Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    feersum написа Виж мнение
    Един път видях платун от три TOG-а. Всички стояха с отворена уста, противниците се чудеха какво да правят
    Противниците са се израдвали максимално, все пак толкова щета да надрусаш...иначе ако са трима могат просто да кампят близо до базата и да играят за реми...но това е само ако отборът им е слаб, иначе просто не можеш да допълзиш до щетата ....

    Comment


      falcon_bg написа Виж мнение
      Не само КВ-тата но и Т1 са гадни противници,
      да ама Т1 все пак можеш да го пробиеш, а КВ трябва да ти се е извъртяло на тебе да ти е удобно, а ако си ептен близо то му привличаш вниманието и те изпарява.....аз обикновенно си го карам него когато почне да ме пуска в прекомерно лоши битки с Т8 премиумите, все пак доходноста от хубава битка с Т5 е равна на таква при лоша битка с Т8.

      Comment


        аз обикновенно си го карам него когато почне да ме пуска в прекомерно лоши битки с Т8 премиумите, все пак доходноста от хубава битка с Т5 е равна на таква при лоша битка с Т8.
        Не е премиум, но с премиум акаунт доходността на Т110Е4 е сравнима с тази на тиер 5 или 6 танк. Чак ме е яд че толкова време го пренебрегвах този танк в гаража ми. Няма нужда от злато дори за стрелба по немските танкове челно. Последната седмица само веднъж го докарах на минус и това беше след ужасна гавра от страна на ВБР с пропуснати 5 изстрела.

        Comment


          Без премиум акаунт и премиум танкове за средни играчи 5,6 левел танкове е най-доброто за изкарване на пари.Всеки трябва да подбере тези които най-добре пасват на играта. Аз правя най много пари със Т-34, Т34-85.

          Comment


            Shemetronix написа Виж мнение
            В близък бой на открито се дупчат и 2та ,като златото не е задължително.Играят ли на купол им пускам само фугаси.
            T1 без злато е голяма мъка (Отпред), КВ-1 е по-лесен, но пък странично е ужас (Да не говорим за КВ-220, които се дупчи само със злато отзад).

            Comment


              ViktorKitov написа Виж мнение
              T1 без злато е голяма мъка (Отпред), КВ-1 е по-лесен, но пък странично е ужас (Да не говорим за КВ-220, които се дупчи само със злато отзад).
              Стреляй куполата, лесно се пробива.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Взех си един Churchill III да има!
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Вчера със Супер персика си прибрах още един Войн. голям кеф , голям организъм. Голям бой ги бих. По едно време еди накрая ми пише че съм голдострел, а реално го дупнах само последния със злато инак заминавах , че и боя губехме. Общо си прибрах 6 скалпа , а още 4 яко накълвах + критове.

                  Comment


                    Т-15: Немски лек тиър 3.

                    Чудесна малка въшчица! Много приятен за игра.
                    За четири-пет битки му изкарах Мастър значка.

                    За тиъра и класа си има доста кръв, така че и в битка срещу тиър 5 пак се справя прилично. Малко бавно ускорява, но постигне ли макс скорост - поддържа я лесно, без да губи скорост на завоите.

                    Това, което ме учуди, че че не може да му се слага дотиквач! Но пък и със скорострелност от 26 изстрела/мин няма много нужда. Срещу тежки танкове тиър 5 пробивността е мизерна.
                    Оборудвах с вентилация, камуфлажна мрежа, сложих му камуфлаж - и стана почти невидим. Сложих му и бинокъл, но мисля да го заменя с просветлена оптика. Обзорът и така е добър, ще може да вижда доста далеч.

                    А и вади много прилични парички за тиъра си - чак се учудих. За добра битка без премиум дава чисти 15-20 хиляди.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      Т-15: Немски лек тиър 3.

                      Чудесна малка въшчица! Много приятен за игра.
                      За четири-пет битки му изкарах Мастър значка.

                      За тиъра и класа си има доста кръв, така че и в битка срещу тиър 5 пак се справя прилично. Малко бавно ускорява, но постигне ли макс скорост - поддържа я лесно, без да губи скорост на завоите.

                      Това, което ме учуди, че че не може да му се слага дотиквач! Но пък и със скорострелност от 26 изстрела/мин няма много нужда. Срещу тежки танкове тиър 5 пробивността е мизерна.
                      Оборудвах с вентилация, камуфлажна мрежа, сложих му камуфлаж - и стана почти невидим. Сложих му и бинокъл, но мисля да го заменя с просветлена оптика. Обзорът и така е добър, ще може да вижда доста далеч.

                      А и вади много прилични парички за тиъра си - чак се учудих. За добра битка без премиум дава чисти 15-20 хиляди.
                      Още не съм играл с моя но не смятам да го продавам-макар че няма кого да обучавам!

                      Comment


                        Сдобих се и аз с "Валентинка"...

                        Това наистина е тежък танк, маскиран като лек. Не бърза за никъде, но не е и тромав. Бронята е невероятна за тиъра, а предната е под много добър наклон и дава доста рикошети. Животът е много - само Durchbruchswagen 2 и френският B1 имат повече hit points, и то с ъпгрейднат купол.
                        За сега не ми харесва единствено оръдието - и щетата, и пробивността са слаби. Презарежда бързо, но е неточно. За близък бой на открито върши добра работа.
                        Силуетът е много нисък, а и явно камуфлажният коефициент е добър - с екипаж на 75% и камуфлажна мрежа ме спотват доста трудно.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          и аз си взех двете матилди + още 4 подарък чакат за края на промото да ги приема ама мисля още няколко да си пратя все пак 6500 злато + 4 гаража за 21лв си е баси далаверата или 7000 ако си подаряваш само матилда БП

                          Comment


                            Нещо не разбрах каква е далаверата

                            Comment


                              взимаш си 2-те матилди в играта и после влизаш в сайта и си ги изпращаш като подарък но понеже вече ги имаш когато приемеш подаръка ти дава злато хватката е да приемеш подаръците след края на промото тогава ги изплаща на пълната цена - 1500 или 1750 злато

                              нормално за 20лв може да купиш 2500 злато а с далаверата над 6000 + слотовете

                              Comment


                                Обсъждане на новия очакван премиум облекчен Т-54 8 тиър среден руски.

                                Comment

                                Working...
                                X