Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Mitko написа Виж мнение
    Най новата ми придобивка е Яга 88 и танка е уникален....(.
    +1 Страхотна машна е JT 8,8! Правилно рзположен и от време на време с някой "златен" изстрел срещу най-бронираните, просто прави чудеса! Освен дето печели пари, може да изнесе играта на гърба си!
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      и аз го пробвах на тестовия и останах доволен ако случайно се излъжат да го пуснат на -50% за някои голям празник ще го купя а също и Т34 ех мечтииии ...

      Comment


        mirror2 написа Виж мнение
        и аз го пробвах на тестовия и останах доволен ако случайно се излъжат да го пуснат на -50% за някои голям празник ще го купя а също и Т34 ех мечтииии ...
        И аз дебна да клъвна един от двата на някоя промоция ама скоро няма да е.За Коледа сигурно ще ги пуснат с 15 или 30% отстъпка.

        Comment


          falcon_bg написа Виж мнение
          И аз дебна да клъвна един от двата на някоя промоция ама скоро няма да е.За Коледа сигурно ще ги пуснат с 15 или 30% отстъпка.
          Днес (от 17:00) ще обявяват резултатите от "Златна пръчка", ако WG спечелят пак....
          Last edited by Alex2004BG; 25-10-2013, 14:44.

          Comment


            Alex2004BG написа Виж мнение
            Днес (от 17:00) ще обявяват резултатите от "Златна пръчка", ако WG спечелят пак....
            Тоя път май се опитват да минат тънко,никакви обещания никакви статии нищо.Май мислят,че народа ще кара по инерция и ще си мисли че щом миналата година е текло тая пак ще тече аз мисля че ще спечелят точно заради тая инерция,но няма да дадат нищо(или ще дадат нещо символично).

            Comment


              За WG - никва златна пръчка. Дървена им се полага. Чепата.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                Току що спечелиха. Сега да видим ще пуснат ли някаква аванта.

                Comment


                  Gugushev написа Виж мнение
                  Току що спечелиха. Сега да видим ще пуснат ли някаква аванта.

                  2 тиър, калибър 12.5 мм, презарежда касетата за двадесетина секунди, честито

                  Comment


                    Видях, голяма оферта...Миналата година изсипаха един тон промоции, сега пускат някакъв тиър 2 премиум.

                    Първите две мнения в темата за новината на ЕУ форума
                    NOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

                    How much did you guys pay?

                    Comment


                      Gugushev написа Виж мнение
                      Видях, голяма оферта...Миналата година изсипаха един тон промоции, сега пускат някакъв тиър 2 премиум.

                      Първите две мнения в темата за новината на ЕУ форума
                      Не мога да ги обвинявам, покрай юбилея имаше много промоции. Лошото е че този танк има 50 снаряда в касетата, по 8 демидж всеки и заради него на ниските тиъри ще стане някаква касапница първите дни.

                      Comment


                        Руснаците обаче само поздравяват и се радват в тяхната тема, то е ясно че предимно те са гласували за играта.

                        А за Т7 нали знаеш какво ще каже СерБ: "Не играйте на ниските тиъри" или "Ужас какой/How terrible"

                        Comment


                          Дъ хороррррр!

                          И все пак трябва да се отбележи, че WG не е като да не раздават гювеч. Тази година дават вече трети безплатен премиумен танк, барабар със слотове и прочие. За дъртите и цинични кучета в играта това може да е смешка, но за новобранките и по-несериозните играчи си е хубав жест.
                          Last edited by 1951; 25-10-2013, 18:46.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Споко, типично в свой стил ще пуснат и малко друга авантичка без да казват нищо предварително. Просто с новия пач, в рамките на няколко дена, уж като куести и редовни бонуси ще капнат малко медец в кацата с лайната.

                            А танкчето хич не е лошо. Беше готово още миналата година по друг един повод, но така и не го потребиха.

                            Comment


                              Дано е по добър от предишния танк, защото предишния лек американец беше неиграем.

                              Comment


                                Mitko написа Виж мнение
                                Дано е по добър от предишния танк, защото предишния лек американец беше неиграем.
                                Играем или не, както е казал мъдреца "авантата е чиста печалба".
                                Ако е играем се забавлявайте, ако не е, го продайте за 150 000 сребро, плюс един слот, който ще си остане.
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X