Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    КВ-220 е супер ОП според брат ми, който има доста игри с КВ серията и си го взе веднага като го пуснаха. Взе Ас на 2-3тата битка с над 2500хп.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Imperial написа Виж мнение
      КВ-220 е супер ОП според брат ми, който има доста игри с КВ серията и си го взе веднага като го пуснаха. Взе Ас на 2-3тата битка с над 2500хп.
      Какъв му е ММ-а? Вижда ли тиър 7?
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Не, само 6.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Imperial написа Виж мнение
          КВ-220 е супер ОП според брат ми, който има доста игри с КВ серията и си го взе веднага като го пуснаха. Взе Ас на 2-3тата битка с над 2500хп.
          Ами как няма да е ОП като стадото не знае къде да се цели...купола на това нещо е адски мек аз вчера с Т-25 срещнах едно дето се мъчеше да води пробив и му напълних кофата с бронебойни ама му дойдоха другарчета на помощ и не успях да го довърша всичко без маската на оръдието е само 75мм.
          Ето и една интересна статиика за него: http://ftr.wot-news.com/2013/11/29/k...s-it-worth-it/

          Comment


            Бях решил да си направя подарък за Коледа някакво премиумно танкче....
            Влязох в тестовия, но ми дадоха голд само колкото да купя един FCM50T и една JG 8.8. Уж по 1000 к давали....
            Играх по 5-6 игри с всеки.....
            Французина е мн странен танк, страшно бърз, с добро оръдие... и мек като кашкавал.
            Баба Яга... бавен, непровратлив, оръдието става.

            Обаче.... главната ми идея за премиум (фармене) няма да се случи с тия танкове май.
            Баба Яга при победа ми дава 2-30 к ( топ 3 по опит), при загуба малко над чертата.
            Франсуза е още по-зле, сигурно щото не съм му свикнал.
            Та думата ми е Т29 си ми вади 20-30 к при победа (дори с умерено използване на злато), мн рядко съм на червено дори и при загуба, PZIV също ми е редовно на +, ГВ пантерата също съм поне с 15-20 к отгоре.... Защо да им кихам 50-60 лева при това положение?????

            Comment


              veso_t написа Виж мнение
              Бях решил да си направя подарък за Коледа някакво премиумно танкче....
              Влязох в тестовия, но ми дадоха голд само колкото да купя един FCM50T и една JG 8.8. Уж по 1000 к давали....
              Играх по 5-6 игри с всеки.....
              Французина е мн странен танк, страшно бърз, с добро оръдие... и мек като кашкавал.
              Баба Яга... бавен, непровратлив, оръдието става.

              Обаче.... главната ми идея за премиум (фармене) няма да се случи с тия танкове май.
              Баба Яга при победа ми дава 2-30 к ( топ 3 по опит), при загуба малко над чертата.
              Франсуза е още по-зле, сигурно щото не съм му свикнал.
              Та думата ми е Т29 си ми вади 20-30 к при победа (дори с умерено използване на злато), мн рядко съм на червено дори и при загуба, PZIV също ми е редовно на +, ГВ пантерата също съм поне с 15-20 к отгоре.... Защо да им кихам 50-60 лева при това положение?????
              Пари се дават за налят демидж или спотване.20-30к пари ще ти дава с баба яга ако си без премиум акаунт и направиш до 1000 демидж ...При добра игра - 3-4к демидж се изкарват 50-80к пари без премиум.

              Comment


                Весо, тия твои думи ще си ги разпечатам и сложа в рамка! Ще разкажа довечера и в тим спика. Кой да се сети, че с ягпантера 1 и т29 (че и с пз 4) се фарми колкото с баба яга! Благодаря за спестените пари и добрите съвети.

                Comment


                  Shemetronix написа Виж мнение
                  Пари се дават за налят демидж или спотване.20-30к пари ще ти дава с баба яга ако си без премиум акаунт и направиш до 1000 демидж ...При добра игра - 3-4к демидж се изкарват 50-80к пари без премиум.
                  Нз, както казах по 5-6 игри изкарах с тях...100% екипаж , без умения.
                  Спот с Ягата едва ли ще стане, за дмг-то нз какво е било, ще се пробвам пак довечера, ако мога да вляза де....че като те засили 23567-и на опашката.....
                  Може би пък съм имал свръхочаквания.
                  Засега обаче съм по-скоро пас.
                  ПС. 3-4 к дмг с мнозинството от обикновените танкове дава доста кинти така или иначе
                  Last edited by veso_t; 09-12-2013, 15:53.

                  Comment


                    Mitko написа Виж мнение
                    Весо, тия твои думи ще си ги разпечатам и сложа в рамка! Ще разкажа довечера и в тим спика. Кой да се сети, че с ....T29 ........ се фарми колкото с баба яга! Благодаря за спестените пари и добрите съвети.
                    Освен да ги разпечаташ, да вземеш и да ги ламинираш.
                    Преди това да разпечаташ от "хвалбите" скрийншотовете ми с Т29 и да си ги лепнеш от обратната страна.
                    Всяка вечер преди лягане да си ги разглеждаш - да научиш какви пари се изкарват с тоя зверилник.

                    Comment


                      veso_t написа Виж мнение
                      Освен да ги разпечаташ, да вземеш и да ги ламинираш.
                      Преди това да разпечаташ от "хвалбите" скрийншотовете ми с Т29 и да си ги лепнеш от обратната страна.
                      Всяка вечер преди лягане да си ги разглеждаш - да научиш какви пари се изкарват с тоя зверилник.
                      В такъв случай защо не гледаш към Т34? Геймплеят е сходен с Т29.

                      А иначе, премиумния танк винаги ще ти изкара повече пари при един и същ резултат. Просто така е направен.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        Ами не е толкова сходен. Т34 е много по-бавна машина като цялостно поведение (а го играя с най-добрия си екипаж с 4 умения). Т29 с добър екипаж може да се играе почти като тежък среден. Т34 е някъде по средата между него и Т30.

                        Иначе Т34 е кралят на премиумите.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          1951 написа Виж мнение
                          В такъв случай защо не гледаш към Т34? Геймплеят е сходен с Т29.

                          А иначе, премиумния танк винаги ще ти изкара повече пари при един и същ резултат. Просто така е направен.
                          Знам , че е така на теория, но на мен от тия 5-6 игри не ми се получи.
                          Мн са малко, за да се вадят заключения, но....
                          Т34... Империал писа , че е различен и имайки впредвид разликата между Т32 и Т29 съм склонен да се съглася с него.
                          С Т29 играя добре, с Т32 съм в най-добрия случай посредствен.
                          Тъпото е ,че се влиза адски трудно - снощи пак не успях, и не мога да си поиграя повечко. Предполагам 50-60 игри ще са си нужни, за да се усети машината

                          Comment


                            Т34 няма как да се играе точно като Т29. Купола му е много по-мек. Всеки знае за командирския люк, даже има модове с автоприцел, който цели точно там (макар че само веднъж съм попадал на такъв противник). Почти няма противник който Т34 да срещне и който да не може да пробие фронталната му броня на корпуса. Много от високите тиери със премиум муниции дупчат фронтално и купола. Т29 няма слабо място на купола. Фронталната броня на корпуса е достатъчно здрава за да осигури приемлива защита в този тиер (по-добра е от тази на тигър Н примерно). Относителната алфа на това оръдие в този тиер също е сравнима или дори по-голяма от колкото тази на 120мм в тиер 8. Ако не бъркам и скорострелността е по-голяма. Танковете които може да види рядко са достатъчно бронирани за да се опрат на 105мм, а тези които могат да му се опрат, ще се опрат и на 120 мм оръдие на Т34 (Е75, М103 в челна проекция). Като цяло Т29 е един посредствен тиер 8 танк, поставен в тиер 7.

                            Comment


                              Купих си премиумен FСМ 36 Рак 40. Машинката е много бавна, но това е единствения и недостатък, обаче се чудя какво трябва да направя с нея, щом след такава битка не получих Ас.
                              Attached Files

                              Comment


                                uzi71 написа Виж мнение
                                обаче се чудя какво трябва да направя с нея, щом след такава битка не получих Ас.
                                Чистия ти опит е 1048.
                                Навремето (преди 2-3 пача) с Мардъра ми трябваха около 1100 за мастър

                                Comment

                                Working...
                                X