Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    tconiotconev написа Виж мнение
    Значи нещата със Супера сега са много странни. Значи лично аз бях го забравил т.е. обирах му опита на екипажа и след това играех сама с Т 34 за кинти, но ккто казах онзи ден забелязах нещо странно. Звяра си носи кинти достатъчно добре но трябва да се смени тактиката според първоначална оценка на противниковия отбор, а след това на база противник който ще ти излиза. По тази причина аз винаги за втори изстрел съм подготвил подкалибрен снаряд. За сега големи притеснения ми създават ИС 3; КВ; 4 от 8- мо ниво,а от 9- то ниво основен проблем ми е Е 75. Та ако видя че ги няма въпросните проблемни машини си карам с нормални снаряди. ПРи липса на такива противници играя по агресивно но и умно, а има ли ги крия се яко и гледам да ги дебна за изстрел от зад или встрани. Накратко Персика си вади 30 000 нормално. Наскоро имах случай дето не можех да пробия китаец и Т 44 дори със злато, а на екипажа - мех водача или стелажите със снаряди които са и резервоари без щета, а това ми намирисва на чиитари.
    На вниманието на всички, малко инфо от един бой днес със Супер Пършинга. Карта Малиновка: Произведени 18 бр изстрели от тях 15 преки попадения 12 пробития с нанесен
    2 293 демидж. Получен опит от битката 3258; кредити 102 879, чисти парички 94 704. Имам само един противник унищожен. Супер бе в средата на 15 танка т.е битката бе 7,8 и 9 тиър. Основно се бих с АМХ 50 100, Е 75 и ВЗ 120

    Comment


      tconiotconev написа Виж мнение
      На вниманието на всички, малко инфо от един бой днес със Супер Пършинга. Карта Малиновка: Произведени 18 бр изстрели от тях 15 преки попадения 12 пробития с нанесен
      2 293 демидж. Получен опит от битката 3258; кредити 102 879, чисти парички 94 704. Имам само един противник унищожен. Супер бе в средата на 15 танка т.е битката бе 7,8 и 9 тиър. Основно се бих с АМХ 50 100, Е 75 и ВЗ 120
      А някъде бях чел че щели да бъфнат СП-то и доходността на премиумните осмички като цяло ако това стане не 94к ами и по 124к чисти ще можеш да вадиш

      Comment


        Jagang77 написа Виж мнение
        Здравейте: Относно прeмиум машините имам вече 3 но съм изключително доволен от Т 25 тиър 5 немски медиум танк искарвал съм до 50к от една битка снего а ремонтите са му по 2-3к много бърз доста кръв за 5то ниво 610 и оръдие което дупчи всичко сега е с 50% намален излиза около 8-9 лв уникална машина
        Абсолютно съм съгласен!
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          falcon_bg написа Виж мнение
          А някъде бях чел че щели да бъфнат СП-то и доходността на премиумните осмички като цяло ако това стане не 94к ами и по 124к чисти ще можеш да вадиш
          Значи , незначи май ще преподавам изкуството Дзен със СП . Мен ме интересува без да съм с прем да си вадя без напъвана по 35 - 45 000 к като по този начин спокойно ще си храня акаунта без проблем. Същото искам да важи и за Т 34.
          П.П. Мога спокойно да кажа че ИС 3 на далеко не ме притеснява защото вече знам с ББ челно къде да го дупча. Виж в клинч за близко си иска подкалибрени.

          Comment


            Цели люка на водача и траковете върху горния броневи лист - там и Т-44 се справя без злато. Абе общо взето е.... поразиха го тоя Ис-3 /спрямо това което беше преди/

            Comment


              Който си вземе Т14 сега за 750 злато изобщо няма да сбърка. В Т6 битки обилно трябва да се полива с APCR, но като цяло си е вършачка.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Imperial написа Виж мнение
                Който си вземе Т14 сега за 750 злато изобщо няма да сбърка. В Т6 битки обилно трябва да се полива с APCR, но като цяло си е вършачка.
                Искам да те видя как ще вършееш КВ-та дето дори с подкалибрени не ги пробива и при това са много масови....иначе танка е много приятен

                Comment


                  Вчера се сдобих с т25 5 тиър немски медиум. Изненада ме приятно макар и да не ми беше ден: първа игра нищо особено.
                  втората 7 фрага 2к демидж.....загуба но му взех ас.
                  Третата...техният скаут беше добър и ме засвети лошо и 2кваса не ми простиха......победа 900 двоен
                  после победа с около хиляда щета нанесена и 50к чиста печалба. с премиум акаунт......
                  плюсове добро оръдие за 5то ниво. Много здраве за медиум танк. прилично подвижен с добра максимална скорост.
                  минуси- мек е за 5 тиър оръдия и дерп оръдия особено купола.

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    Искам да те видя как ще вършееш КВ-та дето дори с подкалибрени не ги пробива и при това са много масови....иначе танка е много приятен
                    Наливаш ги с фугаси и от време на време с подкалибрени. Пукат като пуканки. Само дето трябва да ги нагърмиш двайсетина пъти поне.

                    Напоследък правя въртележка М4А2Е4/Т14 и вадя прилични пари без да се напрягам като в битките с тиър 8 машини. Средно 30к чисти без премиум на битка за всеки танк идват.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      Наливаш ги с фугаси и от време на време с подкалибрени.
                      A през двете минути които ще ти трябват да го гърмиш непрекъснато с фугаси той какво ще прави?

                      Comment


                        Gaden Gogi написа Виж мнение
                        A през двете минути които ще ти трябват да го гърмиш непрекъснато с фугаси той какво ще прави?
                        Не съм казал, че планът ми е перфектен...
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          Ще е зает да се крие от наш КВ-1С!

                          Comment


                            то ако има и квасове то зтана една мазана и омазана...но определено Т14 е по-добър от Екселсиор.

                            Comment


                              Хора сега с тази промоция http://worldoftanks.eu/en/news/44/slow-steady-special/ мисля да си купя още един премиумен петак,че да мога да си ги развъртам с Т-25 та да печеля повечко и по-бързо.Вариантите са два или Чърчил 3 или Т14 като главно ме интересува колко печелят средно на битка без премиум за екипажи ще са ми полезни и двата защото катеря както американското така и съветското тежко дърво.

                              Comment


                                falcon_bg написа Виж мнение
                                Хора сега с тази промоция http://worldoftanks.eu/en/news/44/slow-steady-special/ мисля да си купя още един премиумен петак,че да мога да си ги развъртам с Т-25 та да печеля повечко и по-бързо.Вариантите са два или Чърчил 3 или Т14 като главно ме интересува колко печелят средно на битка без премиум за екипажи ще са ми полезни и двата защото катеря както американското така и съветското тежко дърво.
                                Ти не взе ли ИС-6?

                                Comment

                                Working...
                                X