Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    don4o написа Виж мнение
    Ти не взе ли ИС-6?
    За съжаление не успях...по празниците се отплеснах пък и ме свари мисията с малко пари за да купя нужните танкове,здраве да е на следващата ще успея!

    Comment


      Чърчил III взима повече опит, но и двата са много добър избор.

      Comment


        T14 за мен е по-добър, по-подвижен е и може да гони щетата...отделно бронята може повечко да издържи.

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          T14 за мен е по-добър, по-подвижен е и може да гони щетата...отделно бронята може повечко да издържи.
          Мен ме притесняват слабата бронебойност съчетана със слаба точност очевидно е танк за близък бой,но пък бронята е добра за тиъра а и доста решаващо предимство е добрата броня на купола съчетана с добра депресия на оръдието каквато при чърчилите няма а аз като се замисля където може обичам да играя хълдаун а и пари прави повече от Чърчила. Първо ще си взема Т14 пък Чърчила,като ми притрябва хубав треньор за руски екипажи,ще го забърша и него.
          Т-25+Т14 сигурно ще правя по 40-60 хилки на врътка без премиум.

          Comment


            Имам почти всички премиум 5ци и бих ти казал да вземеш и 2та .Чърчила е подвижна картечница и дори без напълно свит мерник цели доста добре на близки и средни разстояния.Американеца пък държи яко на бой ,ако го държиш в хълдоун и му скриеш картечното гнездо отпред.Общо взето ниската пенетрация се преодолява с познаването на слабите зони на противниците.Отлични танкове са и 2та и горещо препоръчвам да ги вземеш в пакет .

            Comment


              ... моя Т14 стреля само злато, но аз го ползвам да си тренирам екипажите, за кеш има други машини.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                falcon_bg написа Виж мнение
                Т-25+Т14 сигурно ще правя по 40-60 хилки на врътка без премиум.
                С Т14 вадя по 20-30к чисти на игра, без премиум, и без да си давам зор. Приятен е.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	shot_316.jpg
Views:	1
Size:	356.9 КБ
ID:	538436 Click image for larger version

Name:	shot_317.jpg
Views:	1
Size:	326.5 КБ
ID:	538437 Click image for larger version

Name:	shot_318.jpg
Views:	1
Size:	294.6 КБ
ID:	538438.
                  Втора битка със самоходния бункер Т14 иии получен 2902 потенциален дмг ако не ме бяха убили щях и "Стоманена стена" да взема.
                  Бронята на танка е повече от достатъчна да навакса за калпавото оръдие защото позволява да се покажеш за по-дълго и да се прицелиш добре в слабо място на противника. Май ще ми хареса тоя танк!

                  Comment


                    Супер! Чисти 20к за загуба хич не е зле
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Оооо гонил те е голям късмет, ни едно КВ не виждам , ако имаше друга песен щеше да пееш..иначе аз много го харесвам танка, но ако има КВ-та е особенно неприятно, дори със злато

                      Comment


                        Кажете - струва ли си ТОГ?

                        Много му се чудя, само заради тролския фактор. Танка е умопомрачителен.

                        Иначе да се похваля - взех ИС-6 последния ден. Наистина премиум танковете са си премиум танкове

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          Оооо гонил те е голям късмет, ни едно КВ не виждам , ако имаше друга песен щеше да пееш..иначе аз много го харесвам танка, но ако има КВ-та е особенно неприятно, дори със злато
                          Не само КВ-тата но и Т1 са гадни противници,помня че докато карах Т1 изобщо не се притеснявах да атакувам Т14 дори той да е на пълен живот а аз на малко а КВ-то дори и отпред има места които се дупчат без злато обаче даде ли и малко ъгъл на бронята трябва да бягам или да включвам на злато защото иначе ще ме изпари за отрицателно време.

                          Comment


                            Кажете - струва ли си ТОГ?
                            ЗА БОГА БРАТЯ, НЕ КУПУВАЙТЕ !!!

                            Comment


                              Joan_Of_Arc написа Виж мнение
                              Кажете - струва ли си ТОГ?

                              Много му се чудя, само заради тролския фактор. Танка е умопомрачителен.
                              С TOG II вървят два гаражни слота, че в един не се събира.

                              Иначе трол-факторът е максимален. Един път видях платун от три TOG-а. Всички стояха с отворена уста, противниците се чудеха какво да правят
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                falcon_bg написа Виж мнение
                                Не само КВ-тата но и Т1 са гадни противници,помня че докато карах Т1 изобщо не се притеснявах да атакувам Т14 дори той да е на пълен живот а аз на малко а КВ-то дори и отпред има места които се дупчат без злато обаче даде ли и малко ъгъл на бронята трябва да бягам или да включвам на злато защото иначе ще ме изпари за отрицателно време.
                                В близък бой на открито се дупчат и 2та ,като златото не е задължително.Играят ли на купол им пускам само фугаси.

                                Comment

                                Working...
                                X