете които може да види рядко са достатъчно бронирани за да се опрат на 105мм, а тези които могат да му се опрат, ще се опрат и на 120 мм оръдие на Т34 (Е75, М103 в челна проекция). Като цяло Т29 е един посредствен тиер 8 танк, поставен в тиер 7.
              Като броня Т29 и Т34 имат козметични разлики (ако и такива има, защото броните на двата танка на повечето места им слагат знак за равенство).
              Специално командирската куполка и на двата я дупча без голяма драма с КВ-5 (167 мм), челната им броня на корпуса и на двата поддава по норматив на оръдие със 150 мм пробитие.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Кога ще ни дадат премиумният танк 10-ти левел от втората кампания ?
                Last edited by staloun; 17-12-2013, 16:04.

                Comment


                  Today

                  -1946 Modifying fame points by Customer Service Center 21:21
                  Момчета знаете ли защо ни вземаха по 1946 точки за танка за който се бихме на втората компания,два дни след кампанията.Отпадна от класацията наш играч, ще им запалим пощата на тези идиоти.Някой има ли идея какво им стана на тези............................

                  Comment


                    За съжаление и един от нашите отпадна при това след приравняването е на 10014 място. В някой битки са начислявани по два пъти фейм точки и с това си действие ги взимат

                    Comment


                      Вече си имам VК 72.01 (K). Ето го на снимка!
                      Attached Files

                      Comment


                        uzi71 написа Виж мнение
                        Вече си имам VК 72.01 (K). Ето го на снимка!
                        Честито!!!

                        Comment


                          Здравейте Весела Коледа на всички ви ! Искам да ви питам Pz.Kpfw. S35 739 (f) струва ли си ? В кой тиър най-много го пуска и как се държи на бойното поле?

                          Comment


                            tokarev_fan написа Виж мнение
                            Здравейте Весела Коледа на всички ви ! Искам да ви питам Pz.Kpfw. S35 739 (f) струва ли си ? В кой тиър най-много го пуска и как се държи на бойното поле?
                            Много зависи къде си в таблицата.
                            Забелязал съм,че в тиър 3 битка и в ръцете на адекватен играч прави чудеса,но в тиър 5 битка е почти безполезен.
                            Ако ти трябва немски среден премиум силно препоръчвам Т-25 доста добри пари вади,приятен е за игра и може да тренира екипажи за висок тиър немски средни а и в момента е намален от 1500 на само 750 злато.

                            Comment


                              Хора незнам какво става но от седмица е нещо със Супер Пършинга запуках едни страшни кредити да гриндя чак не е истина. С Премиум си правя по 90 - 100000 чисто. Мъчиме само ИС 3 и то при стрелба челно всичко друго е станало мръвка. Проблема с ИС 3 го решавам със подкалибрени снаряди.

                              Comment


                                Здравейте: Относно прeмиум машините имам вече 3 но съм изключително доволен от Т 25 тиър 5 немски медиум танк искарвал съм до 50к от една битка снего а ремонтите са му по 2-3к много бърз доста кръв за 5то ниво 610 и оръдие което дупчи всичко сега е с 50% намален излиза около 8-9 лв уникална машина

                                Comment

                                Working...
                                X